Nemokamas ir neribotas VPN su Turbo VPN programa – „The Happy Android“.

VPN ryšiai padeda išlaikyti privatumą ir anonimiškumą naršant internete. Labiausiai reikalinga priemonė, jei nenorime, kad svetainės, kuriose lankomės, sektų mūsų buvimo vietą arba kad mūsų IPT (interneto teikėjas) žinotų mūsų įpročius tinkle.

Pastaruoju metu tinklaraštyje kalbėjome apie keletą nemokamos VPN paslaugos, pavyzdžiui, Windscribe (mano mėgstamiausia iki šiol) arba tą, kurią keletą mėnesių siūlo gerai žinoma „Opera“ naršyklė, skirta „Android“. Šiandien pristatome naują alternatyvą pavadinimu Turbo VPN, kuri siūlo labai įdomių funkcijų rinkinį ir yra nemokama. Pažiūrėkime, kas tai yra!

Turbo VPN: virtualus privatus tinklas, skirtas Android, nemokamas ir su 8 vietomis, iš kurių galima pasirinkti

„Turbo VPN“ veikimas yra gana paprastas. Įdiegiame programą savo Android, sutinkame su paslaugų teikimo sąlygomis (apie tai pakalbėsime šiek tiek vėliau) ir automatiškai būsime nukreipti į pagrindinį programėlės skydelį.

Atsisiųskite QR kodo Turbo VPN – nemokamas VPN ir nemokamas tarpinio serverio kūrėjas: naujoviška prisijungimo kaina: nemokama

Čia rasime 2 mygtukus:

  • Pasaulio gaublys: Viršutinėje dešinėje paraštėje spustelėję šią piktogramą pateksime į serverių sąrašą. Šiuo metu yra 8 skirtingos šalys, kuriomis galime naudotis nemokamai: Nyderlandai, Jungtinė Karalystė, JAV (Niujorkas), JAV (San Franciskas), Kanada, Vokietija, Indija ir Singapūras.
  • Morkos: Šis oranžinis mygtukas yra tas, kurį turime paspausti, kai norime įjungti arba išjungti savo įrenginio VPN ryšį.

Jei parodysime kairįjį Turbo VPN meniu, taip pat pamatysime keletą įdomių nustatymų. Iš pasirinkimo "Programos naudojant VPN"galime filtravimo programos ir pasirinkite, kurios programos prisijungia naudodamos VPN, o kurios ne. Kažkas, kas gali būti puiku, jei norime padaryti išimtį naudodamiesi šia paslauga.

Skydelyje "Nustatymai„Taip pat turėsime galimybę pasirinkti ryšio tipą (OpenVPN arba IPSec) ir ar norime, kad jis prisijungtų automatiškai, kai tik paleidžiama programa.

Taip pat verta paminėti, kad jei paslauga mums labai patinka ir norime naudotis aukščiausios kokybės planu (prenumerata 3,17 € / mėn.), taip pat bus apie trisdešimt papildomų serverių iš tokių šalių kaip Japonija, Ispanija, Rusija, Taivanas ar Honkongas. būti pridėta.

Pasinaudokite patirtimi

Įdiegę ir išbandę nemokamus Turbo VPN serverius, mums pavyko išsiaiškinti keletą dalykų. Viena vertus, tai ryšio greitis tikrai geras, su puslapio įkėlimo ir daugialypės terpės atkūrimo laikotarpiais, kai nepastebima jokio sulėtėjimo. Atrodo, kad VIP serveriai yra dar greitesni, todėl šiuo atžvilgiu labai rekomenduojamas Turbo VPN.

Daugiau problemų radome žiūrint srautinį turinį, nes, pavyzdžiui, „Netflix“ aptinka, kad naudojame VPN, ir neleidžia mums žaisti. Kitose paslaugose, pvz., „Prime Video“, šiuo atžvilgiu taip pat radome kitų apribojimų. Taip yra todėl, kad srautinio perdavimo platformose dabar yra daug daugiau valdiklių, kad būtų išvengta tokio tipo veiklos, o jei bandysime su kitu VPN klientu, pamatysime, kad apribojimai yra tokie patys. Bet kokiu atveju tai yra faktas, į kurį reikia atsižvelgti.

Privatumo politika

Serveriai ir infrastruktūra, būtini norint pasiūlyti VPN paslaugą, kainuoja gana brangiai, o kaip ir beveik visose rinkoje esančiose programose, kai kažkas yra nemokama, žinote: kainą, kurią turime sumokėti, turime mes. Turbo VPN atveju nemokama versija palaikoma dėl reklamų, kurias matysime programoje. Tačiau jei peržiūrėsime jų privatumo politiką (taip, mes ją perskaitėme), pamatysime, kad jie taip pat renka tam tikrus naudotojo duomenis:

  • Suaktyvintų programų pavadinimas ir versija.
  • Informacija apie VPN ryšio kokybę.
  • Pervesta MB suma.
  • Programos naudojimo statistika.

Taip pat tai paaiškina ir jos privatumo politikoje nei mūsų siunčiamas IP, nei puslapiai, kuriuose lankome, neįrašomi, nei mūsų ryšio valandos ar IP, kurį turime prieš prisijungdami prie VPN. Trumpai tariant, atrodo, kad jų renkami duomenys yra grynai analitiniai ir anonimiški. Man vis dar nelabai aišku, kodėl jiems reikia žinoti, kokias kitas programas įdiegiau savo mobiliajame telefone (pasak kūrėjo tai yra tam, kad išvengčiau ir diagnozuočiau technines problemas), bet manau, kad galiu gyventi su šiuo mažu „mokėjimu“ pakeisti į gerą VPN ryšį.

Kitu atveju „VPN Turbo“ yra viena populiariausių „Google Play“ programų su daugiau nei 100 milijonų atsisiuntimų ir tiesiog stulbinančiu 4,6 žvaigždutės įvertinimu. Asmeniškai tai nėra programa, kurią aš naudočiau nuolat, tačiau ji gali būti geras sprendimas konkretiems poreikiams ir ryšiams tam tikroje aplinkoje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found