Praleistų skambučių su priešdėliu 212 sukčiai – laimingasis Android

Turiu pripažinti, kad mano su telefonu yra atskiras dėklas. Paprastai dirbdamas visada jį nutildau, tada pamirštu vėl įjungti garsą ir prarandu daug skambučių. Prieš porą dienų man būtent taip ir nutiko labai keistas skambutis su priešdėliu 212.

Iš pradžių maniau, kad jie susipainiojo, bet po kelių minučių istorijoje pamačiau dar vieną praleistą skambutį su svetimu telefono numeriu – tuo pačiu prefiksu 212. Mano pirmoji mintis buvo nedelsiant įjungti garsą, nes visa tai buvo labai reta ir galėjo būti svarbus skambutis.

Apgaulė dėl praleisto skambučio su svetimu priešdėliu

Nieko nėra toliau nuo realybės. Nors dabar telefone po kelių minučių buvo suaktyvintas garsas, vėl turėjau praleistą skambutį mobiliajame. Kas nutiko? Aš turėjau garsą, bet vis tiek negirdėjau skambučio! Atlikęs šio klausimo tyrimą, galiausiai atradau, kad tai daugiau nei įprasta praktika ir tai ne kas kita, kaip sukčiai. paaiškinu.

Problema yra ne ta, kad aš apkurtu ir negirdžiu telefono, o tai, kad jie mane privertė praleisti vos porą sekundžių skambučiai trukmė (ar trumpesnė). Galų gale, tai yra ne kas kita, kaip budinčio sukčiaus strategija jums perskambinti. Žinoma, telefonų numeriai yra specialus tarifas Tai verčia mus apmokestinti dideles pinigų sumas ir taip užbaigti sukčiavimą, kuris gali rimtai paveikti mus ekonomiškai.

Paprastai tokio tipo sukčiavimui naudojami nežinomi priešdėliai iš tokių šalių kaip Marokas (212), Nigerija (234), Dramblio Kaulo Krantas (225) arba Albanija (355). Tai yra gudrybė, kad tai, ko jūs ieškote, yra tai, kad gavėjas neidentifikuotų skambučio siuntėjo specialiu tarifu. Pavyzdžiui, Ispanijoje visi žinome, kad priešdėlis 905, taip pat priešdėlis, einantis nuo 803 iki 807, vartotojui kainuoja brangiau, bet kas atsitiks, jei sulauksite skambučio iš 212? Greičiausiai jo nesusiesite su mokėjimo numeriu. Taip aukai daug lengviau perskambinti ir sukčiavimas bus baigtas.

Valdžios institucijos perspėjo daugelį metų

Praleistų skambučių sukčiavimas „iš reto numerio“ nėra jokia naujiena. Tiesą sakant, tokios institucijos kaip Civilinė gvardija ir policija jau daugelį metų įspėjo apie tokio pobūdžio apgaulę.

„Praleisto skambučio sukčiai tęsiasi, kai naudojami priešdėliai, tokie kaip 355, 225, 223 arba 234... ir jiems taikomas specialus mokestis. Jei grąžinsite skambutį, skambinsite numeriais tolimose šalyse, tokiose kaip Albanija ar Gana“, – dar 2018 metais perspėjo Madrido savivaldybės policija.

📞Tęsia praleisto skambučio sukčiavimą, kuriame naudojami priešdėliai, pvz., 355

225

223

arba 234

… Ir jiems taikomas specialus mokestis.

⚠️Jei perskambinsite, skambinsite numeriais iš tolimų šalių, tokių kaip Albanija ar Gana # TimoLlamadaPerdida pic.twitter.com/c444suVNjH

- Madrido savivaldybės policija (@policiademadrid) 2018 m. sausio 25 d

Atrodo, kad šią vasarą praleisti skambučiai buvo skambinami ir iš numerių su tunisietišku priešdėliu.

Atrodo, kad šį savaitgalį ne aš vienas 🙄 #TimoLlamadaPerdida //t.co/TXyzwtF29q

– „Mercedes Cavanillas“ psichologas #DistanciaSegura (@MCavanillas) 2020 m. birželio 29 d.

Mano atveju skambino iš Maroko, bet kaip matote, kilmės šalis gali būti praktiškai bet kuri. Jei aptinkate neaiškios kilmės praleistus skambučius ir užsienio prefiksą, greičiausiai tai yra sukčiavimas. Nepriimkite skambučio, bet jei tai darote iš nepasitikėjimo ar nepasitikėjimo ir galiausiai patekote į sukčių nagus „rudosios nevalgyk“: praneškite savo operatoriui ir kreipkitės į artimiausią policijos komisariatą.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found