10 svetainių, kuriose galite kurti nemokamą infografiką – laimingas „Android“.

Šiandien viena iš grafinių technikų, kuri internete yra labiausiai patraukli, yra infografika. Nepriklausomai nuo to, ar dirbate internetinėse įmonėse, ar norite pridėti vertės savo darbui pateikdami juos prieinamu ir vaizdiniu būdu, turėtumėte pagalvoti apie infografikos naudojimą.

Pačios infografikos yra grafinis rašytinio teksto atvaizdavimas naudojant vaizdus, ​​aprašymus ir pasakojimus. Bet kurios geros infografikos tikslas yra perteikti informaciją aiškiausiu ir vaizdingiausiu būdu.

10 tinklalapių, skirtų nemokamoms infografikoms kurti

Dėl šios priežasties ir dėl to gera infografika gali patraukti daugelio smalsuolių akį ar potencialiems klientams, kurie kitu atveju nepastebėtų jūsų pranešimo, yra daug svetainių ir įmonių, kurios naudoja šį informacinį įrankį savo tikslinei auditorijai sužavėti. Jei infografija yra patraukli, privers jus pastebėti. Tačiau kyla klausimas, kokia kaina? Ar yra įrankių ar puslapių kurti nemokama infografika. neišleisdamas nė euro?

Daugelis svetainių nusprendė orientuoti savo verslo modelį į šį malonų vaizdinį duomenų atvaizdavimą, todėl šiandien galite rasti daugybę svetainių, kuriose paprastai ir prieinamai galite sukurti savo infografiką. Žemiau rodomose svetainėse galite nemokamai susikurti savo infografiką, ar norite sužinoti daugiau?

Visme

Tai leidžia jums kurti infografiką, pristatymus ir reklamjuostes su didele medijos biblioteka. Neigiamoje pusėje nurodykite, kad tai verčia įdėti Visme logotipą, tačiau tai puiki priemonė.

Canva

Geras įrankis infografikai kurti, labai paprastas naudoti. Jame yra daugybė šablonų ir puiki vaizdų galerija.

Vizualiai

Tai platforma, leidžianti kurti infografiką su didele internetine bendruomene.

Vizualizuokite

Leidžia kurti gyvenimo aprašymus kaip infografiką. Šis internetinis įrankis leidžia žmonėms vaizdžiai ir patraukliai išreikšti savo profesinius pasiekimus. Labai rekomenduojama.

Venngage

Dar viena nemokama žiniatinklio programa infografikai kurti, kurioje galime tiesiog užsiregistruoti su savo Facebook ar Google paskyra. Jame yra daugybė šablonų ir tinkinimo elementų, mažos animacijos ir grafikos, kad būtų sukurta tobula infografika.

Lengvai

Nemokamas internetinis įrankis, skirtas kurti paprastas, bet labai pritaikomas infografikas. Galite dirbti su paprastomis formomis, tekstais ir spalvomis.

Piktochart

Tai leidžia kurti internetines infografikas su spalvomis, vaizdais ir figūromis. Nemokama versija suteikia prieigą tik prie 3 šablonų, tačiau juos galima visiškai pritaikyti.

Google diagramos

Šis „Google Developers“ įrankis leidžia kurti įvairiausias visų rūšių diagramas: juostines diagramas, stulpelius, dalis, spurgos formos diagramas, kalendorius ir kt. Tai ideali žiniatinklio programa, ypač norint parodyti mūsų svetainės statistikos duomenis realiuoju laiku (jei tokį turime, žinoma).

GetAbout.Me

Ši nedidelė programa, skirta „Windows“, labiau orientuota į mūsų socialinių tinklų stebėjimą ir statistiką. Tai leidžia kurti grafikus su mūsų tviterių, publikacijų Facebook ir kt. statistika.

Infogr.am

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – turime Infogr.am, svetainė, kurioje galime sukurti savo infografiką su daugybe grafikos, žemėlapių, šablonų ir tinkinimo įrankių. Paruošę infografiką, įrankis suteikia mums galimybę paskelbti ją savo svetainėje, socialiniuose tinkluose arba pačioje Infogr.am svetainėje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės