„Vernee Mars Pro“ apžvalgoje: pigiausias mobilusis telefonas su 6 GB RAM!

Jau seniai apie tai kalbėjomės Vernee. Nuo praėjusių metų gruodį, kai buvo pristatytas ankstesnis bendrovės gamos topas „Vernee Apollo“, apie šį įdomų Azijos gamintoją nieko negirdėjome. Iki šiol: Sveiki, Vernee Mars Pro!

„Vernee Mars Pro“ apžvalga: 6 GB RAM dar niekada nebuvo taip prieinama vartotojo kišenei

Jei „Vernee Apollo“ išsiskyrė 2K raiškos ekranu ir optimizavimu VR patirčiai, naujasis Vernee Mars Pro lažinkitės kiek įmanoma sustiprinti RAM atmintį. 6 GB LDPDDR4 RAM kuriuos taip pat puikiai lydi geriausio „Mediatek“ procesorius ir visa tai už daugiau nei prieinamą kainą, mažiau nei 200 USD. Ar žinote kitą terminalą, kuriame tiek daug už tiek mažai?

Ekranas ir išdėstymas

Kalbant apie ekraną, „Vernee Mars Pro“ turi įprastą 5,5 colio su Full HD raiška (1920 x 1080). Apsaugotas Corning Gorilla Glass 3 stiklu, jis dėvi visiškai metalinį vientisą korpusą su storis tik 7,6 mm. Kaip nurodė „Vernee“, jie iki 13 kartų pertvarkė ir pertvarkė vidinę terminalo struktūrą, kad pasiektų tokį plonumą.

Kita vertus, ekrane taip pat pateikiama a 2.5D išlenktas kuri padeda stilizuoti terminalą ir a 360° smėliasrovės korpusas pasiekti kuo malonesnį švelnumą ir prisilietimą.

Galbūt šio „Vernee Mars Pro“ dizaine labiausiai atkreipia dėmesį pirštų atspaudų skaitytuvo vieta, esantis dešinėje pusėje, iškart po maitinimo mygtuku. Turiu pripažinti, kad tiesiai po ekranu ar gale išsidėstę skaitytuvai manęs taip ir nebaigė įtikinti (nelabai natūrali padėtis kišti pirštą), tad ši nauja idėja mažiausiai patraukli ir įsidėmėtina. sąskaita.

Galia ir našumas

Nors pati „šviesiausia“ šio terminalo savybė yra fantastiška RAMera vigorexia, neturėtume pamiršti ir kitų komponentų, kurie užbaigia techninį „Mars Pro“ vaizdą. A procesorius Naujos kartos Helio P25 su 8 branduoliais, veikiančiais 2,5 GHz dažniu, minėtasis 6 GB RAM, Mali T880 900MHz GPU, ir 64 GB vidinės atminties kurie jau atrodo būtini tokio tipo žvaigždės gnybtuose. Visa tai suvyniota Android 7.0.

Verta pabrėžti patobulinti kuris apima Mediatek mikroschemų rinkinio įtraukimą, kuris pagerina našumą 40% ir sumažina energijos sąnaudas 60% procesoriaus, užtikrinančio daugiau nei optimalų našumą sunkiems žaidimams ir daugialypės terpės turinio vizualizavimui su didele grafine apkrova.

Kamera ir baterija

Fotografiniu aspektu „Mars Pro“ išlieka gana konservatyvus. Tikrai reikšmingų patobulinimų, palyginti su ankstesniais bendrovės išmaniaisiais telefonais, nėra. Kita vertus, tai nereiškia, kad tai yra bloga kamera: 13,0 MP objektyvas su PDAF (0,1 s), f / 2,0 diafragma ir dviguba blykste galinei kamerai ir 5,0 MP priekinei kamerai. Kamera su greitu fokusavimu ir sumažina triukšmą 80 % esant prastam apšvietimui.

Kalbant apie autonomiją, mes randame talpi 3500 mAh baterija, kuris kartu su optimizuotu vartotojų procesoriumi leidžia pasiūlyti daugiau nei puikų „išgyvenimo“ lygį šiam „Vernee Mars Pro“.

Kalbant apie likusias savybes, ji turi Bluetooth 4.0, dviguba SIM kortelė (mikro + nano), įkraunama naudojant C tipo USB ir OTG palaikymas.

Išpakavimo ir palyginimo testų vaizdo įrašas

Tiesa ta, kad tai telefonas, kuris man labai patiko, todėl nusprendžiau jį įsigyti. Žemiau yra vaizdo įrašas su išpakavimu ir Antutu ir Geekbench atliktų lyginamųjų testų su šiuo „Vernee Mars“ rezultatais.

Tiesa ta, kad apskritai „Mars Pro“ veikia daugiau nei patenkinamai, ir, kaip matote vaizdo įraše, tiek programų vykdymas, tiek žaidimai – vieni lengvi, o kiti – reiklesni – juos tvarko tikrai sklandžiai.

Kaina ir prieinamumas

Šis puikus terminalas jau buvo pristatytas ir galima įsigyti už 175,99 USD (apie 146 eurus keisti) GearBest.

Visi iki šiol regėti terminalai su 6 GB RAM, tokie kaip „One Plus“ ar „Xiaomi Mi5 Plus“, kainavo apie 400–500 eurų. Atėjo laikas, kai pradėjome matyti kitų tipų pigesnius terminalus su tokiomis funkcijomis, taip, pone. Ačiū Vernee!

GearBest | Pirkite Vernee Mars Pro

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės