Kas yra dvigubos programėlės ir kaip jas sukurti – „The Happy Android“.

Tikrai kada nors būsite apie tai girdėję dvigubos programos. Kokie jie tiksliai? O kuo jos skiriasi nuo kitų įprastų programėlių? Daugelis žmonių mano, kad dvigubos arba klonuotos programėlės pasiekiamos tik „Xiaomi“ ir „Huawei“ telefonuose, tačiau šiandien pažiūrėsime, kaip galime jas sukurti bet kuriame įrenginyje, kuriame sumontuota „Android“ operacinė sistema. Eime ten!

Kas tiksliai yra dvigubos programos?

Dvigubos programos yra tos programos, kurias galime kopijuoti taip, kad jos elgtųsi panašiai 2 programos, visiškai nepriklausomos viena nuo kitos. Pavyzdžiui, jei turime mobilųjį telefoną su 2 SIM kortelėmis ir norime naudoti WhatsApp tiek su savo darbo numeriu, tiek su asmeniniu telefonu, WhatsApp programėlę galime klonuoti arba kopijuoti, paversdami ją dviguba programėle.

Tai ypač gerai veikia su Android programomis, kurios neturi kelių paskyrų sistemos, pvz., anksčiau minėta WhatsApp. Taigi kiekvieną programos egzempliorių ar kopiją galima konfigūruoti atskirai, netrukdant vienos nustatymams su kitos.

Kitaip tariant, „Android“ neleidžia du kartus tuo pačiu metu įdiegti tos pačios programos. Jei negalėtume sukurti dviejų programų mums reikia antro telefono (arba ištrinti ir iš naujo sukonfigūruoti programą), kai norime vienu metu naudoti 2 skirtingų konfigūracijų programą.

Kaip sukurti dvigubą programą bet kuriame „Android“ mobiliajame telefone

Nuo šiol „Android“ neapima galimybės kurti dvigubas programas. Tačiau kai kurie gamintojai apie tai jau pagalvojo, todėl nusprendė įtraukti šią funkciją į savo terminalų personalizavimo sluoksnį, kaip yra „Xiaomi“ (MIUI) ir „Huawei“ (EMUI).

Laimei, nebūtina pirkti vieno iš šių įrenginių, nes tą patį efektą galime pasiekti bet kuriame Android telefone įdiegę programėlę. Lygiagreti erdvė.

Atsisiųskite QR kodo lygiagrečią erdvę – kelias paskyras Kūrėjas: LBE Tech Kaina: Nemokama Atsisiųskite QR kodo lygiagrečią erdvę – 64 bitų palaikymas Kūrėjas: LBE Tech Kaina: Nemokama

Pastaba: yra 2 Parallel Space versijos, standartinė versija ir 64 bitų versija, skirta modernesniems įrenginiams. Prieš paleisdami diegimą patikrinkite, kurio reikia jūsų mobiliajam telefonui. Paprastai tai suprasime iš karto, nes jei mūsų įrenginys nesuderinamas, bandant jį atsisiųsti iš „Play“ parduotuvės pasirodys labai aiškus pranešimas.

Įdiegę programą, norėdami kopijuoti programą, turite atlikti šiuos veiksmus.

  • Atidarome lygiagrečią erdvę.
  • Automatiškai pamatysime programų, kurias įdiegėme mobiliajame telefone, sąrašą. Mes pasirenkame tuos, kuriuos norime klonuoti.
  • Spustelėkite "Pridėti lygiagrečią erdvę”.
  • Šiuo metu pamatysime, kaip sukurti visų programų, kurias pasirinkome „Parallel Space“ darbalaukyje, kopijas.

Iš čia mums tereikia įvesti pasikartojančią programą, kad ją sukonfigūruotume pagal savo skonį ir tai visiškai netrukdytų pradinės programos konfigūracijai.

Jei, pavyzdžiui, sukūrėme WhatsApp dublikatą, galime jį naudoti su antruoju telefono numeriu. Neblogai, tiesa? Tas pats triukas taip pat pravers programos, kuriose naudojame kelis vartotojus (pavyzdžiui, „Twitter“, „Instagram“ ar „Facebook“) ir tai yra nemenkas trikdymas, kai reikia užsidaryti ir prisijungti norint pakeisti profilius. Tokiu būdu viskas yra gerai atskirta ir pasiekiama.

Kaip suaktyvinti dvigubas programas „Xiaomi“ telefonuose (MIUI)

Viena iš pagrindinių „Xiaomi“ funkcijų MIUI 8 tinkinimo sluoksnis2016 m. buvo paleista galimybė kurti dvigubas programas arba „dvigubas programas“.

Jei turime įmonės mobilųjį telefoną su šia sąsaja arba naujesne MIUI versija, galime suaktyvinti dvigubas programėles iš sistemos nustatymų ir nereikia diegti jokios trečiosios šalies programos.

  • Įeiname į meniuNustatymai"Iš Android.
  • Spustelėkite "Dvi programos”.
  • Suaktyviname programos, kurią norime klonuoti, skirtuką.

Kaip paprasta. Nauja, visiškai nepriklausoma pasirinktos programėlės versija bus sukurta automatiškai su savo duomenimis ir nustatymais. Mes galime jį atskirti nuo originalo dėka mažos geltonos spynos piešinys kuri rodoma šalia programos piktogramos.

Kaip sukurti dvigubas programas „Huawei“ terminaluose (EMUI)

2017 m. „Huawei“ taip pat prisijungė prie šios iniciatyvos, įskaitant galimybę kopijuoti programas savo mobiliuosiuose įrenginiuose su EMUI 5.0 ir aukštesniu tinkinimo sluoksniu.

Funkcija vadinasi „Twin Apps“ arba Twin Applications, ją galime suaktyvinti be didelių komplikacijų.

  • Mes pasiekiame telefono „Nustatymai“.
  • Įeiname į „Twin Apps“ arba „Twin Applications“ meniu.
  • Suaktyviname programos, kurią norime klonuoti, skirtuką.

Klonavus, darbalaukyje bus pridėta nauja programos piktograma. Norėdami atskirti ją nuo pradinės programos, turės klono piktogramą numeris 2 mėlynos spalvos.

Šaltinis: XDA-Developers

Galiausiai reikėtų pažymėti, kad kai „Huawei“ ir „Xiaomi“ įtraukė dvigubas programas, jos jau kurį laiką buvo naudojamos „Android“ su tokiomis programomis kaip „Parallel Space“. Ar tai reiškia, kad naujesni Xaiomi ir Huawei įrankiai yra geresni?

Nors tiesa, kad lygiagreti erdvė gali būti mažiau praktiška, tačiau ji taip pat suteikia daugiau universalumo, nes leidžia sukurti daugiau nei vieną tos pačios programos dublikatą. Tai netinka „Xiaomi“ ir „Huawei“ terminalams.

Žinoma, idealu būtų, kad programas būtų galima kopijuoti iš pradinės Android versijos, tačiau bent jau kol kas atrodo, kad tai dar užtruks. Laimei, šiuo metu mūsų turimos alternatyvos nėra netinkamos krypties ir siūlo daugiau nei vertų sprendimų tiems, kuriems reikia šiek tiek daugiau išspausti mobiliojo telefono galimybes.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found