Yatse, geriausias daugiafunkcis KODI priedas – „The Happy Android“.

KODI daugialypės terpės grotuvas turi daugybę įrankių, priedų ir priedų, kurie padeda mums iki galo išnaudoti jo galimybes. Čia, tinklaraštyje, jau kalbėjome apie jo, kaip retro žaidimų konsolės, galimybes, leidžiančią pamatyti gyvai DTT, ir daug kitų dalykų. Šiandien kalbame apie Yatse – Android programėlę, kuri pristatoma kaip vienas geriausių priedų tiems, kurie turi KODI savo kompiuteryje, Raspberry ar Android TV.

Yatse, programa, skirta siųsti turinį į KODI iš savo mobiliojo telefono, su komandų funkcija, srautiniu perdavimu YouTube ir kt

Nors Yatse pristatomas kaip KODI nuotolinio valdymo pultas, tiesa ta, kad už jo yra daug daugiau trupinių. Viena vertus, turime įrankį, kuris ne tik suderinamas su KODI, bet ir veikia kitose platformose, pvz. „Plex“, „Chromecast“, „Emby“, „Roku“ ir kai kurie išmanieji televizoriai. Universalumas, kuris šiais laikais neabejotinai vertinamas.

Kaip nuotolinio valdymo pultas, Yatse siūlo paprastą sąsają, labai panašią į Kore (oficiali nuotolinio valdymo programa, sukurta XBMC Foundation, kurią matėme šiame kitame POST), nors su daug daugiau naršymo parinkčių. Tačiau tai, kas tikrai atkreipia dėmesį ir tikrai bus pagrindinė priežastis įdiegti šią programą savo mobiliajame telefone, yra jos „papildomos“ funkcijos:

  • Tai leidžia mums transliuoti iš savo mobiliojo telefono į Kodi, UPnP, AirPlay, Chromecast, Roku ar SmartTV.
  • Siųskite turinį iš naršyklės arba „YouTube“.
  • Priimti balso komandas.
  • Suderinamas su Android Wear ir Android Auto.
  • Integruotas garso grotuvas.
  • Turinys neprisijungus.
  • Galimybė išsaugoti mūsų nustatymus debesyje.

Be to, Yatse gali sinchronizuoti su IMDB, tokiu būdu, kad galėtume išgauti filmų ir serialų viršelius, santraukas ir kitą informaciją, suteikdami gana nepaprastą kokybės šuolį į tai, ką reiškia naudoti Kodi multimedijos turiniui peržiūrėti.

Žinoma, su nemokama versija be skelbimų turėsime tik nuotolinio valdymo galimybę. Norėdami mėgautis likusiomis funkcijomis (kas galiausiai yra tikrai geras dalykas šioje programoje), turėsime įsigyti aukščiausios kokybės versiją ir sumokėti 2,99 €.

„Yatse“ naudai taip pat reikia pasakyti, kad sinchronizavimo procesas su „Kodi“ yra vienas paprasčiausių, kokį iki šiol matėme. Jis turi automatinį detektorių, o jei nuspręsime sinchronizuoti ranka, tereikia įvesti IP, prievadą ir paleisti. Gana sėkminga kūrėjo pusė.

Atsisiųskite QR kodą Yatse: Kodi nuotolinio valdymo pultas ir siųstuvas Kūrėjas: Tolriq Kaina: Nemokamas

Trumpai tariant, labai išbaigta programa, turinti puikų 4,7 žvaigždutės įvertinimą sistemoje „Google Play“ ir daugiau nei 1 mln. atsisiuntimų. Kaip įdomus anekdotas, jei eisime per programos skirtuką, pamatysime kūrėjo atsakymus (tai rodo, kad jis yra gana sudegęs) žmonėms, kurie palieka blogus įvertinimus. Jie neturi atliekų.

Pagalvokite du kartus prieš rašydami blogą apžvalgą apie Yatse Play parduotuvėje!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found