15 geriausių svetainių, kuriose galima legaliai žiūrėti filmus internete

Neteisėti atsisiuntimai nustatomi kasdien. Tereikia palyginti žmonių, kuriuos HBO pasamdė namuose, skaičių su visais žmonėmis, kurie matė paskutinį „Sostų žaidimo“ sezoną tiesiogiai ir tiesiogiai. Skaičiai neišeina, ir tai paaiškinama tik tuo, kad daugelis žmonių mėgstamus serialus ir filmus atsisiunčia iš interneto.

Tačiau internetas yra ne tik piratavimas ir torrentai. Taip pat egzistuoja internetinės platformos, iš kurių galime žiūrėti serialus ir filmus visiškai legalus. Pavyzdžiui, visos užsakomosios televizijos programėlės mobiliesiems telefonams, IPTV paslaugos, leidžiančios tiesiogiai žiūrėti DTT internetu, arba svetainės, kuriose transliuojama televizija, serialai ir srautiniai filmai.

15 geriausių legalių svetainių, kuriose galima žiūrėti filmus internete nemokamai

Šiuo metu yra keli tinklalapiai, kuriuose galime žiūrėti filmus legaliai ir nemokamai. Tačiau kai kuriose iš šių paslaugų yra įjungtas regioninis blokavimas, o tai reiškia, kad paprastai jas galima peržiūrėti tik tada, kai turime IP iš JAV.

Tai, ką galime greitai išspręsti įdiegę VPN savo kompiuteryje. Patarimas: jei nenorime leisti pinigų VPN, pažiūrėkite ŠIS ĮRAŠAS. Čia paaiškiname, kaip per mėnesį gauti 50 GB nemokamo VPN visam gyvenimui „Windscribe“ platformoje. Tai verta ir tai tikrai lengva!

Mikrokanalai

„Microchannels“ yra „AMC Networks“ sukurta iniciatyva, kurioje nemokamai galime rasti daug serialų ir filmų internete. Turinys pasiekiamas visiškai legaliu būdu ir gali būti peržiūrėtas tiek iš žiniatinklio naršyklės, tiek iš savo programos į Android ir ios. Paslauga turi įdomų kas mėnesį atnaujinamų programų, serialų ir vaidybinių filmų pasirinkimą, priklausantį aukščiausios kokybės bendrovės TV kanalams, pvz. AMC, SundanceTV, Holivudo kanalas, XTRM, DARK arba Odisėja, tarp kitų.

Svetainę lengva naudoti ir naršyti, ji veikia gerai ir leidžia atkurti didelės raiškos. „Microchannels“ idėja yra ta, kad ji tarnauja kaip įėjimo platforma, kad neapsisprendę vartotojai arba tie, kurie nežino „AMC Networks“ kanalų, turėtų galimybę nemokamai atrasti jų turinį.

Visi vaizdo įrašai yra ispanų kalba, o tiesa ta, kad tai yra gana įdomi alternatyva įprastam nemokamam bandomajam mėnesiui ar savaitei, kurį siūlo dauguma srautinio perdavimo platformų. Užuot suteikę jums prieigą prie visų AMC kanalų ribotą laiką, jie turi leisti jums pamatyti apie trisdešimt tuo metu transliuojamų jų serialų, filmų ir programų. Bet taip – ​​ir yra malonė – kiekvieną mėnesį atnaujinant visą turinį, kad visada turėtumėte ką naujo pamatyti.

Įveskite mikrokanalus

PLEX

Jei ilgą laiką nenaudojote PLEX ir prisimenate jį tik kaip vietinių failų medijos leistuvą, galbūt turėtumėte dar kartą pažvelgti į jį. Šiandien PLEX tapo platforma, kuri taip pat siūlo srautinį turinį, tiek filmų, tiek serialų ir daugiau nei 80 tiesioginių TV kanalų.

Nereikia jokios registracijos ar diegimo, tiesiog turime įvesti žiniatinklio PLEX versiją iš naršyklės ir pradėti mėgautis visu jos katalogu. Vienas iš didžiausių PLEX privalumų yra tas, kad, skirtingai nei kiti puslapiai, kuriuose čia siūlomi nemokami filmai regioninė blokada praktiškai neegzistuoja: beveik visas jo katalogas pasiekiamas nepriklausomai nuo mūsų kilmės šalies.

Įveskite PLEX

VIX

Vienas iš nedaugelio puslapių, kuriuose legaliai siūlomi nemokami internetiniai filmai ispanų kalba. VIX rasime veiksmo filmų, siaubo, mokslinės fantastikos, klasikinio kino, gerai žinomų filmų, tokių kaip Ace Ventura ar Paskutinis mohikanas. Visa tai lydi labai saujelė serialų, daugiau nei įdomių dokumentinių filmų ir platus muilo operų pasirinkimas.

Susiduriame su paslauga, kuri palaikoma per reklamas, kurios mums rodomos, kai norime pamatyti kažkokį turinį, nors tai labai trumpa reklama ir tai neerzina. Kitas pliusas yra tai, kad jai nereikia jokios registracijos, be to, joje yra įrenginiams skirta programa Android ir ios tiems, kurie prisijungia iš mobiliojo telefono.

Įeikite į VIX svetainę

Povas

Jei tai, ko ieškome, yra kokybiškas turinys, dabartinė, taip pat moderni klasika iš televizijos ir kino, tai yra platforma, kurios negalime ignoruoti. „Peacock“ yra „NBCUniversal“ srautinio perdavimo paslauga, o gera žinia yra ta, kad be mokamos prenumeratos, ji taip pat siūlo nemokamos prieigos planai palaikoma reklama.

„Peacock“ randame nemokamus labai gilius filmus, autentiškus blokbusus, tokius kaip „Matrica“, „Juros periodo parkas“ ar „Jason Bourne“ saga. Jei mėgstame serialus, galime pasimėgauti ir tokiais pavadinimais kaip Parks and Recreations, Battlestar Galactica ar legendine komedijų ir interviu programa Saturday Night Live.

Įeikite „Peacock TV“.

Tubi

Tubi yra dar vienas nemokamas puslapis su platus kokybiškų internetinių filmų pasirinkimas žiūrėti srautiniu būdu ir be registracijos. Jame yra daug įdomių kategorijų, tokių kaip „Ne „Netflix“, „Tik nemokama Tubi“, nepriklausomi filmai, kultinė klasika ar kovos menai. Jei nežinome, nuo ko pradėti, visada galime užeiti ir pažiūrėti tiesiai į populiariausių filmų puslapį.

Šiuo metu jis turi tokius filmus kaip „Apokaliptas“, „Vėžliai nindzės“ (2014 m.), „Parkeris su Jasonu Stathamu“, „Knock Knock“ su Keanu Reevesu, „Magic Mike XXL“ ir daug kitų gerai žinomų pavadinimų iš tokių aktorių kaip Nicholasas Cage'as, Antonio Banderasas ar Rokas. Gana galinga filmų pasiūla, jei lygintume su kitomis panašiomis konkurso paslaugomis, nors didelis minusas – dėl transliavimo teisių puslapis apribotas Europoje. Kita vertus, tai, ką galime lengvai išspręsti naudodami VPN ryšį.

Įeikite į Tubi

Teisiškai nemokamai

Teisiškai nemokama svetainė yra atsakinga už rinkimą platus filmų pasirinkimas internete, kuriuos galima rasti internete nemokamai. Akivaizdu, kad dauguma yra nepriklausomi filmai, nors yra ir klasikinio kino bei naujausių vaidybinių filmų, kurie buvo apdovanoti įvairiuose festivaliuose.

Žanrai labai įvairūs, siaubo filmai, mokslinė fantastika, komedija, policija, trileris. Naršyti internete paprasta ir malonu. Puiki vieta atrasti naujus ir kitokius dalykus.

Įeiti legaliai nemokamai

Roku kanalas

Daugelis žino „Roku“ tik kaip srautinio perdavimo įrenginį, tačiau ne taip gerai žinoma, kad jis taip pat siūlo nemokamus filmus iš savo svetainės „The Roku Channel“. Tiesą sakant, net nebūtina turėti Roku įrenginio, kad galėtumėte pasiekti jo turinį, tiesiog susikurkite paskyrą (tai gali padaryti kiekvienas, turintis el. pašto adresą), pasirinkite filmą ir paspauskite mygtuką „Paleisti“.

Roku kanalo bibliotekoje gausu šaunių dalykų, tokių kaip animacinis filmas „Kaip išmokyti drakoną“ arba „Titanų pyktis“ ir daugelis kitų. Skirtumas nuo kitų panašių platformų yra tas dauguma filmų yra didelės raiškos. Jame taip pat yra nemokamos televizijos laidos ir tiesioginė televizija.

Įeikite į Roku kanalą

FilmOn

Gerai žinoma platforma, jau daugelį metų nemokamai ir legaliai siūlanti turinį pagal poreikį. Mums belieka nuryti kai kuriuos skelbimus, nors pasiūla kaip tokia gana įvairi. „FilmOn“ svetainėje rasime trumpų, dokumentinių, veiksmo filmų, komedijų ir daug daugiau. Nepameskite to iš akių!

Įveskite „FilmOn“.

Voodoo

„Vudu“ svetainė siūlo nemokamus filmus legaliai ir be registracijos, o ji palaikoma skelbimų dėka (beje, gana saikingai). Paslauga neturi naujų leidimų, bet vis tiek turi katalogas, kuriame gausu sėkmingų filmų ir labai populiarių filmų nuo prieš keletą metų.

Čia, be daugelio kitų dalykų, rasime tokius filmus kaip Willo Smitho „Laukiniai laukiniai vakarai“, „Super agentas 86“, „Rizikingas verslas“ ir kai kuriuos „Pixar“ tipo animacinius filmus. Viskas HD ir gera garso kokybe.

