Analizuojant UMI Plus E, ypač vidutinės klasės su 6 GB RAM – „Happy Android“.

UMI tai padarė dar kartą. Jau su ankstesnio sezono UMI Plus matėme, kaip Azijos kompanija juos išleidžia išmaniųjų telefonų ir kokybės / kainos santykio atžvilgiu. Jie vengia įtraukti „Snapdragon“ procesorių, kurie žymiai padidintų terminalo kainą, o mainais duoda mums hipervitamininį išmanųjį telefoną visais kitais veiksniais. Nors daugelis Kinijos mobiliųjų telefonų naudoja tą pačią techniką, nė vienas nepasiekia UMI „superdievo“ lygio. Įmonei pavyksta labai išsiskirti tarp geriausių dabartinės viršutinės-vidutinės klasės, o dabar su UMI Plus E, pateikti pirmoji vidutinė klasė su 6 GB RAM, ir tokia kaina, kuri neturi nieko bendra su kitų, a priori, daug geriau žinomų prekių ženklų kaina.

Šiandienos apžvalgoje analizuojame UMI Plus E, terminalas su galinga technine įranga, kuris išsiskiria elegantišku dizainu, sultingomis specifikacijomis ir daugiau nei pakoreguota kaina.

Ekranas ir išdėstymas

UMI Plus E laikosi tos pačios linijos kaip ir kiti bendrovės terminalai: elegancija, blaivumas ir daugiau nei patrauklus dizainas. Įrenginys turi juodą vientisą korpusą su aliuminio apdaila, kuri suteikia jam aukščiausios kokybės prisilietimą ir aukštos kokybės vizualinę išvaizdą. Suapvalinti kraštai, 2,5D išlenktas ekranas ir klasikinis fizinis mygtukas tiesiai po priekiniu skydeliu.

Kalbant apie ekraną, jis turi skydelį 5,5 colio SHARP, FullHD raiška ir apsaugotas atspariu T2X-1 stiklu.

Galia ir našumas

Aparatinė įranga yra stiprioji šio UMI Plus E pusė. Esame 2017 metais ir kai kurios (nedaug) įmonių jau gali pradėti sau leisti šiuos dalykus. Jo korpuso viduje „Plus E“ turi neįtikėtiną 6 GB LPDDR4 RAM atminties modulį pagamino Samsung, kuri kartu su procesoriumi Helio P20 2,3 GHz dažniu MTK paverskite šį išmanųjį telefoną tikru flagmano žudikas super vidutinės klasės. Be to, ji apima 64 GB saugyklos vietos kad kortele galime išplėsti iki 256GB.

Išmanusis telefonas, kuris Tai leis mums padaryti praktiškai viską našumo ir galios atžvilgiu: laikykite kelias programas atidarytas vienu metu, leiskite, naršykite ir viską, kas ateina į galvą. „Helio P20“ nėra „Snapdragon“ (ir ačiū, nes kitu atveju terminalas mums nušautų bent iki 400 ar 500 eurų), bet yra vienas geriausių „Mediatek“, ir tai rodo.

Kamera ir baterija

„UMI Plus E“ fotoaparatas seka ankstesnius terminalo modelius. Galinis 3L8 13 megapikselių pagamintas Samsung, su 5 elementų objektyvu su blykste ir automatiniu fokusavimu leidžia įrašyti 2K ir 4K. Gera kamera, kuri galbūt šiek tiek kenčia esant prastam apšvietimui, tačiau kasdien gali užfiksuoti aukštos kokybės nuotraukas. Priekyje, savo ruožtu, randame asmenukių kamerą su tinkamu 5 MP.

Kalbant apie terminalo autonomiją, „Plus E“ seka po ankstesnio „UMI Plus“: galinga 4000 mAh baterija tai suteiks terminalui svarbius autonomijos laikotarpius, galintį praleisti ilgiau nei dieną neįkraunant mobiliojo telefono ir nebijant būti pakabintam vidury dienos. Šiuo metu nėra tiek daug išmaniųjų telefonų, kurie aptarnauja tokias galingas baterijas, ir į tai taip pat reikia atsižvelgti.

Kalbant apie likusias specifikacijas, „UMI Plus E“ turi „Android 6.0“., pirštų atspaudų detektorius priekyje, C tipo USB, OTG, dvi SIM kortelės, 3,5 mm ausinių prievadas, 4G ryšys ir Bluetooth 4.1.

Kaina ir prieinamumas

Šiuo metu UMI Plus E ji turi kainą 229.99$, ar kas tas pats, keisti apie 217 eur. Daugiau nei teisinga suma už terminalą, kuris pristato daug daugiau nei prašote ir yra elegantiško bei patrauklaus dizaino. Be to, pirkdami panaudosime šį kuponą (limitai 100 vnt.), gausime nedidelę 5 € nuolaidą, kuri irgi nėra blogai:

Kupono kodas: GBPLUSE

Kaina su kuponu: 223,99 USD, apie 212 eurų

Trumpai tariant, mūsų laukia galingas išmanusis telefonas su 6 GB RAM ir geru centriniu procesoriumi – itin vidutinės klasės, kuris neabejotinai padės UMI ir toliau skinti galvą tarp geidžiamiausių 2017 m. terminalų.

GearBest | Pirkite UMI Plus E

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės