Geriausios vietos „Android“ atlaisvinančios programos – „The Happy Android“.

Ar kada susimąstėte, kodėl prisiminimuose visada yra mažiau laisvos vietos nei skelbiama? Dauguma vidutinės klasės mobiliųjų telefonų dažniausiai būna su 64 GB vidinės atminties, tačiau pakanka turėti 32 GB – ar net 16 GB – telefoną, kad bent jau gautume įspėjamuosius pranešimus iš „Android“.

Paprastai greičiausias sprendimas yra įsigyti „micro SD“ kortelę, nors iš esmės viskas, ką darome, yra atidėti problemą. Jei darysime daug nuotraukų, atsisiųsime filmų ar įrašysime daug vaizdo įrašų, mūsų mobilusis anksčiau ar vėliau prisipildys. Ką galime padaryti, kad išspręstume kosmoso problemas?

Geriausios programos vietos atlaisvinti „Android“.

Pirmas dalykas, kurį turime pasakyti, yra tai, kad yra daug programų, skirtų atlaisvinti vietą, kurios nėra visiškai patikimos: jos prašo per daug leidimų, o kai kuriais atvejais net pavagia asmens duomenis, kad galėtų parduoti trečiosioms šalims. Šia prasme geriausia pasirinkti saugias ir patikrintas programas, kurios suteikia mums pasitikėjimo, pvz., tas, kurias matysime toliau.

Google failai

Ši „Google“ sukurta programa yra įrankis pusiaukelėje tarp failų tvarkyklės ir erdvės valiklio. Viena vertus, tai leidžia tiesiogiai matyti visus įrenginyje saugomus dokumentus, nerodant aplankų struktūros (vaizdai, viena vertus, vaizdo įrašai, kita vertus, dokumentai ir kt.) .

Tačiau jame taip pat yra skyrius, skirtas saugojimo vietai valdyti. Čia yra tikroji Failų „trupinė“, kurią mums parodo programėlė gerai sutvarkytas sąrašas visko, ką galime ištrinti: programų talpykla, nepageidaujami failai, programos, kurių nenaudojame, per dideli failai, pasikartojantys failai ir kt. Taip pat lengva kaip spausti, pasirinkti ir valyti.

Be to, tai universali programa, 100% patogi, saugi, be reklamos ir ypač gerai veikianti žemo našumo terminaluose. Kaip premiją paminėkite, kad Failai taip pat leidžia siųsti failus į kitus įrenginius be interneto ryšio (naudojant Bluetooth). Vienas iš geriausių būdų atlaisvinti vietos mobiliajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje be didelių komplikacijų.

Atsisiųskite Google QR kodo failus: Atlaisvinkite vietos telefone Kūrėjas: Google LLC Kaina: Nemokama

„Google“ nuotraukos

Antroji sąrašo programa taip pat yra iš „Android“ kūrėjų. Naudodami „Google“ nuotraukas galime ne tik ištrinti visas tas nuotraukas, kurių nenorime pasilikti, pvz., ekrano kopijas ar memus. Programa taip pat suteikia mums galimybę išsaugoti visų mobiliuoju telefonu darytų nuotraukų kopiją debesyje.

Norėdami tai padaryti, tiesiog sinchronizuoti aplankus, kuriuos norime išsaugoti. Iš ten visus jau sinchronizuotus vaizdus galima ištrinti iš vidinės atminties ir gauti gerą saują megabaitų ar net gigabaitų. Geriausia, jei kopijas darysime didelės raiškos, nuotraukos leis visas norimas nuotraukas išsaugoti debesyje. Neribota talpa, jokių apgaulių ar kartono.

Jei jau turime įdiegę „Files“ ir derinsime ją su „Google“ nuotraukų naudojimu, „Android“ įrenginio atminties talpą išlaikysime iki netikėto lygio. Labai rekomenduojama pora.

Atsisiųsti QR kodą Google Photos Kūrėjas: Google LLC Kaina: Nemokamas

„Norton Clean“.

Kiti elementai, kurie paprastai užima vietos telefono vidinėje atmintyje, yra talpykloje saugomus failus. „Android“ talpyklą visada galime ištuštinti ranka, tačiau jei ieškome programėlės, kuri saugiai padėtų mums atlikti šią užduotį ir pasiūlytų papildomų funkcijų, tikrai turėtume pasidomėti „Norton Clean“.

Gerai žinoma saugos ir antivirusinė kompanija siūlo įrankį, su kuriuo galime išvalyti talpyklą, nepageidaujamus failus, APK ir sunkias programas iš švarios ir centralizuotos sąsajos.

Atsisiųskite QR kodą Norton Clean Kūrėjas: Norton Labs Kaina: Nemokama

Lygiai taip pat, kaip ir „Norton“ programėlėje, randame ir kitų valymo programų, tokių kaip „CCleaner“, „Clean Master“ arba „DU Speed ​​​​Booster“. Asmeniškai manau, kad jie nėra tokie rekomenduojami, nes siūlo daugiau funkcijų, nei mums iš tikrųjų reikia, ir gali be reikalo perkrauti mūsų Android įrenginį.

Keletas papildomų patarimų, kaip atlaisvinti vietos mobiliajame telefone

Naudodami 3 minėtas programas, turėtume turėti daugiau nei pakankamai, kad telefonas būtų švarus. Tačiau visada galime subraižyti šiek tiek daugiau vidinės erdvės atlikdami kai kuriuos rankinius veiksmus.

  • Kaskart išvalykite „WhatsApp“.: WhatsApp gali būti tikras daugialypės terpės sąvartynas. Kartkartėmis patikrinkite programoje esančias nuotraukas ir vaizdo įrašus ir ištrinkite tas, kurios jūsų nedomina. Jūs net neįsivaizduojate, kiek vietos galite atlaisvinti.
  • Ar jūsų mobilusis telefonas turi savąją valymo programą?: kai kurie prekių ženklai dažnai įtraukia savo valymo programą, kad atlaisvintų vietos. Paprastai ji paprastai yra telefono nustatymuose (skiltyje Saugykla) arba išorėje programų stalčiuje, veikianti kaip nepriklausoma programėlė.
  • Naudokite „micro SD“ kortelę: Jei mūsų mobiliojo vidinė atmintis yra per maža, visada galime įdėti SD atmintį. Tokiu būdu visas nuotraukas, vaizdo įrašus ir sunkius failus (ir net programas) galime perkelti į kortelę ir gauti šiek tiek daugiau vietos programėlėms įdiegti vidinėje atmintyje.

Kaip paskutinė rekomendacija, taip pat patartina pasidomėti įdiegtomis programėlėmis ir pašalinti tas, kurių nenaudojame arba kurias išsaugojome bet kuriuo atveju, bet nepasinaudojome.

Jei laikysimės visų šių patarimų, be vidinės erdvės įgausime našumo ir sklandumo. Tai šiek tiek nuobodi užduotis, bet jei tai darysime reguliariai, galime pasiekti labai gerų rezultatų. Išsivalykime!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found