Įveskite Vudu

Youtube

Tiesa, yra nelegaliai į „YouTube“ įkeliamų premjerinių filmų, tačiau dažniausiai jie po trumpo laiko dažniausiai ištrinami. Laimei, jei tai, ko ieškome, yra alternatyva, kuri nepažeidžia autorių teisių „YouTube“, taip pat turime galimybių.

Viena vertus, randame kanalą su pačios platformos sukurtu turiniu, „YouTube Originals“.. Paslauga, kuri turėjo būti mokama, ir pagaliau tapo nemokama. Jame yra keletas tikrai šaunių dalykų, pavyzdžiui, Cobra Kai serija ir keletas įdomių dokumentinių filmų. Ir, žinoma, daugelis klasikiniai filmai viešai ispanų kalba.

Crunchyroll

Jei esame anime gerbėjai visais jo aspektais, negalime ignoruoti ir Crunchyroll. Ši srautinio perdavimo platforma leidžia nemokant euro matyti didelę jos katalogo dalį su tokiomis serijomis kaip „One Punch Man“, „Boruto“, „Hunter x Hunter“ ar „Black Clover“.

Užtenka, kad užsiregistruojame su nemokama paskyra jų svetainėje, kad pamatytume turinį (palaikomą skelbimais). Platforma vis dar turi šiek tiek nušlifuoti naudojimo patogumą, tačiau apskritai tai yra legali alternatyva, kuri labai rekomenduojama žanro mėgėjams.

Įveskite „Crunchyroll“.

Popcornflix

Nors kai kuriems iš jų primena kitą piratų atsisiuntimo puslapį, tiesa ta, kad Popcornflix yra visiškai teisėta nemokama filmų svetainė. Filmai nėra tiksliai premjeros, bet dauguma jų yra Holivudo pavadinimai su aktoriais, apie kuriuos visi girdėjome (Žvaigždžių kelias, Brado Pitto filmai).

Sąsaja yra aiški ir lengva naršyti ir leisti bet kurį filmą, kurį norime pamatyti bet kuriuo metu. Apskritai, viena geriausių gildijos svetainių su įdomiu katalogu.

Įveskite „Popcornflix“.

Sony Crackle

Turbūt didžiausia nemokama platforma nemokamai ir legaliems filmams žiūrėti internete. Neseniai „Sony“ priklausęs „Crackle“ siūlo puikų HD kokybės ir gero garso populiarių filmų katalogą. Visi su išskirtinis platformos turinys, greita paieškos sistema ir atkūrimas iš naršyklės, kuris atrodo daugiau nei puikus.

Nors galime užsiregistruoti ir susikurti paskyrą, tiesa ta, kad žiūrėti filmus internetu ir nemokamai nebūtina. Raskite tai, kas jums patinka, paspauskite „Play“ ir galia. Ko daugiau gali norėti?

Įeikite į Crackle

eFilm

Taip pat žinomas kaip „bibliotekų Netflix“, „eFilm“ yra srautinio perdavimo platforma, kuri pakeis klasikinę filmų nuomos paslaugą, kurią randame mūsų miesto savivaldybės bibliotekoje.

Jo veikimas labai paprastas. Tereikia užsiregistruoti su bibliotekos kortele, kuri suteiks prieigą prie turimų filmų katalogo. Pasirenkate jus dominantį vaidybinį filmą ir, jei lieka laisvo vieneto, tai leidžia išsinuomoti porai dienų nemokamai (Atminkite, kad licencijų vienam filmui skaičius yra ribotas ir net jei tai virtualus produktas, filmą galima „paskolinti“ tik tam tikrą skaičių kartų vienu metu).

„eFilm“ šiuo metu pasiekiama tik Ispanijoje ir turi daugiau nei 20 000 filmų katalogas. Daugiau informacijos apie bibliotekas, prijungtas prie šios internetinės paslaugos, galite gauti adresu ŠIS ĮRAŠAS arba eikite tiesiai į eFilm svetainę iš žemiau esančios nuorodos.

Įveskite eFilm

Archive.org per Open Culture

„Open Culture“ yra atvira kultūrai skirta svetainė, kurioje yra daug internetinių filmų, mokomojo turinio ir daugiau nei 350 nemokamų knygų. Jo filmografijos skyriuje randame apie 1000 klasikinių filmų, visi jie talpinami Archive.org. Dauguma nespalvotų ir žinomų režisierių, nors radome ir keistą premjerą.

Tai gali būti gera vieta iš naujo išgyventi klasiką, pvz., Cyrano de Bergerac, Hell's Angels, Plan 9 iš kosmoso ir atrasti keletą visiškai juokingų keistų XX amžiaus ketvirtojo ir šeštojo dešimtmečių.

Įeikite į atvirą kultūrą

Jei žinote kitų svetainių, kuriose legaliai siūlomi nemokami filmai, nedvejodami pasidalykite jais komentarų skiltyje. Ačiū, kad likote iki galo!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found