Analizuojant „Oukitel U20 Plus“ – naujas žemo diapazono karalius

Daugiau nei prieš pusmetį El Android Feliz pradėjome analizuoti išmaniuosius telefonus, o pro didinamąjį stiklą jau praėjo gera sauja mobiliųjų telefonų. Mes visada peržiūrime mums patinkančius terminalus dėl techninių charakteristikų arba dėl gero kainos ir kokybės santykio, todėl dažniausiai peržiūrime terminalus, kurių kaina yra apie 200 €, daugiau ar mažiau. Terminalai, kurie už prieinamą kainą gali pasiūlyti tikrai galingą našumą ir funkcijas, galinčios žiūrėti iš jūsų į jus į geriausius šiuo metu išmaniuosius telefonus.

Dėl šios priežasties, kai kalbame apie žemos klasės telefoniją, kai kam gali atrodyti, kad kalbame apie „mažus“ terminalus. Ar tuJei jis neturi 4 GB RAM, tai yra blogas telefonas? Dažnai nepastebime, kad žemas diapazonas, kai gerai sufokusuotas, gali būti net geriau dera nei geras vidutinės klasės ar aukščiausios klasės išmanusis telefonas.

Kalbame apie funkcionalumą kaip atskaitos ašį, būtinybę virš užgaidos. Ar tuKodėl turime išleisti 200 ar 400 eurų už telefoną, kurį naudosime tik skambinti, siųsti WhatsApp ir naršyti internete? Reikia pigus ir funkcionalus telefonas, ir bet kuri kita pridėta papildomai tai bus labai maloniai priimta.

Oukitel U20 Plus, naujas žemos klasės, kuris buvo stiprus

Žemos klasės terminalai dažniausiai yra geras įrankis ieškantiems išskirtiniam darbui skirtas telefonas, bet ir visiems gyvenantiems iš technologinio verpeto, jie net nežaidžia Pareigos šauksmas taip pat neplanuoja to daryti ateityje.

Šiame žaidimo lauke galime rasti daugybę prekių ženklų, kurie žaidžia su tikrai žemomis kainomis, dažnai dėl specifikacijų, kurios praktiškai išeina iš atminties.

Bet kokiu atveju, kaip ir visur kitur, yra ir kitų prekių ženklų, tokių kaip Cubot, Doogee arba Oukitel kurie išsiskiria aukščiau nei vidutinis ir pristato įrenginius, kurie tikrai tokie a p e t e c ib l e s . Žemos klasės produktai yra jų namai, jie juos lepina ir sunkiai dirba, kad pasiūlytų geriausią įmanomą produktą už mažiausią kainą. Pavyzdys? Nauja Oukitel U20 Plus.

Oukitel U20 Plus techninės specifikacijos

„Oukitel“ visada išsiskyrė savo dizainu, ir tai yra kažkas, kas vertinama kiekviename naujame terminale, kurį jie pateikia rinkai. Nauja Oukitel U20 Plus tęsia kelią, kuris įmonei atnešė tokius gerus rezultatus ir atneša naują kokybinį šuolį.

 • 5,5 colio IPS Full HD (1920 x 1080) ekranas.
 • Vientisas metalinis korpusas.
 • Matmenys 15,40 x 7,70 x 0,85 cm.
 • MTK6737 keturių branduolių 1,5 GHz procesorius ir Mali-T720 GPU
 • 2 GB RAM atminties.
 • 16 GB išplečiama vidinė atmintis.
 • 13,0 MP Sony IMX135 galinė kamera
 • 5,0 MP priekinė kamera.
 • 3300 mAh neišimama baterija
 • Dviguba SIM kortelė
 • Android 6.0 operacinė sistema

Mes kalbame apie terminalą, kuris kainuoja vos 90 eurų (Jis nesiekia 100 USD), o pašalinus procesorių ir RAM (kas taip pat nėra blogai) neturi ko pavydėti kitiems išmaniesiems telefonams, kurie gali būti verti iki 2 ar 3 kartų daugiau.

Ypatingas paminėjimas fotoaparatui, kuriame yra šis „Oukitel“, su 13,0 MP skiriamoji geba, kuri gali padidėti iki 16,0 MP interpoliacijos būdu. Galinė kamera su dvigubas objektyvas pagamino Sony ir tai žada priminti DSLR SLR patirtį.

Trumpai tariant, elegantiškas terminalas su Premium apdaila, daugiau nei priimtinu našumu, gera baterija ir, svarbiausia, kamera, kuri išsiskiria iš konkurentų vidurkio. Visa tai neperžengus 100 USD barjero.

GearBest | Oukitel U20 Plus

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės