Kaip nemokamai žiūrėti „Netflix“ (žinoma, legaliai) – „The Happy Android“.

„Netflix“ pasiekė tašką, kai siūlo gerą kiekį ir kokybišką turinį už prieinamą kainą. Tačiau tai nereiškia, kad karts nuo karto tarifai kyla, o atsižvelgiant į „Netflix“ tarifą, kurį nori įvesti Ispanijos vyriausybė, tikėtina, kad tai pasikartos netrukus. Ar tuAr yra koks nors būdas žiūrėti „Netflix“ nemokamai?

Visada nesilaikant teisinių gudrybių ar „įsilaužimų“, yra keletas būdų, kaip žiūrėti „Netflix“ nemokamai, neišleidžiant nė dolerio. Aišku, kad penicilino neatrasime, bet bet kuriuo atveju, jei žinote kokį kitą metodą, nedvejodami pasidalinkite juo komentarų skiltyje. Mes pradėjome!

1 triukas: gaukite 7, 14 arba 30 dienų nemokamą bandomąją versiją... ir pakartokite procesą

Priklausomai nuo mūsų kilmės šalies, „Netflix“ siūlo skirtingus nemokamus bandomuosius laikotarpius. Pavyzdžiui, Ispanijoje šiuo metu nėra nemokamos bandomosios versijos (kaip nurodyta šiame pagalbos centro puslapyje). Tačiau taip buvo ne visada, nes šiemet ji siūlo nemokamą mėnesį, 14 laisvų dienų ir net nemokamą bandomąją savaitę. Pasiūlymai ateina ir išeina.

Bet kokiu atveju, kai turėsime pirmąjį bandomąjį laikotarpį, idėja yra sujungti šiuos nemokamus bandymus. Ar manote, kad to negalima padaryti? Triukas yra atšaukti bandomąjį laikotarpį prieš mėnesį iki pabaigos, ir laukti, kol ateis naujas. Žinoma, kad „Netflix“ po poros mėnesių siūlo antrą bandomąjį laikotarpį „nepatenkintiems“ vartotojams.

Be to, jei iš naujo pasamdysime „Netflix“ po metų, kai truko ankstesnis nemokamas bandomasis laikotarpis, greičiausiai čia ir pirmasis mėnuo bus nemokamas.

Deja, tokiu būdu nemokamai gautume tik 3 mėnesius, o atsižvelgiant į tai, kad mums labai pasisekė. Norėdami gauti daugiau, mums reikės el. pašto paskyrų ir kredito kortelių (ar kitais mokėjimo būdais). Tokiu būdu galime kalbėtis su savo artimaisiais ir naudotis tėčio, vėliau mamos, brolių ir seserų duomenimis. Taip irgi nepasiektume labai toli, bet be jokios abejonės sutaupytume nemažą pinigų sumą, kuri galiausiai ir yra apie ką.

2 triukas: bendrinamos paskyros

Pasibaigus nemokamam „Netflix“ bandomajam laikotarpiui, nebelieka kito pasirinkimo, kaip tik ieškoti geros labdaros sielos. Priklausomai nuo „Netflix“ prenumeratos, kurią vartotojas užsisakė, jis gali žiūrėti serialus ir filmus srautiniu būdu vienu metu iš kelių įrenginių vienu metu.

  • Pagrindinis planas: 1 ekranas vienu metu.
  • HD standartinis planas: 2 ekranai vienu metu.
  • Ultra HD premium planas: 4 ekranai vienu metu.

Jei žinote ką nors, kas naudojasi „premium“ planu vien todėl, kad tai leidžia žiūrėti turinį Ultra HD formatu, gali būti, kad pamatysite ekraną – atsižvelgiant į tai, kad savo paskyra galite bendrinti iki 4 žmonių. Jei asmuo jau moka už paslaugą ir yra labai artimas draugas ar artimiausias šeimos narys, greičiausiai jis neprieštaraus ja pasidalinti su jumis. Žinoma, nepamirškite karts nuo karto pakviesti jį pavalgyti. Priešingu atveju įmokų planas, mokamas pusiaukelėje tarp 4 žmonių, yra mažesnis nei 4 eurai per mėnesį vienam asmeniui, kita vertus, gana priimtinas skaičius.

3 triukas: stebėkite „Netflix“ reklamas

Praėjusių metų liepą srautinio perdavimo bendrovė paskelbė konkursą, kuriame dovanojo nemokamą „Netflix“ prenumeratą 1000 mėnesių (arba, kas yra tas pats, 83 ilgus metus), kuri buvo nemokama prieiga visam gyvenimui daugumai mirtingųjų.

Ši akcija buvo vykdoma filmo premjeros proga Senoji gvardija, o tam turėjome laimėti internete pasiekiamą (ir vis dar aktyvų, jei susidomės jį išbandyti) to paties pavadinimo žaidimą.

Logiškai mąstant, konkursas baigėsi ir prizas išdalintas, tačiau niekas netrukdo įmonei rytoj pradėti naują panašią reklaminę kampaniją, skirtą kitai didžiulei premjerai. Kad nepraleistumėte tokių galimybių, nėra nieko geriau, kaip sekti „Netflix“ jų socialiniuose tinkluose. Jo „Twitter“ paskyra yra viena aktyviausių bendruomenėje.

4 triukas: patikrinkite nemokamus „Netflix“ pasiūlymus iš savo šalies operatorių ir įmonių

„Netflix“ tapo tokia populiaria srautinio perdavimo platforma, kad daugelis įmonių ir operatorių siūlo savo paslaugas tarp savo pasiūlymų. Pavyzdžiui, Ispanijoje „Movistar“ siūlo 3 mėnesius nemokamai naudotis „Netflix“ sudarant „Fusión Selección Champions X2“ 100 Mb planą (pasiūlymas galioja iki birželio 30 d.).

Oranžinė savo ruožtu taip pat siūlo Netflix nemokamai visą gyvenimą įtrauktame į „Orange Love Netflix“ paketą. Į jį įeina pagrindinis planas, bet galime pereiti prie standartinio plano už 3 eurus daugiau arba prie priemokos už 6 papildomus eurus. Be to, ji taip pat siūlo 3 mėnesius nemokamai naudotis „Netflix“ įvairiais tarifais. Tikrai įvairus pasiūlymas, be jokios abejonės.

Kitos įmonės, tokios kaip „Vodafone“ ar „Euskaltel“, taip pat leidžia sudaryti sutartį su „Netflix“ dėl savo paslaugų, tačiau jos nesiūlo jokio pasiūlymo, nes kaina tokia pati, kaip ir samdytume patys.

Paskutinis patarimas: išbandykite kitas srautinio perdavimo platformas

„Netflix“ nėra vienintelė srautinio perdavimo platforma rinkoje. Jei nenorite mokėti už mėnesinę prenumeratą, visada galite keisti ir išbandyti kitas paslaugas, tokias kaip HBO, Amazon Prime Video, SkyTV ar RakutenTV. Visi jie siūlo nemokamą bandomąjį mėnesį, kad galėtume sujungti kelis mėnesius serialus ir transliuojamus filmus neišleisdami nė cento.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found