Elephone E10, mobilusis 4 kameros ir NFC už 100 eurų nuluptas

„Elephone“ yra vienas iš tų Kinijos gamintojų, kurie nenustoja be pertraukų tiekti į rinką naujus mobiliuosius telefonus. Asmeniškai tai yra vienas iš mano mėgstamiausių prekės ženklų, kai kalbama apie pigius išmaniuosius telefonus, ir turiu prisipažinti, kad iki šiol turiu Elephone P8 Mini, kurį nusipirkau prieš 3 metus. Šiandienos įraše pakalbėsime apie vieną iš naujausių bendrovės modelių Telefonas E10.

„Elephone E10“, bazinis diapazonas su 4 GB RAM, 4 000 mAh baterija ir keturiais 48 MP galine kamera

Šiuo metu prekės ženklas reklamuoja kitus naujesnius modelius, tokius kaip E10 Pro ir Elephone PX Pro, bet manau, kad jie yra per brangūs už tai, ką jie turi pasiūlyti, nes šis Elephone E10 yra daug įdomesnis kokybės statymas. santykis - kaina. Kai tokio tipo mobilusis telefonas yra per toli nuo 100 eurų, kad atitiktų kainas, kurios ten siekia apie 200 napų, aš norėčiau rinktis įprastesnius prekės ženklus, tokius kaip Xiaomi, kur fotoaparatas ir baterija paprastai pasižymi didesniu našumu. Nors jei tai, ko ieškome, yra tikrai pigus išmanusis telefonas, tiek Elephone, tiek Vernee ar UMI dažniausiai yra pasirinkimai, į kuriuos reikia atsižvelgti.

Dizainas ir ekranas

„Elephone E10“ turi berėmės ekraną 6,5 colio su HD+ raiška (1560 x 720p), pikselių tankis 264ppi (vidutinis tankis) ir 2,5D lenktas stiklas. Tipiško įpjovos dizaino ekranas suteikia terminalui šiuolaikiškumo. Jo matmenys yra 77,3 x 163,6 x 8,5 mm, svoris 193 gramai ir yra 3 spalvų: juodos, mėlynos ir žalios.

Akivaizdu, kad ekranas nekokybiškas, FullHD raiška būtų buvę gana siaubinga, bet turint omeny, kad susiduriame su žemu diapazonu, suprantama, kad jiems teko apkarpyti tam tikrus aspektus, kurie kitu atveju apsunkintų terminalas brangesnis. Tai nėra idealu, bet bent jau dizainas patrauklus, kad tai jau kažkas.

Galia ir našumas

Jei pažvelgsime į „Elephone E10“ esmę, tai pamatysime sumontuokite Helio P22 lustą (MT6762D) Aštuonių branduolių, veikiančių 2 GHz dažniu, su PowerVR GE8320 GPU ir 4 GB LPDDR4X RAM bei 64 GB vidinės atminties, kurią galima išplėsti naudojant SD kortelę. Visi lydimi Android 10, kol kas naujausia „Google“ operacinės sistemos versija.

Todėl našumo lygiu turime įrenginį su visomis „Android 10“ saugos pataisomis ir funkcijomis, kurie siūlo labai gerbtiną „Antutu“ palyginimo rezultatą: 93 400 taškų. Paminėkite tai kaip „žvaigždės“ funkciją turi NFC ryšį, kažkas labai neįprasto vidutinės ir žemos klasės mobiliuosiuose telefonuose.

Kamera ir baterija

Galinė kamera yra dar vienas patraukliausių E10 aspektų: keturkampė kamera su 48MP pagrindiniu jutikliu, su 13 MP plataus kampo objektyvu, 2 MP portreto režimo objektyvu ir 5 MP makro objektyvu. Aparatūra, iš kurios galime tikėtis gerai elgtis šviesioje aplinkoje, bet kuri neabejotinai nukentės naktinėse nuotraukose (ta prasme daug netikėtumų nesitikėkite). Priekinė kamera savo ruožtu suteikia 13 MP asmenukėms, kas irgi nėra blogai.

Kalbant apie autonomiją, „Elephone E10“ montuojama gana galinga baterija 4000 mAh su greitu įkrovimu (10 W) per USB C.

Kitos funkcijos

Be jau minėto NFC, terminale yra „Bluetooth 5.0“, „Dual SIM“ (nano + nano), „WiFi Direct“ ir USB OTG, nors jame nėra 3,5 mm ausinių lizdo.

Kaina ir prieinamumas

Elephone E10 šiuo metu turi kaina 119,99 USD, keisti apie 108,96 Eur tokiose svetainėse kaip GearBest.

Trumpai tariant, pigus mobilusis, bet atnaujintas į Android 10, geras dizainas ir našumas, skirtas naršyti, žiūrėti vaizdo įrašus, kalbėtis ir retkarčiais žaisti kelis žaidimus, tinkama kamera ir NFC perdavimas, ko nematote kiekvieną dieną. žemesnės vidutinės klasės telefone, kaip šis. Jis taip pat turi trūkumų, tokių kaip skiriamoji geba, kuri neviršija HD, ir ausinių mini lizdo įvesties nebuvimas, nors jei tai nėra didelė problema, jo kainos ir kokybės santykis yra geriausias, kad rasime šiuos 2020 m. pigesnis Android.

GearBest | Pirkite Elephone E10

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės