Kaip perkelti „Facebook“ nuotraukas į „Google“ nuotraukas – laimingas „Android“.

Facebook Tai nėra į vaizdų saugojimą orientuota platforma. Gerai, tai yra socialinis tinklas, todėl jame gausu asmeninio pobūdžio audiovizualinio turinio, tačiau tai nėra skaitmeninis nuotraukų albumas kaip toks. Tai reiškia, kad kai norime nukopijuoti ar ištrinti nuotrauką, labai tikėtina, kad gerai praleisime laiką atitinkamam tvarkymui.

Jei norime, kad visos mūsų nuotraukos būtų gerai saugomos ir sutvarkytos, daug praktiškiau naudoti specialią programą, pvz., „Google“ nuotraukas. Galbūt net norėsite ištrinti „Facebook“ paskyrą ir eksportuoti viso daugialypės terpės turinio atsarginę kopiją. Šiais atvejais nieko panašaus akimirksniu perkelti visas „Facebook“ nuotraukas į „Google“ nuotraukas. Toliau paaiškinsime lengviausią ir greičiausią būdą tai padaryti.

Reikalingi įrankiai

Norėdami atlikti šią užduotį, naudosime mobiliąsias „Facebook“ ir „Google“ nuotraukų versijas, skirtas Android. Žinoma, visą procesą galime atlikti ir iš žiniatinklio versijos, jei dirbame iš stalinio kompiuterio.

Atsisiųsti QR kodą Google Photos Kūrėjas: Google LLC Kaina: Nemokamas Atsisiųsti QR kodą Facebook Kūrėjas: Facebook Kaina: Nemokamas

1 veiksmas: atsisiųskite visas nuotraukas iš „Facebook“.

Kaip ir negali būti kitaip, pirmiausia į mobilųjį telefoną atsisiunčiame visas nuotraukas, kurias išsaugojome socialiniame tinkle. Norėdami tai padaryti, atidarome "Facebook" programą ir spustelėkite mėsainio piktogramą (3 horizontalios linijos, esančios viršutinėje dešinėje ekrano paraštėje), einame į "Nustatymai ir privatumas"Ir mes įeiname"Nustatymas”.

Šiame naujame ekrane pereiname į skyrių "Jūsų Facebook informacija"Ir mes prieiname"Atsisiųskite savo informaciją“. Tada spustelėkite "Atžymėk visus"Ir mes pažymime parinktį, kuri sako"Nuotraukos ir vaizdo įrašai”.

Norėdami baigti, slinkiame į puslapio pabaigą ir skiltyje "Multimedijos turinio kokybė"Įsitikiname, kad pasirinkta parinktis yra"Pusė"Arba"aukštas"(Jei norime, kad nuotraukos atrodytų geriausiai, rekomenduojama patikrinkite aukštos kokybės parinktį). Spustelėkite "Sukurti failą”.

Nuo šio momento „Facebook“ pradės rinkti visas nuotraukas ir vaizdo įrašus, kuriuos įkėlėme į platformą. Tai procesas, kuris gali užtrukti kelias minutes: kai jis bus paruoštas, gausime el. laišką su nuoroda į turinį atsisiųsti.

2 veiksmas: išpakuokite atsarginę kopiją ir ištraukite nuotraukas

Kai turėsime failą rankose (suglaudintas failas ZIP formatu), atidarome „Android“ failų naršyklę. Jei neturime, galime eiti į Google Play ir įdiegti tam skirtą programą, pvz., ŽVAIGŽDĖ arba Mano failų naršyklė.

Atsisiųskite QR kodo failų tvarkyklę ASTRO Kūrėjas: App Annie Basics Kaina: Nemokama Atsisiųskite „Xiaomi“ QR kodo failų tvarkyklę: lengvai naršykite failus Kūrėjas: Xiaomi Inc. Kaina: Nemokamas

Atidarome naršyklę, einame į aplanką, kuriame yra ką tik atsisiųstas ZIP failas (paprastai jis yra "atsisiuntimai"Arba"parsisiųsti) Ir spustelėkite jį. Sistema automatiškai suteiks mums galimybę išpakuoti turinį ir pamatysime, kaip tai padarę turėsime naują aplanką pavadinimu "nuotraukos ir vaizdo įrašai”(Ar panašiai) su visa medžiaga, kurią iki šiol įkėlėme į „Facebook“.

3 veiksmas: sinchronizuokite aplanką ir įkelkite vaizdus į „Google“ nuotraukas

Dabar, kai turime nuotraukų, galime jas įkelti tik į „Google“ nuotraukas. Jei viskas klostėsi gerai, greičiausiai išpakavus nuotraukas pati „Google Photos“ programėlė „peršoka“ automatiškai klausdama, ar norime sinchronizuoti aplanką ir pasidaryti atsarginę kopiją.

Kitu atveju nuotraukas galime įkelti ir rankiniu būdu, atlikdami kelis veiksmus:

  • Atsidarome Google Photos ir paspaudžiame mėsainio piktogramą (3 eilučių mygtukas, esantis viršutinėje kairiojoje paraštėje).
  • Mes ketiname "Įrenginio aplankai"Ir mes radome aplanką su Facebook nuotraukomis. Spustelėkite jį ir suaktyvinkite skirtuką "Sukurkite atsarginę kopiją ir sinchronizuokite”.

Tokiu būdu, kai telefonas bus prijungtas prie „Wi-Fi“ tinklo, „Google“ nuotraukos pradės kopijuoti visas mūsų nurodytas nuotraukas. Kai įkėlimas bus baigtas, visas šias nuotraukas galėsime pasiekti tiesiai iš „Google“ nuotraukų, iš naujo neįvesdami „Facebook“. Šaunuolis!

Pastaba: įkėlimas gali užtrukti kelias minutes, priklausomai nuo vaizdų, kuriuos per metus surinkome „Facebook“, apimties.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės