WhatsApp: kaip kalbėtis su kuo nors neįtraukus jo kontakto į darbotvarkę

WhatsApp nenustoja tobulėti. Beveik kiekvieną savaitę sužinome apie naują funkciją ar idėją. Jei neseniai žinojome, kad dabar galvojama įvesti tekstą „būsenos“, tai dabar turime kalbėti apie naują funkciją, kuri jau yra ir kuri patiks ne vienam. Įrankis, leidžiantis bendrinti savo numerį ir kalbėtis su kitu asmeniu per WhatsApp neturėdami jo mūsų kontaktų sąraše. Kaip? Sukūrę pasirinktinę nuorodą.

Kaip bendrinti savo WhatsApp numerį naudojant nuorodą

Šis naujas įrankis yra API, kurią ką tik išleido „WhatsApp“, ir tai bus tikras stebuklas, ypač darbo ar verslo aplinkoje.

Jos dėka, galime sukurti paprastą nuorodą su susietu telefono numeriu, ir spustelėję jį atidarykite pokalbį su tuo asmeniu tiesiogiai „WhatsApp“. Idealu, pavyzdžiui, įdėti jį į mūsų įmonės parašą (kad klientas ar tiekėjas neprivalo mūsų įtraukti į savo kontaktų sąrašą, kad galėtų su mumis pasikalbėti).

Veiksmai sukurti nuorodą su mūsų WhatsApp kontaktu

Nuoroda sukuriama taip:

  • Rašome šiuo adresu: //api.whatsapp.com/send?phone=
  • Po simbolio "=" dedame mūsų šalies priešdėlis, sekė ir jokių tarpų ar simbolių. Ispanijoje – 34, Meksikoje – 52, Argentinoje – 54 ir kt.
  • Galiausiai po priešdėlio pristatome mūsų telefono numeris.

Pavyzdžiui, jei esu iš Ispanijos (prefiksas 34) ir mano telefono numeris yra 123123123, atitinkama nuoroda, skirta pokalbiui su manimi WhatsApp, būtų:

//api.whatsapp.com/send?phone=34123123123

Spustelėjus nuorodą, jei esame priešais kompiuterį, atsidarys „WhatsApp“ žiniatinklio versijos langas.

Tuo atveju, kai atidarome nuorodą iš telefono Bus atidarytas pokalbis, skirtas pasikalbėti su tuo asmeniu.

Labai paprastas būdas kalbėtis su kuo nors „WhatsApp“., ypač jei tai žmogus, su kuriuo ketiname pasikalbėti labai punktualiai arba pasidalinti savo WhatsApp iš darbo.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės