„One Plus 3T“ apžvalga: laukinis aukščiausios klasės įrenginys su 6 GB RAM ir daug ką pasiūlyti – „Happy Android“

„One Plus 3T“ yra patobulinta ankstesnio „One Plus 3“ versija, išmanusis telefonas, nustebinęs vietinius ir nepažįstamus savo aukšta kokybe, o ypač artėjant prie aukščiausios klasės kur kas teisingesne kaina nei dauguma sėkmingų super terminalų. Šiame naujame modelyje su žyma "T“ Galėsime pastebėti tam tikrus patobulinimus, palyginti su originaliu „One Plus 3“, visų pirma pabrėždami procesoriaus atnaujinimą, kad būtų galingesnis „Snapdragon“, geresnė kamera ir ilgesnis akumuliatoriaus veikimo laikas.

Šiandienos apžvalgoje apžvelgsime „One Plus 3T“., aukštos klasės terminalas, galingas ir elegantiško dizaino, primenantis, kodėl One Plus yra vienas geriausių šiandienos mobiliosios telefonijos. Mes pradėjome!

Ekranas ir išdėstymas

„One Plus 3T“ turi 5,5 colio AMOLED ekranas su 2,5D kreivumu, Full HD raiška (1920 x 1080 pikselių) ir 401 pikselio colyje, visi apsaugoti atspariu Corning Gorilla Glass 4 stiklu.

Metalinis korpusas pagamintas iš vieno sluoksnio (kažkas neįprasto tokio tipo išmaniuosiuose telefonuose), kuri dirbama tol, kol gaunamas norimas galutinis rezultatas. Unibody korpusas su aukštos kokybės konstrukcija ir aukščiausios kokybės apdaila. Pažymėtina esame priešais šviesų telefoną, pasiekęs galutinį 158gr svorį.

Kita detalė dizaino ir naudojimo požiūriu yra vadinama Įspėjimo slankiklis, fizinis mygtukas su trimis pozicijomis kairėje pusėje, kuris padės mums valdyti pranešimus (visus, prioritetinius arba jokių). Funkcija, kuri, jei žinome, kaip ja pasinaudoti, gali būti tikrai naudinga.

Galia ir našumas

Techninė įranga yra tikras malonumas galingų naujos kartos išmaniųjų telefonų mėgėjams. „One Plus 3T“ palaiko 6 GB RAM (LPDDR4) ir patobulina „One Plus 3“ procesorių, pridedant atnaujintą Qualcomm Snapdragon 821 Quad Core veikia 2,35 GHz dažniu. Patobulintas procesorius, kuris padidina efektyvumą ir taupo akumuliatorių. Nepamiršdamas jo GPU Adreno 530, žinoma ne.

Kalbant apie sandėliavimo vietą, jie buvo pateikti 2 modeliai, vienas su 64 GB, o kitas su 128 GB (abu neplečiami). 64 GB modelio turime daugybei atvejų, tačiau tiems, kurie vis dar ieško šio pliuso, turite 128 modelį.

Kalbant apie operacinę sistemą, ji turi tinkinimo sluoksnį „Oxygen OS 3.5“, skirta „Android 6.0“, kuri per OTA atnaujinta į „Android 7.0“ (jie ką tik gavo jį neseniai, tiek „One Plus 3“, tiek „One Plus 3T“), kai tik mes jį įjungiame ir pirmą kartą patikriname, ar nėra sistemos naujinimų.

Kamera ir baterija

Kamera yra dar vienas šio naujojo 3T „One Plus“ modelio pranašumų. Galinis objektyvas (šį kartą pagamintas Samsung) išlaiko 16 MP raiška su blykste, automatiniu fokusavimu ir f / 2.0 diafragma, o priekinė dalis patobulinta dvigubai, kad atitiktų galinio objektyvo 16 MP. Fotoaparatas, kuris tikrai gerai veikia tiek aplinkoje, kurioje yra natūrali šviesa, tiek kitose, kuriose yra mažiau šviesos.

Baterija taip pat optimizuota. Mes pasiekiame iki 3400 mAh, įskaitant funkcionalumą greitas įkrovimas, tokiu būdu leidžiant greitai įkrauti, kai reikia didžiausio poreikio. Šiuo aspektu galbūt būtų buvęs įvertintas dar šiek tiek didesnis akumuliatoriaus pagerėjimas (kažkas arčiau 3800 mAh būtų buvęs ne daugiau), tačiau reikia pažymėti, kad jis padidėjo, palyginti su ankstesniu modeliu tai neturėjo įtakos terminalo svoriui ar dydžiui.

Kaip būtų kitaip, įrenginyje taip pat yra a pirštų atspaudų jutiklis, patalpintas terminalo priekyje. Galiausiai, kalbant apie ryšį, jis turi 4G ryšį, „Bluetooth 4.2“ ir „Dual SIM“.

Kaina ir prieinamumas

„One Plus 3T“ yra aukščiausios klasės išmanusis telefonas, tačiau tiesa ta, kad jo kaina yra daug sąžiningesnė nei kitų panašias funkcijas turinčių konkurentų. Šiuo atžvilgiu mes pastebime, kad „One Plus 3T“ pristatomas nuo 400 iki 490 eurų, būdama GearBest parduotuvė, kurioje šiandien galime rasti pigiau už 402,89 €.

Trumpai tariant, laukinis terminalas, kaip ir nedaugelis kitų, su kuriuo galime žaisti pačius reikliausius žaidimus, paleisti bet kokią pasitaikančią programą ir padaryti geras nuotraukas dėl sėkmingų 16 megapikselių galinių kamerų ir asmenukių. Išmanusis telefonas ieškantiems, tarkime, Samsung Galaxy galios ir apdorojimo lygio, nepaliekant kriminalinės skylės kišenėje.

GearBest | Pirkite One Plus 3T (402,89 EUR, keisti apie 439,99 USD)

Amazon | Pirkite One Plus 3T (apie 490 €, keisti apie 529 USD)

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės