Praėjusią vasarą kalbėjome apie Tronsmart Mega šioje apžvalgoje, ir tiesa ta, kad patirtis buvo gana teigiama. Dabar gamintojas ką tik pristatė naują „Bluetooth“ garsiakalbių modelį Tronsmart pajėgos, tai yra galingo 40 W grotuvo, kurį matėme 2018 m., raida.
„Tronsmart“ dėka galėjome išbandyti vieną iš šių naujų įrenginių, todėl šiandienos įrašas bus skirtas šio įrenginio savybėms ir skirtumams, palyginti su ankstesniais modeliais, paaiškinti. Kaip visada, jei perskaitę analizę turite klausimų, nedvejodami apsilankykite komentarų skiltyje ir pasistengsiu išsiaiškinti visus galimus klausimus.
Tronsmart Element Force: išsami analizė
Didysis Tronsmart Force bruožas yra tai, kad taip yra aiškiai suprojektuotas lauko Bluetooth garsiakalbis. Jis turi tokią pat galią kaip Tronsmart Mega, 40W (tai nėra visiškai blogai, atsižvelgiant į įrenginio dydį), tačiau jis taip pat turi IPX7 apsaugą nuo vandens.
Dizainas ir apdaila
IPX5 standartas reiškia apsaugą nuo vandens slėgio purkštukuose, IPX6 apsaugą nuo aukšto slėgio purkštukų ir IPX7 apsaugą nuo panardinimo. Projektavimo lygmeniu tai verčia Force palikti visas skyles sandariai uždarytas, įskaitant nedidelį plastikinį dangtelį ar dangtelį, kad apsaugotų prijungimo prievadai (USB C, micro SD ir 3,5 mm mini lizdas) ir suteikia „sustiprintą“ išvaizdą, panašią į tai, ką galime rasti šiandieniniuose tvirtuose telefonuose. Prie viso to reikia pridėti žiedą vienoje iš šonų, kurie leis mums patogiau jį transportuoti arba pritvirtinti ten, kur mums atrodo tinkama.
Valdymo skydelis yra ant paviršiaus ir turi 6 mygtukus: maitinimas, atkūrimo režimas, garsumo mažinimas / ankstesnis takelis, atkūrimas, garsumo padidinimas / kitas takelis ir ekvalaizeris. Jo matmenys yra 294x64x80 mm, o svoris - 780 gramų.
Tai vis dar sunkus aksesuaras, tačiau, atsižvelgiant į jo galią ir dydį, šia prasme jis yra daugiau nei priimtinas.
Atkūrimo / ryšio režimai
Viena iš didžiausių naujovių, kurią pristatė ankstesnis „Tronsmart Mega“. micro SD kortelės lizdas su kuriais galėtume pristatyti savo muziką. Kažkas, kas praverčia, kai neturite įrenginio (mobiliojo, planšetinio kompiuterio, kompiuterio) muzikai siųsti, ir tai taip pat palaikoma šioje Tronsmart Force.
Ir ačiū Dievui, nes aš asmeniškai tikiu, kad tai yra vienas didžiausių tokio tipo garsiakalbių sėkmių: nepriklausymas nuo jokios kitos programėlės, kad galėtumėte klausytis norimos muzikos, suteikia gana didelę nepriklausomybės ribą.
Kalbant apie belaidį ryšį, jis turi Bluetooth 4.2 ir NFC ryšys. Visa tai nepamirštant 3,5 mm pagalbinis įėjimas kitų įrenginių prijungimui kabeliu (naudinga kasetėms ir seniems ar analoginiams grotuvams).
Galiausiai pakomentuokite tai taip pat siūlo TWS ryšį (True Wireless Stereo), kad būtų galima atkurti tikru stereofoniniu režimu, jei šalia jo yra kita Tronsmart Force. Atsižvelgiant į tai, kad kalbame apie 40 W garsiakalbį, su TWS režimu atkurtume iki 80 vatų galios. Žiaurumas.
Garso kokybė
Dabar atėjo laikas kalbėti apie tai, kas iš tikrųjų svarbu: garsą. Kaip skamba ši „Tronsmart Force“? Kaip ir „Mega“ modelis, jis siūlo labai galingus bosus, tačiau šį kartą jie buvo papildyti 3 efektai arba žemųjų dažnių režimai kuriuos galime reguliuoti EQ mygtuku: Extra Bass, 3D ir standartinis.
Pagal numatytuosius nustatymus dažniausiai palieku standartą, bet jei turime dainą su stipriais žemaisiais ir vidutiniais dažniais, galime pereiti į „3D“ arba „Extra Bass“ režimą, kad jie išsiskirtų daug stipriau. Šia prasme jis siūlo daug daugiau universalumo nei minėta „Mega“.
Techniniais tikslais tai reiškia dvigubą 40 W 28 branduolių tvarkyklę su pasyviais radiatoriais, kurie pasiekia 100 dB.
Iš viso jis siūlo 20 metrų perdavimo diapazoną atvirame lauke ir yra suderinamas su visų tipų įrenginiais, tokiais kaip kompiuteris, Android, iPhone ir kt.
Baterijos veikimo trukmė
Šiose „Bluetooth“ garsiakalbiuose yra 6 600 mAh talpos baterija su įkrovimu per USB tipo C laidą. Maksimalus įkrovimo laikas yra 3 valandos, o veikimo diapazonas – apie 15 valandų.
Tai nemaža baterija, kuri iš esmės pateisina įrenginio svorį. Šia prasme pageidautina, kad jis būtų šiek tiek sunkesnis, jei tarnaus ilgiau, ypač atsižvelgiant į tai, kad jis skirtas transportuoti ir naudoti lauke.
Kainos ir kokybės santykis
Šios apžvalgos rašymo metu „Tronsmart Force“. „Amazon“ jo kaina yra 56,99 euro. Jis turi tokią pat galią kaip Tronsmart Mega ir yra šiek tiek brangesnis, bet jei galvojame pirkti garsiakalbį kelionėms ir ekskursijoms, į kurias bet kuriuo metu gali nukristi vandens ar lietaus, tai aš asmeniškai manau, kad tai yra 9 eurai. yra gana gerai investuoti. Atsižvelgiant į tai, kad jame taip pat yra garso ekvalaizeris – ko nematėme „Mega“ – ir kad mikro USB prievadas buvo pakeistas C tipo USB, susiduriame su aiškiai pranašesniu našumo požiūriu.
Trumpai tariant, puikus „Tronsmart“ žingsnis į priekį savo „Bluetooth“ garsiakalbių linijoje, turintis tikrai pilną specifikacijų rinkinį ir labai įtaigų kainos ir kokybės santykį.
Atnaujinta : „Tronsmart“ ką tik suteikė mums 10% nuolaidos kuponą šiems „Tronsmart Force“. Jei susidomėjote, pritaikykite šį kuponą ir gausite atitinkamą nuolaidą Amazon:
KUPONO KODAS: TSLOVE19
Amazon | Pirkite Tronsmart Force
Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.