5 būdai pasiekti tinklo išteklius

Kai dirbate įmonėje, normalu, kad visa svarbi ir dažniausiai naudojama dokumentacija yra saugoma bendrose saugyklose. Šios saugyklos dažniausiai yra serveriai, iš kurių periodiškai daromos atsarginės kopijos taip, kad kam nors suklydus ir ištrynus failą ar įvykus nelaimei, visada būtų galima atkurti atsarginę kopiją ir išgelbėti situaciją.

Praktiniais tikslais, kaip vartotojas, galite įvairiais būdais pridėti šiuos bendrinamus aplankus prie savo kompiuterio, čia kiekvienas turi savo nuostatas ir, atsižvelgiant į šių failų naudojimą ir dažnumą, galbūt norėsite gauti prieigą prie jų. sukonfigūruota vienokia ar kitokia forma.

Štai 5 skirtingi būdai pasiekti tinklo aplanką.

Aplanko susiejimas su tinklo disku

Jei tinklo katalogas yra dažnai naudojamas ir dažnai jį pasiekiate, galite pridėti jį kaip tinklo diską savo kompiuteryje ir jis bus rodomas kaip dar vienas diskas kartu su kitais standžiojo disko skaidiniais. Norėdami pridėti naują tinklo diską, eikite į "Komanda"Arba"Ši komanda"Ir pasirinkite"Žemėlapio tinklo diskas“. Tada pasirinkite raidę, kurią norite priskirti diskui, ir parašykite visą aplanko vietos kelią. Kadangi aplankas „kabės“ serveryje, turite parašyti serverio pavadinimą (prieš juosteles „\“ yra 2), o tada aplanko pavadinimą, po vieną ir atskirtą nuo juostų, kol pasiekite aplanką, kurį norite įtraukti į savo komandą.

Spustelėkite "Užbaigti"Norėdami įtraukti padalinį į savo komandą. Jei norint pasiekti šį įrenginį reikia naudoti kitą vartotoją, galite pažymėti „Susisiekite su kitais kredencialais"Taigi galėsite naudoti kitą tinklo vartotoją nei tas, kurį naudojote prisijungdami prie savo kompiuterio.

Iš "Vykdyti" arba "Ieškoti"

Tai gera parinktis, jei norite tik retkarčiais pasiekti bendrinamą aplanką. Jei dirbate su Windows 7, nuo pradžios mygtuko turite galimybę Ieškoti. Parašykite ten visą aplanko, kurį norite pasiekti, kelią. Kita vertus, jei dirbate su „Windows XP“, „Windows 8“ arba „Windows 10“, pradžios mygtuke pasirinkite „paleisti“. Ten parašykite kelią, kad atidarytumėte langą su nurodytu tinklo ištekliu.

Iš Windows Explorer

Kitas būdas pasiekti bendrinamą aplanką yra įvesti kelią „Windows Explorer“ lange. Spustelėkite adreso juostą (tai lango dalis, kurioje ji nurodo aplanko, kuriame esate), vietą, įveskite tinklo kelią, kurį norite pasiekti, ir paspauskite Enter. Ak! Ir nepamirškite parašyti maršruto, kuris visada prasideda "\\”.

Spartaus klavišo kūrimas darbalaukyje

Judrus būdas pasiekti bendrinamus išteklius, kuriuose dažnai lankomės, yra sukurti darbalaukyje esančio aplanko nuorodą (arba kur tik norime, eikite). Viskas, ką jums reikia padaryti, tai dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ir pasirinkite „Naujas -> Nuoroda“. Įveskite aplanko vietą ir „Windows“ sukurs gražią nuorodą į norimą aplanką.

Nuotolinio darbalaukio ryšio su serveriu naudojimas

Šis prisijungimo būdas yra daug radikalesnis ir apima kompiuterio ar serverio, kurį norime pasiekti, užfiksavimą pradedant nuotolinę sesiją. Ši parinktis yra ta, kuri nurodoma, jei be prieigos prie to šaltinio failų norime dirbti su tame kompiuteryje įdiegtomis programomis. Vykdykite komandą "mstsc"Ir parašykite komandos, prie kurios ketinate prisijungti, pavadinimą.

Spustelėkite "Prisijungti“. Atminkite, kad pradėsite nuotolinę sesiją, pasieksite darbalaukį ir visas kompiuteryje esančias programas, o tai reiškia, kad jums reikės patvirtinimo kredencialų.

Bonus takelis: Jei dirbate su „Windows 10“, tinklo aplankus taip pat galite pasiekti naudodami „Cortana“. Įrašykite kelią į "Klauskite manęs bet ko", kad "Windows" virtualusis asistentas suteiktų prieigą prie nurodyto aplanko.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found