Kaip „Google“ puslapyje rodyti daugiau rezultatų – „Happy Android“.

Paprastai „Google“ paprastai rodo 10 rezultatų kai pateikiame užklausą jūsų žiniatinklio naršyklėje. Skaičius, kuris būtų visai neblogas, jei ne tai, kad pirmosios 2 nuorodos dažniausiai yra skelbimai, o įtraukiami keli „YouTube“ paketai, todėl pirmajame puslapyje rodomų natūralių rezultatų skaičius sumažėja iki 7 arba 8. Google.

Tai gali būti daugiau nei pakankamas rezultatų skaičius, kai mes ieškome greito ir objektyvaus atsakymo („Kiek metų yra Jordi Hurtado?“, „Kur yra Katmandu?“). Tačiau, kai „Google“ klausiama, galime šiek tiek suklusti turi daugiau galiojančių požiūrių ar atsakymų.

Kalbant statistiškai, paprastai nėra daug žmonių, kurie nuleidžia akis už trečio ar ketvirto rezultato, o jei pagalvosime apie tuos, kurie eina iš pirmo paieškos sistemos puslapio, skaičius sumažėja beveik iki absurdo. Būtent dėl ​​šių priežasčių jis yra daugiau nei įdomus padidinti atsakymų skaičių kuriuos „Google“ mums siūlo kiekviename puslapyje: ne tik gauname daugiau informacijos, bet ir leidžia pasiekti turinį, kurį kitu atveju slėptų neįveikiamas puslapio pasukimo mygtukas.

Kaip padidinti rezultatų skaičių puslapyje Google paieškos sistemoje

Yra 2 būdai, kaip priversti „Google“ įtraukti daugiau turinio viename puslapyje. Vienas iš jų – pakeisti įrankio konfigūracijos nustatymus, o kitas – tiesiog pridėti naują parametrą prie mūsų paieškos URL.

Pakeiskite „Google“ nuostatas

Šis pirmasis metodas leis mums pakeisti „Google“ paieškos nustatymus visam laikui. Norėdami tai padaryti, turime spustelėti mygtuką "Nustatymas„Jis pasirodo iškart po paieškos juosta ir pasirinkite“Paieškos nustatymai”.

Čia rasime skyrių pavadinimu "Rezultatai puslapyje„Kur pasirinkti, kiek įrašų paieškos sistema grąžina: 10, 20, 30, 40, 50 ar 100. Išsirenkame geriausiai mūsų poreikius atitinkantį skaičių ir spaudžiame mygtuką“.Laikyti”.

Pastaba: jei esame prisijungę naudodami Google paskyrą, atlikti puslapio nustatymai bus nuolatiniai.

Pridėkite parametrą prie paieškos URL

Jei norime, kad paieškos variklis rodytų daugiau rezultatų pagal tam tikrą užklausą, tiesiog pridėkite papildomo teksto paieškos URL pabaigoje.

Pirmiausia paieškos laukelyje įrašome terminą, paspauskite enter, o tada einame į naršyklės adreso juostą. URL pabaigoje ir nepaliekant tarpų pridėkite priesagą „& num = X„Kur X atitinka rezultatų, kuriuos norime rodyti puslapyje, skaičių, ir paspaudžiame Enter. Pavyzdžiui:

Naudojant šį naują parametrą, puslapis bus įkeltas iš naujo, nurodant nurodytų rezultatų skaičių. Kaip matote, labai paprastas triukas, taip pat veiksmingas.

Susijęs įrašas: kaip greičiau naršyti naudojant „Google“ „.new“ domenus

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės