Kaip suplanuoti automatinį el. laiškų siuntimą „Gmail“.

„Inbox“ jau daugelį metų buvo viena geriausių el. pašto programų. Dabar, kai „Inbox“ pagaliau uždaryta, „Google“ pagaliau gali sutelkti dėmesį į geresnės pagrindinės el. pašto tvarkyklės „Gmail“ funkcijas. Ir mums nereikės ilgai laukti, kad pamatytume tuos patobulinimus. Tiesą sakant, mes jau matėme vieną iš svarbiausių veiksmų: automatinio el. laiškų siuntimo planavimas.

Iki šiol tai buvo funkcija, kurią galėjome gauti tik per trečiųjų šalių programas ar plėtinius, tokius kaip „Boomerang“ ar IFTTT. Laimei, dabar galime suplanuoti el. laiškų siuntimą įprastu būdu. Naudojimo požiūriu daug praktiškesnis ir elegantiškesnis.

„Gmail“ netgi įtraukė naujas funkcijas, kurios iki šiol buvo išskirtinės plėtiniams, tokiems kaip minėtasis „Boomerang“. Kaip, pavyzdžiui, galimybė nutildyti pokalbius arba nustatyti automatinius priminimus. Bet kokiu atveju „Boomerang“ ir toliau siūlo unikalias funkcijas, tokias kaip gautųjų stabdymo ar pranešimų sekimo funkcija. Susidomėjus galite atsisiųsti iš ČIA!

Tai pasakę, imkimės reikalo ir pažiūrėkime, kaip galime savaime suplanuoti automatinį siuntimą paštu Gmail.

Kaip suplanuoti el. laiškų siuntimą „Gmail“ (naršyklėms skirta darbalaukio versija)

Šios naujos priemonės diegimas vykdomas etapais. Todėl, jei vis dar neturime jos Gmail arba nematome, gali tekti atnaujinti programą (Android atveju) arba palaukti kelias dienas, kol ji oficialiai pasieks mūsų įrenginį.

  • Kai suaktyvinsime šią naują funkciją, pirmiausia turime parašyti el. laišką kaip įprasta.
  • Kai būsime pasiruošę suplanuoti siuntą, spustelėkite išskleidžiamąjį skirtuką kuris pasirodo šalia mygtuko "Siųsti“. Mes pasirenkame "Suplanuokite pristatymą”.

  • Tada pasirodys naujas meniu su keliomis iš anksto nustatytomis pristatymo parinktimis, pvz., "Rytoj ryte"Arba"Rytojaus popietė“. Taip pat galime sukonfigūruoti pačių pasirinktą el. laiškų išsiuntimo datą ir laiką.

  • Kai data bus pasirinkta, pamatysime pranešimą, kuriame bus kažkas panašaus į „pristatymo tvarkaraštis...“. Jei viskas buvo gerai, gausime patvirtinimo tipą "Suplanuotas pristatymas”.

Šiuo atveju, jei norime pakeisti siuntos datą ir laiką, galime tai padaryti dar kartą atidarę el. laišką ir pakartodami tuos pačius veiksmus, kuriuos ką tik aptarėme.

Kaip suplanuoti automatinį pašto siuntimą „Gmail“ („Android“)

Šios užduoties atlikimas „Android“ mobiliuosiuose įrenginiuose labai nesiskiria nuo darbalaukio versijos.

  • Pirmiausia parašome atitinkamą el.
  • Spustelėkite meniu mygtuką, esantį šalia siuntimo piktogramos (3 vertikalūs taškai). Atsidaro išskleidžiamasis meniu ir pasirenkame "Suplanuokite siuntimą”.

  • Kaip ir kompiuterinėje „Gmail“ versijoje, pamatysime naują langą su keliomis pristatymo parinktimis. Žinoma, sistema taip pat leis mums pasirinkti individualų pristatymo datą ir laiką.
  • Po to pasirodys pranešimas, nurodantis, kad siunta suplanuota, o kitas – tai galutinai patvirtinantis.

Kaip galėtų būti kitaip, čia taip pat galime pakeisti pristatymo datą dar kartą atidarę el. laišką ir atlikę tuos pačius veiksmus.

Trumpai tariant, naujas įrankis, suteikiantis oficialiam Google pašto tvarkytojui šiek tiek daugiau charakterio. Vadybininkas, kuris, prisiminkite, buvo pristatytas beveik kaip „puikus pokštas“ prieš „Hotmail“ garsiojoje 2004 m. balandžio kvailystėje, ir kuris galiausiai tapo vienu iš dažniausiai naudojamų nemokamų pašto tvarkytuvų planetoje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės