Pirmasis Chuwi MiniBook vaizdo įrašas: taip, jis toks mažas ir galingas, kaip skamba

Dar visai neseniai turėti išmanųjį telefoną su darbalaukio „Windows 10“ versija buvo šiek tiek daugiau nei mokslinė fantastika. Tačiau jau kurį laiką Kinijos gamintojai padarė didelę pažangą, siekdami suteikti optimizuotą patirtį už priimtiną kainą.

Neperžengiant toliau, Chuwi mini knyga, kuris netrukus pasirodys „Indiegogo“, yra toks pat nešiojamas kaip išmanusis telefonas. Tačiau ji taip pat turi galią kompiuterio lygio aparatūros, su kuria Windows 10 galima paleisti daugiau nei nuosekliai.

Prieš kelias dienas aptarėme pirmąsias paskelbtas Chuwi MiniBook ypatybes, kitas ultra nešiojamas kišeninis kompiuteris (UMPC) įmonės. Šiandien Chuwi nešiojamasis kompiuteris grįžta į naujienas, nes „YouTube“ ką tik buvo paskelbtas pirmasis „MiniBook“ vaizdo įrašas.

Pagal specifikacijas Minibook dydis yra 201 x 128,6 mm, o tai yra 2,5 karto mažesnis nei standartiniai 300 x 210 mm nešiojamieji kompiuteriai. Tiesą sakant, „MiniBook“ atrodo mažiau kaip „didelis ir sunkus“ nešiojamas kompiuteris, o labiau kaip didelis telefonas arba planšetinis kompiuteris. Galime jį įdėti į kišenę ir pasiimti su savimi, kad ir kur eitume.

„Chuwi MiniBook“ taip pat turi YOGA 360 ° dizainą, o tai reiškia, kad galime paverskite mūsų mažą užrašų knygelę vertikalia planšete per kelias sekundes. Tiesą sakant, jame yra daugiafunkcė klaviatūra, kurią galime naudoti kaip atramą, norėdami perjungti „biuro režimą“ į pramogų režimą.

Kalbant apie aparatinę įrangą, „MiniBook“ yra 8-osios kartos „Intel Core M3-8100Y“ procesorius. Visa tai lydi 8 GB RAM, 128 GB vidinės vietos ir M.2 lizdas SSD, todėl vienas galingiausių kišeninių nešiojamųjų kompiuterių, galintis veikti kaip didesnis nešiojamasis kompiuteris.

Kaip matome vaizdo įraše, „MiniBook“ našumas yra labai sklandus, todėl jį galima redaguoti „Photoshop“ ir įkelti dokumentus bei failus geru tempu. Taip pat rodomi tam tikri kadrai, kuriuose matome tokius žaidimus kaip „Asfaltas: karštis" ir "Modern Combat 5: Blackout“. Pora pavadinimų su nepaprasta grafine apkrova. Be to, dėl YOGA formato taip pat galime pritaikyti įrenginį žaisti tiesiai iš jutiklinio ekrano.

Jei jus domina šis nešiojamas kompiuteris, nedvejodami pasinaudokite sultingiems 25% nuolaida kad Chuwis jau dabar siūloiš savo oficialios svetainės.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės