KZ-ES3: aukštos kokybės nuimamos ausinės

Tiesa ta, kad mano ausinės visada buvo nustumtos atgal į ausį. Nežinau, ar taip būtų, nes iki šiol nebuvau bandžiusi nė vieno tinkamos kokybės, bet visą gyvenimą gyvenau užburta su klasikiniais galvos juostos šalmais, ar lengviau valdomais ant ausies.

Visi šie išankstiniai nusistatymai keitėsi pastaraisiais metais, kai pagaliau galėjau paragauti ant savo mėsos tikros kokybės į ausis įdedamos ausinės – Kai kuriuos iš jų galite pamatyti įvairiose apžvalgose, kurias paskelbiau tinklaraštyje, ir aš supratau, kokie jie šaunūs ir kokie praktiški tam tikrose situacijose.

KZ-ES3, nuimamos Bluetooth konvertuojamos ausinės

KZ-ES3 yra į ausis įdedamos ausinės su HiFi kokybe kurios turi įdomų ir smalsų ypatumą: galime juos išardyti. Tai leidžia mums pakeisti 3,5 mm laidas jei jis sugestų, arba dar geriau, pakeiskite jį nauju laidų moduliu, kad paverstumėte juos ausinėmis Bluetooth. Kaip matote, geriausiu atveju praktiška idėja.

//www.youtube.com/watch?v=TG8zHilL-gQ

KZ-ES3 ausinių savybės

  • Platus dažnių diapazonas 20-40KHz.
  • Hibridinė tvarkyklė: 10 mm dinaminė pavara ir 90035 balansavimo pavara.
  • L formos paauksuotas 3,5 mm lizdas.
  • Didelės raiškos mikrofonas.
  • Leidžia atsiliepti į skambučius, naudoti mikrofoną ir perjungti dainas iš ausinių valdiklio.
  • Didelės raiškos garsas su gerai apibrėžtu bosu.

Garsui valdyti naudojamas vairuotojas yra hibridinis. Viena vertus, jame naudojama dinaminės tvarkyklės technologija, skirta valdyti žemuosius dažnius, ir, kita vertus, balanso tvarkyklė aukščiausiems garsams užtikrinti, kad garsas būtų detalus ir subalansuotas.

Kaina ir prieinamumas

KZ-ES3 ką tik buvo pristatytas visuomenėje, o jo oficiali kaina yra 15,99 USD. Šiuo metu jie reklamuojami „GearBest“, taigi Šią savaitę – nuo ​​rugsėjo 4 iki 11 d. – juos galima įsigyti už sumažintą 9,99 USD kainą, kiek mažiau nei 8 su puse euro.

Be to, kiekvieną dieną nuo 9:00 (UTC), pirmieji 30 vienetų bus dar pigesni: tik 5,99 USD.

Galiausiai, jei norite įsigyti šias ausines už geriausią kainą, bet nesijaudinkite, taip pat galite pasinaudoti šiuo nuolaidų kuponu ir parsinešti tiesiai namo už 5,85 USD, maždaug 4,90 €.

Kupono kodas: VKZZSE

Nepamirškite pasidomėti šia įdomia „GearBest“ akcija, nes be jau minėtų pasiūlymų taip pat dovanojami ausinių dėklai bei pasiūlymai kitoms KZ prekės ženklo programėlėms, tokioms kaip „Bluetooth“ modulis ir kitų gamintojų ausinės.

GearBest | KZ-ES3 nuimamų ausinių akcija

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės