„Google“ nuotraukos nustojo kurti daugelio jūsų nuotraukų atsargines kopijas

„Google“ nuotraukos yra vienas geriausių įrankių, leidžiančių išsaugoti atsargines visų nuotraukų, kurias darome ir gauname mobiliajame telefone, kopijas. Iki šiol, kai programa aptiko naują aplanką su vaizdais ir vaizdo įrašais, ji mūsų paklausė, ar norime sukurti atsarginę kopiją, kuri puikiai tinka bet kokio tipo daugialypės terpės turiniui apsaugoti.

Šių atsarginių kopijų kokybę lemia mūsų įrenginys (atminkite, kad, pavyzdžiui, jei turite Pixel 3, turėsite neribotą saugyklą iki 2022 m.) arba konfigūracija, kurią nusprendėme taikyti, nors jei norime nebedaryti kopijų turės išjungti šią funkciją ranka. Tačiau, nors nuotraukos ir vaizdo įrašai, kuriuos darome mobiliuoju fotoaparatu jie ir toliau įkeliami į debesį kaip įprasta, po naujo Google Photos atnaujinimo viskas „šiek tiek pasikeitė“.

Jei iki šiol visos šios atsarginės kopijos buvo sukurtos pagal numatytuosius nustatymus, atsarginės kopijos trečiųjų šalių programose buvo išjungtos. Taigi, bet koks „WhatsApp“ gautas vaizdas ar vaizdo įrašas, „Instagram“ nuotraukos, vaizdo redaktoriai ir kt. nuo šiol nepatenka į „Google“ nuotraukų sritį. Nauja taisyklė, pagal kurią net pačios „Google“ sukurtos programos, pvz., programa „Žinutės“, kurdamos atitinkamas saugos atsargines kopijas, mato apribojimus.

Kodėl atsarginės kopijos „Google“ nuotraukose buvo apribotos?

„Google“ teigimu, tikslas, kurį jie ketina pasiekti su šiuo apribojimu palengvinti duomenų srautą internete, kuri yra perpildyta dėl COVID-19 krizės. Tai nėra kažkas naujo, ir mes jau matėme panašius judėjimus tokiose platformose kaip „Netflix“ ar „YouTube“, dėl kurių Europoje pablogėjo transliacijos kokybė sunkiausiomis pandemijos akimirkomis, o kai kuriose šalyse, pavyzdžiui, Ispanijoje, jie vis dar gali.

Todėl, nors liepėme „Google“ nuotraukoms kurti atsargines tam tikrų programų kopijas, šios kopijos šiuo metu gali nebedaryti. Laimei, vis tiek galime keisti nuotraukų nustatymus, kad jie veiktų, nors turime tai įjungti ranka. Toliau paaiškinsime, kaip tai padaryti.

Kaip sukonfigūruoti „Google“ nuotraukas, kad būtų sukurtos visų mūsų programų atsarginės kopijos

Praėjusią savaitę „Google“ atnaujino nuotraukų programą, pridėdama naują piktogramą ir funkcijas. Jei programa jau atnaujinta, turime atlikti šiuos veiksmus:

  • Atidarykite „Google“ nuotraukų programą.
  • Apatiniame meniu spustelėkite "biblioteka”.
  • Viršutinėje ekrano srityje spustelėkite „Komunalinės paslaugos”.
  • „Utilities“ meniu apačioje pasirinkite „Įrenginio aplanko kopija”.

  • Čia pamatysite skirtingus įrenginio aplankus, kuriuose yra vaizdų. Jei kuris nors iš šių aplankų turi perbraukto debesies piktograma, tai reiškia, kad „Photos“ nekuria atsarginės to aplanko kopijos.
  • Norėdami dar kartą padaryti atsargines kopijas, spustelėkite aplanką ir suaktyvinkite skirtuką "Sukurkite atsarginę kopiją ir sinchronizuokite"Ką pamatysite tiesiai ekrano viršuje. Pakartokite tą patį procesą su visais aplankais, kuriuos norite įkelti į debesį.

„Google“ nuotraukos automatiškai sinchronizuos visus vaizdo įrašus ir nuotraukas, išsaugodamos atsarginę kopiją, kaip įprasta iki šiol.

Jei vis dar turime senąją „Google“ nuotraukų versiją, veiksmai, kuriuos reikia atlikti, yra labai panašūs:

  • Atidarykite „Google“ nuotraukų programą ir parodykite kairįjį meniu.
  • Eikite į „Nustatymai“ ir pasirinkite „Atsarginė kopija ir sinchronizavimas“.
  • Meniu spustelėkite „Atsarginė įrenginio aplankų kopija“.
  • Naudokite dešinėje esančius skirtukus, kad įgalintumėte bet kurio aplanko, kurį norite išsaugoti „Google“ nuotraukose, atsargines kopijas.

Tokiu būdu užtikriname, kad visų svarbių nuotraukų atsarginės kopijos būtų sukurtos debesyje. Išspręsta!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found