„Xiaomi Redmi Note 5A Prime“ – žiaurus žemos klasės telefonas su 16 MP asmenukėmis

The „Xiaomi Redmi Note 5A Prime“. Tai patobulinta „Redmi Note 5A“ versija. Tai reiškia, kad susiduriame su žemos klasės mobiliuoju telefonu, tačiau su keliais patobulintais ypatumais, dėl kurių jis išsiskiria iš kitų konkuruojančių mobiliųjų telefonų.

Šiandienos apžvalgoje analizuojame „Xiaomi Redmi Note 5A Prime“., prieinamą 5,5 colio terminalą su 3 GB RAM ir puikia 16 MP priekine kamera.

Analizuojant „Xiaomi Redmi Note 5A Prime“, norėčiau, kad visi žemos klasės įrenginiai būtų tokie, kaip šis mobilusis

Be jokios abejonės, „Xiaomi Redmi Note 5A Prime“ turi trūkumų, tačiau dėl bendro komplekto šis išmanusis telefonas yra daugiau nei idealus įrenginys visiems tiems, kurie ieško pigus ir funkcionalus mobilusis telefonas, kuris daugiau nei atitinka visus jūsų poreikius.

Mes neieškome 500 € kainuojančio mobiliojo, o norime Android telefono, kuris būtų iki nulio. Čia pasirodo „Redmi Note 5A Prime“.

Dizainas ir ekranas

Naujasis „Xiaomi“ žemos klasės įrenginys turi IPS ekraną 5,5 colio su HD raiška (1280x720p). Ekranas apsaugotas a Corning Gorilla Glass 3 ir siūlo 267 ppi pikselių tankį ir 450 nitų ryškumą.

Kalbant apie dizainą, mes susiduriame su mobilusis su užapvalintais kraštais, minimalistinio ir elegantiško stiliaus, montuojamas ant plastikinio korpuso. Nors ir suteikia metalo pojūtį, šiuo atveju neturime aliuminio korpuso, o tai, kita vertus, padeda gerokai sumažinti jo svorį.

„Xiaomi Redmi Note 5A Prime“ yra pilkos, aukso ir rožinio aukso spalvos, jo matmenys yra 7,62 x 15,30 x 0,77 cm, o svoris – 153 g. Be jokios abejonės, vienas lengviausių telefonų šiuo metu.

Jame taip pat yra pirštų atspaudų detektorius ir 3,5 mm ausinių lizdas.

Galia ir našumas

Kalbant apie aparatinę įrangą, mes pasineriame į labiau prieinamą asortimentą. Viena vertus, mes turime procesorių Aštuonių branduolių „Snapdragon 435“. 1,4 GHz ir GPU Adreno 505. Tai yra vidutinio našumo procesorius.

Priešingai, jis taip pat aprūpina 3 GB RAM ir 32 GB vidinės atminties plečiamas šalia Android 7.1 (MIUI 9). Tai, kas iš esmės pagerina patirtį, suteikia rinkinį, kuris patogiai veikia su bet kokia programa, jei nesistengiame paleisti AAA žaidimų ar per sunkių programų.

Norėdami geriau suprasti jo našumą, matome, kad jo balas lyginamosios analizės įrankyje, pvz., Antutu, yra puikūs 45 798 taškai.

Kamera ir baterija

Atkreipiame dėmesį į vieną iš šio „Redmi Note 5A Prime“ pranašumų – jo fotoaparatą. Galinėje dalyje yra puikus 13 MP objektyvas su f / 2,2 diafragma ir dviguba LED blykste, HDR, panoramos ir serijos režimu. Kita vertus, priekinė kamera yra daug geresnė „OmniVision PureCel“ objektyvas, pasiekiantis iki 16 MP skiriamąją gebą. Jei esame asmenukių mėgėjai, čia turime pasinerti į visą gyslelę.

Kita vertus, baterija lieka teisingas 3080 mAh su mikro USB įkrovimu. Atsižvelgiant į tai, kad jo ekranas nėra per didelis, o procesorius sunaudoja nedaug resursų, tai yra baterija, kuri gali atlaikyti daug valandų, kol pradės rodyti išsekimo požymius (iki 10 valandų vaizdo ir 12 valandų žaidimo). priklausomai nuo gamintojo).

Kaina ir prieinamumas

„Redmi Note 5A Prime“ nuo 2018 m. kovo 15 d 132,50 euro „Amazon“. (Ispanijos versija). Taip pat galime jį įsigyti GearBest už mažesnę kainą 107,78 €, keisti apie 129,99 USD. Akivaizdu, kad kaina yra viena didžiausių šio terminalo įdomybių.

„Xiaomi Redmi Note 5A Prime“ nuomonė ir galutinis įvertinimas

[P_PERŽIŪRA post_id = 10839 visual = 'pilnas']

„Xiaomi Redmi Note 5A Prime“ pristatomas kaip idealus įrenginys tiems, kurie nori tiesiog naršyti, tikrinti paštą, naudotis programėle budėjimo metu, pabendrauti ir karts nuo karto pasidaryti geras asmenukes. Žemos klasės telefonas, bet labai nuoseklus ir daugiau nei teisingo dizaino. Geriausia, kaina.

[wpr_landing cat = 'išmanieji telefonai' nr = '5 ']

O ką jūs manote apie „Xiaomi Redmi Note 5A Prime“?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės