„Jumper EZbook 3S“: 6 GB RAM ir 256 GB SSD už 271,65 EUR „Light In The Box“

Megztinis Jau kurį laiką jis išleido nešiojamuosius kompiuterius už tikrai įkainotus įrenginius su funkcijomis, dėl kurių jis yra vienas geriausių iš Kinijos, kai kalbama apie ultrabooks ar lengvus nešiojamuosius kompiuterius. Puikus to pavyzdys yra lengvų nešiojamųjų kompiuterių asortimentas EZbook, kurie paprastai svyruoja nuo 200 iki 300 eurų, pasižymintys gana pageidaujamomis savybėmis.

Jei neseniai kalbėjome apie Džemperis EZbook 3 Pro, šį kartą laikas pažvelgti į šio įdomaus nešiojamojo kompiuterio vyresnįjį brolį, Jumper EZbook 3S.

Tačiau neapsigaukite išvaizdos. Nors pagal pavadinimą jie gali atrodyti labai panašūs įrenginiai, aparatinė įranga rodo pastebimą kokybės šuolį tarp EZbook 3 Pro ir šio EZbook 3S. Kokie tie skirtumai?

Jumper EZbook 3S: 14 colių ultrabook su tinkama technine įranga

„Jumper EZbook 3S“ yra a 14 colių ultrabook su geru ekranu su Full HD raiška ir kompetentinga aparatine įranga, kaip ir nedaugelis kitų. Ne tik aprūpinti 6 GB DDR3 RAM, bet taip pat turi a 256GB SSD kietasis diskas kuri privers sistemą apkrauti ir tekėti žaibišku greičiu (rimtai, jei dar nebandėte SSD, tai nežinote, ko jums trūksta).

Džemperis EZbook 3S Techninės specifikacijos

Išsami informacija apie EZbook 3S technines charakteristikas yra tokia:

  • Windows 10 Home operacinė sistema.
  • „Intel Celeron N3450“ keturių branduolių procesorius, iki 2,2 GHz.
  • 14,1 colio ekranas su Full HD raiška.
  • 6 GB DDR3 RAM atmintis.
  • 256 GB vidinės atminties per SSD diską.
  • Išplečiama kortele iki papildomų 128 GB.
  • Bluetooth 4.0 technologija.
  • 2 USB 3.0 prievadai.
  • HDMI išvestis.
  • 10000mAh baterija.

Su šiomis vytelėmis galime dirbti su visomis didelio našumo programomis. Nors procesorius šiandien nėra pats galingiausias rinkoje, tai daugiau nei kompensuoja gausi RAM ir standusis diskas, kuris labai sumažina įrenginio skaitymo ir rašymo laiką, todėl sukuriamas rinkinys, pasauliniu mastu tai atrodo daugiau nei patenkinama.

Gaukite 3S EZbook mažesnę kainą

Jei jus domina šis patrauklus nešiojamas kompiuteris, nedvejodami apsilankykite svetainėje Šviesa dėžutėje, nes per ateinančias 2 dienas EZbook 3S bus galima įsigyti už itin mažesnę kainą – tik 271,65 euro, t. y. apie 288,99 USD pakeisti.

Trumpai tariant, nešiojamas kompiuteris, turintis daug potencialo ir specifikacijų, viršijančių įprastą vidurkį tokio tipo Azijos kilmės įrenginiuose. Jei ieškome lengvo ir nešiojamo kompiuterio, kuris taip pat būtų geras, šis Jumper EZbook 3S gali būti kaip tik tai, ko ieškojome.

Šviesa dėžutėje | Pirkite Jumper EZbook 3S

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės