Kaip išvalyti „Android“ talpyklą dviem veiksmais ir neįdiegiant jokios programos

Šiandienos įraše apžvelgsime kaip greitai ir per daug neapsunkinant mūsų gyvenimo išvalyti „Android“ terminalo talpyklą. Yra tokių programų kaip „Clean Master“ arba „CCleaner“, kurios atlieka tokio tipo valymą. Jie yra labai praktiški, bet iš esmės nereikalingi, nes juk talpyklos išvalymas yra užduotis, kurią galime atlikti patys rankomis ir greičiau nei per minutę.

Kas yra „Android“ talpykla?

Kai įdiegiame programą „Android“, ji turi tam tikrą dydį. Tačiau laikui bėgant ir mums naudojant programą, ji atsisiunčiama ir generuojama nauji duomenys ir laikinieji failai, padidindami vietos, kurią programa užima įrenginio vidinėje atmintyje.

Šie laikinieji arba liekamieji failai yra „Android“ talpykla, ir jie padeda greičiau įkelti programas, nes kiekvieną kartą paleidus programą nereikia iš naujo atsisiųsti tų duomenų.

Laikui bėgant, talpyklos užimama vieta tampa labai reikšminga. Kartais tai netgi gali būti priežastis, dėl kurios programa neveikia taip, kaip turėtų. nes, patartina kas tiek kartų valyti ir išvalyti talpyklą.

Skirtumas tarp programos duomenų ir programos talpyklos

Svarbu atskirti duomenis iš programos ir duomenis programos talpykloje (taip pat vadinama talpykla):

  • Jei išvalysime talpyklą, išvalysime tik laikinus programos failus.
  • Jei ištrinsime duomenis, programėlę paliksime „gamyklinėje būsenoje“. Prarandami visi vartotojo duomenys, konfigūracija ir papildomi atsisiuntimai.

Kaip ištrinti visus talpyklos duomenis „Android“.

„Android“ labai lengva išvalyti talpyklą. Tiesiog eikite į meniu "Nustatymai -> Saugykla"Ir spustelėkite"Talpykloje saugomi duomenys”.

Pasirodys pranešimas, kuriame bus klausiama, ar norime „ištrinti talpyklos duomenis“. Mes spaudžiame "Sutikti”.

Tai ištrins talpykloje esančius likutinius ir laikinus duomenis visų mūsų įrenginyje esančių programų.

Kaip išvalyti talpyklą programose atskirai

Jei norime valymą atlikti laipsniškesniu būdu, taip pat galime išvalyti kiekvienos programos talpyklą atskirai. Mes ketiname "Nustatymai -> Programos"Ir pasirinkite programą, kurios talpyklą norime išvalyti. Spustelėkite "Sandėliavimas"Ir mes pažymime"Išvalyti talpyklą”.

Kaip dažnai patartina išvalyti talpyklą?

Kaip matote, tai tikrai paprastas procesas, kurio pagalba galime išsaugoti kitų programų, tokių kaip Clean Master, diegimą ir palaikyti šiek tiek tvarkos bei švaros savo terminale vos keliais paspaudimais.

Ant tinkamiausias laikas atlikti talpyklos valymą, tai visada priklausys nuo telefono ar planšetinio kompiuterio elgesio. Jei matome, kad baigiasi laisvos vietos arba programa pradeda daryti keistus dalykus, tai gali būti puikus metas gerai išvalyti talpyklą. Jei neturime problemų, pažvelgti kas 3–6 mėnesius turėtų būti daugiau nei pakankamai.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės