„Google Meet“ dabar yra nemokama visiems – „The Happy Android“.

„Google“ aukščiausios kokybės vaizdo konferencijų sistema, žinoma kaip „Google Meet“, nuo šios savaitės tampa nemokama visiems. Vienintelis reikalavimas norint juo naudotis – turėti Google el. pašto paskyrą ir voila: nuo čia mums atsiveria durys vaizdo skambučiai, kuriuose dalyvauja iki 100 dalyvių visiškai nemokamai.

Iki šiol aukščiausios kokybės „Google“ vaizdo konferencijų paslauga buvo prieinama tik „G Suite“ naudotojams, todėl, kad galėtume ja naudotis, turėjome pereiti per visą dėžutę, nors jos dėmesys visada buvo orientuotas į verslo ir švietimo sritį. Tačiau staigus ir netikėtas „Zoom“ populiarumas šiais uždarumo laikais sukėlė visus „Google“ pavojaus signalus, kurie iki šiol beveik nesuvokdami, kaip visiems nežinoma įmonė, perėjo į tokią svarbią paslaugą kaip vaizdo konferencijos. .

Ir tai neturėtų mūsų nustebinti, nes atrodo, kad „Google“ nebaigia pataikyti į raktą, kai kalbama apie pokalbių ir pranešimų platformas. Jie jau daugelį metų bandė įsitvirtinti rinkoje, tačiau nei „Hangouts Chat“, nei „Google Duo“ nepasiekė laukiamos sėkmės.

Didesnė vaizdo skambučių kontrolė – „Google Meet“ rankovė

Bet kokiu atveju, „Zoom“ populiarumas atskleidė tik programos siūles, kuri iki to laiko, kai ją pradėjo naudoti milijonai žmonių, parodė, kad ji turi daugiau saugumo pažeidimų nei „Arkham Asylum“.

„Zoombombing“ sukėlė sumaištį, boikotuodamas daugybę mokyklų susitikimų ir verslo konferencijų, nes galima lengvai įsilaužti į „Zoom“ vaizdo skambučius. Kad išvengtumėte tokios situacijos, „Google Meet“ reikalauja naudoti „Gmail“ paskyrą, kuri leidžia susitikimus tvarkyti labiau kontroliuojant jų organizatorius. „Google“ netgi planuoja pridėti papildomą saugumo sluoksnį, visus tuos dalyvius, kurie bando prisijungti prie vaizdo pokalbio negavę kvietimo per „Google“ kalendorių, į laukimo salę.

Kitos funkcijos ir funkcijos

„Meet“ šiuo metu leidžia grupinius vaizdo skambučius, kuriuose dalyvauja daugiausia 100 dalyvių, ir neribotą trukmę, nors nuo rugsėjo 30 d. galima surengti tik iki 60 minučių trukmės susitikimus.

Nemokama „Meet“ versija bet kuriuo atveju tęsiasi, išlaikant likusias „G Suite“ funkcijas, pvz., ekrano bendrinimo funkciją, subtitrus realiuoju laiku arba naują vaizdą mozaikos formatu.

Automatiniai subtitrai realiuoju laiku.

„Google Meet“ pasiekiama per internetą per naršyklę arba per savo prašymą Android ir ios.

Atsisiųsti QR kodą Google Meet: saugūs vaizdo skambučiai Kūrėjas: Google LLC Kaina: Nemokama Atsisiųsti QR kodą Google Meet Developer: Google LLC Kaina: Nemokama

Pasiekite „Google Meet“ iš naršyklės ČIA.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės