Kaip pakeisti kontakto skambėjimo toną „Android“.

Viena didžiausių pirmųjų mobiliųjų telefonų sėkmių prieš 20 metų buvo garsieji „skambėjimo melodijos“ ir „skambėjimo tonai“. Greitai nuo midi formato melodijų perėjome prie moderniausių „garso tonų“. Tačiau laikui bėgant žmonės prie to priprato, kol praktiškai pamiršo temą ir paliko numatytąjį skambėjimo toną, kuris dažniausiai būna standartinis telefone. Šiandien pamatysime kaip tai pakeisti tiek individualiai, tiek kolektyviai.

Ar tau nėra taip nutikę, kad važiuojate į autobusą ar traukinį, suskamba telefonas ir manote, kad tai jūsų? Viskas, kad patikrintų mobilųjį, pamatytum, ar neskamba, o po kelių sekundžių pamatysi šalia mūsų atsiliepusį į skambutį. Ar žinote, kaip tai išspręsta? Pasirinktinio skambėjimo tono nustatymas.

Kaip pakeisti kontakto skambėjimo toną į MP3 arba konkretų garsą

Šiandien išmaniųjų telefonų pranašumas yra tas, kad kiekvienam savo kontaktui galime priskirti tam tikrą skambėjimo toną. Taip pat ne tai daryti su visais darbotvarkės skaičiais, o su dažniausiai pasikartojančiais.

Taigi, jei staiga nuskambės Dartho Vaderio imperijos žygis, iš karto sužinosime, kad sulaukiame viršininko skambučio. Arba jei nuskambės Kempiniuko vedimas, žinosime, kad tai girtas budintis draugas išeina išgerti alaus.

Norėdami nustatyti pasirinktinį skambėjimo toną, turime atlikti šiuos veiksmus:

  • Atidarome savo kontaktų telefonų knygą.
  • Mes pasirenkame kontaktą, kurį norime tinkinti.
  • Spustelėkite viršutinį išskleidžiamąjį meniu (3 vertikalūs taškai) ir spustelėkite „Nustatyti toną“.

Tada „Android“ mūsų paklaus, su kuria programa norime atlikti veiksmą. Mes pasirenkame parinktį "Garso failai”(Ar panašiai) ir pasirenkame mp3 arba wav failą, kurį norime naudoti kaip asmeninį skambėjimo toną tam asmeniui.

Kad tai veiktų, aišku, reikia, kad anksčiau telefone būtų atsisiuntę dainą ar garso failą, kurį norime naudoti.

Jei neturime garso failų, taip pat galime rinktis kai kurie „Android“ standartiniai garsai. Juos galime pasiekti pasirinkę "Multimedijos saugykla", vietoj "Garso failai"Kai pasirenkame"Nustatyti tonąBet kurio kontakto nustatymuose.

Pastaba: įrašo pabaigoje rekomenduojame šaltinius gauti pasirinktinius skambėjimo tonus „Android“.

Kaip vienu metu pakeisti visų mobiliųjų kontaktų skambėjimo toną

Tačiau dabar, kai pradėjome nustatyti pasirinktinius skambėjimo tonus, galbūt norėsite pakeisti numatytąjį visų kitų skambučių skambėjimo toną. Norėdami tai padaryti, atliksime šiuos veiksmus:

  • Atidarome „Android“ nustatymų meniu.
  • Spustelėkite "Garsas”.
  • Mes pasirenkame "Telefono skambėjimo tonas"Ir mes pasirenkame melodiją, kurią pritaikysime.

Pasirinkus naują toną, visi skambučiai skambės nustatyta melodija.

Kur galime atsisiųsti arba gauti naujų „Android“ skambėjimo melodijų?

Jei neturime atsisiųstos dainos ar tono į mobilųjį telefoną, paprasčiausias dalykas, kurį galime padaryti, yra įdiegti tokią programą kaip „Zedge“. Tai vienas iš populiariausių Android pranešimų, skambučių ir aliarmų garsų keitimo ir turi tikrai žvėrišką katalogą su milijonais garso įrašų.

Atsisiųskite QR kodo ZEDGE™ skambėjimo tonus ir fonus Kūrėjas: Zedge Kaina: Nemokamas

Jis nuolat atnaujinamas ir jame galime rasti daugybę dabartinių hitų, lotynų muzikos, hip hopo, vaizdo žaidimų garsų, garso efektų, roko, pop, komedijos ir daug daugiau. Daugiau nei 100 mln. įdiegimų ir 4,6 žvaigždutės įvertinimas.

Priešingai, jei norime kurti savo skambėjimo melodijas, taip pat galime naudoti nemokamą programą Ringtone Maker. Paprasta programa, skirta redaguoti mp3 ir kitus garso failus bei konvertuoti juos į mobiliuosius skambėjimo tonus.

Atsisiųskite QR kodo skambėjimo tonų kūrėją – sukurkite skambėjimo toną su muzika Kūrėjas: Big Bang Inc. Kaina: Nemokamas

Jums taip pat gali būti įdomu pažvelgti į įrašą «Kaip tinkinti pranešimų garsus „Android“.«.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės