Toccio, angelas: Akiros Toriyamos paveikslų istorija vaikams

Jau seniai atnaujinau tą sveiką įprotį knaisiotis po mažiau žinomus Akiros Toriyamos kūrinius. Jei prieš porą mėnesių apžvelgėme istoriją Kintoki (Kaip gaila, kad jis liko tik viename šūviu!), Šiandien atnešu jums dar mažiau žinomą meistro kūrinį. Mes kalbame apie Toccio, angelas (Toccio, angelas).

Toccio, angelas: vaikiška paveikslėlių knyga, kuri niekada neperžengė Japonijos sienų

Toccio, angelas (て ん し の ト ッ チ オ) gimė tekančios saulės šalyje 2003 m. Tai apie 47 puslapių pasakojimas vaikams su spalvotomis iliustracijomis, su paties Akiros Toriyamos tekstais ir menu.

Dėl gaminio ypatybių Toccio iliustruota knyga niekada nebuvo išleista užsienyje. Tai ne manga, bet ir ne knyga, o tai, kad ji turi unitarinį formatą, be to, kokiai auditorijai skirta, turbūt nelabai padėjo jos sklaidai.

Jis toks nepopuliarus, kad nėra net neoficialių vertimų į anglų ar ispanų kalbas, išskyrus kelis nuskaitymus specializuotose svetainėse, pvz., Kanzenshuu.

Toccio, angelo istorija

Knygos santrauka skamba taip: „Storas, tingus angelas sargas Toccio labai mėgsta žaisti žaidimus, bet nekenčia studijų. Tačiau Rojaus vadovas pavargo nuo Toccio elgesio ir įsako jam nusileisti į Žemę padėti žmonėms, jei nenori būti išvarytas iš dangaus. Atvykęs į Žemę Toccio susidraugauja su grupe gyvūnų, ištiesdamas jiems ranką savo magiškų galių pagalba.. 100% tipiškas Toriyama sklypas.

Istorija kupina humoro ir nesusipratimų tarp Toccio ir gyvūnų, kuriems jis tariamai bando padėti. O ir dar yra tankas ir kažkoks driežas drakonas. Neblogai.

Tiesa ta, kad ji per daug nesiskiria nuo kitų jo parašytų ir pieštų novelių. Šia prasme nereikėtų sulaikyti fakto, kad ji priskirta prie vaikiškų knygų.

Menas, esantis šiame mažame tome

Piešinys – bene patraukliausias šio darbo taškas. Čia Toriyama jau padarė šuolį prie savo naujo stiliaus, su storesniu rašalu, labai panašus į anksčiau minėtą Kintoki (2000). Taip pat atminkite, kad visi puslapiai yra spalvoti. Kažkas, kas visada padeda viską pamatyti geresnėmis akimis.

Autorius supažindina mus su Toccio, personažu, kuris neišvengiamai primena Majin Boo jo apkūniausioje versijoje. Jis taip pat turi laiko mėgautis piešdamas daugybę gyvūnų, pagrindinių meninės dalies veikėjų, kartu su didžiuoju drakonu, kuris pasirodo istorijos pabaigoje.

Kiekvienas puslapis pateikiamas kaip skydelis su viena ar daugiau iliustracijų, išeinančių iš rėmelio, suteikiant vaizdams daugiau dinamiškumo. Visa tai lydi trumpi lydintys tekstai, išpildantys pasakotojo balsą.

Ką Akira Toriyama mano apie šį kūrinį?

Tiesa ta, kad informacijos apie tai nėra daug. Viskas, ką mes žinome, yra dalis interviu, kurį jie padarė 2006 m. liepos mėn. Shonen Jump numerio 43 numeryje:

„Kai piešėte Toccio, Angelą, knygą vaikams, ar tai padarėte galvodami, kad tai patiks jūsų vaikams?

Tiesa ta, kad aš tai pradėjau seniai, todėl iš pradžių taip, turėjau omenyje savo vaikus. Bet man prireikė tiek laiko, kol jį pabaigiau, kad kol tai padariau, mano vaikai jau užaugo. Jie jau mokėsi vidurinėje mokykloje ir jų nedomino tokie dalykai. Taigi piešdama pradėjau įtraukti dalykus, kurie man patiko, pavyzdžiui, gyvūnus.

Jei norime gauti šį labai konkretų Akiros Toriyamos kūrinį, nors jis ir nėra išleistas ispanų kalba, originalų leidimą vis tiek galima įsigyti tokiose svetainėse kaip „Amazon“ ar „eBay“ už 25–30 dolerių kainą.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found