„MIrror Lab“, šauni nuotraukų rengyklė, skirta sukurti nuostabius veidrodžio efektus

Programėlių pasaulis nuotraukų redagavimas „Android“. jie yra žanras sau. Čia randame tokių profesionalių redaktorių, turinčių tiek daug funkcijų, kaip „Pixlr“ iš „Autodesk“ ar „Prisma“, ir kitus šiek tiek ribotesnius, bet itin vaizduotę turinčius redaktorius, pavyzdžiui, retro redaktorių 8 bitų nuotraukų laboratoriją.

Mirror Lab: programa, skirta sukurti įspūdingus veidrodinius ir kaleidoskopinius efektus „Android“.

Šiandien apžvelgiame Veidrodinė laboratorija, nemokama vaizdo redagavimo programa, skirta „Android“. sukūrė Ilixa kompanija ir su kuria savo nuobodžiausioms nuotraukoms galime suteikti psichotropinį posūkį, kad jas paverstume tikrai beprotiškomis.

Programos pavadinimas negali būti tinkamesnis, nes susiduriame su tikru veidrodžių laboratorija. Su Mirror Lab galime nufotografuoti ir sukurti paprastus, bet efektyvius atspindžio efektus arba visiškai iškraipyti vaizdą kaleidoskopiniais vaizdais.

Nemokamoje versijoje daugybė efektų ir filtrų yra daugiau nei patenkinami

Vienas iš geriausių šios programos aspektų yra tai, kad nemokamoje versijoje ji mums siūlo daugybę efektų ir redagavimo parinkčių, kad nereikėtų pereiti prie mokamos versijos.

Viena vertus, turime daugybę iš anksto nustatyti filtrai Su kuria galime žaisti kurdami simetriškus vaizdus, ​​fraktalų efektus, kaleidoskopinius ir visokius veidrodinius žaidimus. Jei mums to nepakanka, turime ir a Rankinis valdymas iš kurių galime pritaikyti modifikacijas pagal skonį, kad sukurtume būtent tokį efektą, kurio ieškome.

Atsisiųskite „Mirror Lab“ į savo mobilųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį

„MIrror Lab“ turi labai teigiamą 4,5 žvaigždutės įvertinimą sistemoje „Google Play“ ir daugiau nei 100 000 įdiegimų. Jei jums patinka filtrai ir vaizdo redagavimas, galite išbandyti šią įdomią „Android“ programą naudodami šią atsisiuntimo nuorodą:

Atsisiųskite QR kodo veidrodžio laboratoriją Kūrėjas: Ilixa Kaina: Nemokamas

Trumpai tariant, programa, kuri suteikia daug žaidimo ir su kuria galime net prarasti laiko nuovoką, įstrigę begalinėje simetriškų atspindžių kilpoje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės