Lėtumas Excel (ir kitose programose) Sprendimas! - Laimingas Android

Jei tai pastebėsime „Excel“ atidaroma per ilgai tam tikrus failus ir tai labai lėta Patartina patikrinti savo kompiuterio virtualią atmintį, nes prireikus jos išplėtimas gali padėti mūsų sistemai valdyti programas su didesniu judrumu ir greičiu. Todėl turime omenyje, kad šis patarimas taip pat taikomas likusioms programoms, su kuriomis paprastai dirbame.

Ar ilgai reikia atidaryti Excel ir kitas programas? Išeitis gali būti virtualios atminties išplėtimas

The Virtuali atmintis Tai puslapių failas, esantis mūsų standžiajame diske, kurį Windows naudoja tarsi RAM atmintį, todėl jei padidinsime šio failo dydį, tai imituos atminties išplėtimą ir „Windows“ veiks šiek tiek laisviau. Tokiu būdu tokios programos kaip skaičiuoklės ar kitos biuro automatizavimo programos gali būti sklandesnės ir mažiau kenčia nuo to liūdnai pagarsėjusio lėtumo.

Norėdami išplėsti virtualiąją atmintį, tereikia dešiniuoju pelės mygtuku spustelėti „Windows“ pradžios mygtuką ir mes tai padarysime Sistema ->Išplėstiniai sistemos nustatymai („Windows 7“ eikite į mygtukąWindows paleidimas -> dešinysis mygtukas ant "Komanda"Ir pasirinkite"Savybės” -> “Išplėstiniai sistemos nustatymai”).

Viduje Sistemos savybės, skirtuke “Išplėstiniai nustatymai" mes pasirenkame "Nustatymas" (Spektaklis).

Atlikimo parinktys„Skirtuko viduje“.Išplėstiniai nustatymai"Mes pasirenkame"Keisti"(Virtuali atmintis).

Šiame paveikslėlyje matome, kad virtualios atminties dydis yra 704 MB, o sistema rekomenduoja 3525 MB.

Norėdami išplėsti virtualią atmintį, panaikinsime žymėjimąAutomatiškai tvarkyti dydį ... " ir mes spustelėsime "Pasirinktinis dydis“. Mano patarimas būtų nustatyti pradinį dydį, lygų sistemos rekomenduojamam dydžiui, ir didžiausią dydį, du kartus didesnį už rekomenduojamą dydį.

Vaizdo pavyzdyje sistema rekomenduoja 3525 MB, todėl nustatysime pradinį 3525 MB dydį ir didžiausią dvigubą 7050 MB.

Tada tiesiog spustelėkite "Įkurti"Ir pasirinkite"Sutikti„Likusiuose atviruose languose. Atsiras langas, nurodantis, kad būtina iš naujo paleisti kompiuterį, kad pakeitimai įsigaliotų, ir paklaus, ar norite paleisti iš naujo dabar. Kai kompiuteris bus paleistas iš naujo, virtualioji atmintis padidės, pagerinti „Excel“ ir kitų mūsų kompiuteryje esančių programų našumą.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės