„Asus ZenFone 2“, vieno geriausių 2016 m. vidutinės klasės išmaniųjų telefonų, apžvalga – „The Happy Android“

nors Asus ZenFone 2 Tai vos prieš metus pradėtas prekiauti terminalas, kuris iki šiol išlieka kaip vienas geriausių tobulos pusiausvyros pavyzdžių prisotintoje mobiliųjų telefonų rinkoje. Įrengtas „Intel Atom“ procesorius ir aukštos kokybės techninė įranga, galime drąsiai teigti, kad tai terminalas, kuris siūlo daugiau nei prašo. Šiandien apžvelgiame Asus ZenFone 2, vienas geriausių vidutinės klasės išmaniųjų telefonų 2016 m.

Dizainas ir ekranas

The Asus ZenFone 2 Jo dizainas labai primena LG G3. Apima a šlifuoto metalo apdailos korpusas, tekstūra, kuri šiandien tampa labai madinga ir kuri, regis, neabejotinai tapo tendencija. Galimos spalvos Raudona ir Pilka .

Kalbant apie matmenis, mes susiduriame su plonu, bet nemažo dydžiu (152,5 x 77,2 x 10,9 mm).

Ekranui Asus pasirinko ekraną 5,5 colio, tinkamai apsaugotas a „Gorilla Glass 3“, 400 nitų ryškumas ir vienas Full HD raiška 1080 x 1920 pikselių. Kokybiškas ekranas ir labai panašus į daugumą aukščiausios klasės vidutinės klasės terminalų.

Galia ir našumas

Tuo Asus skiriasi nuo daugelio savo vidutinės klasės konkurentų ir turi Intel Atom Z3560 procesorių keturių branduolių ir 1,8 GHz. Kaip žinote, „Intel“ procesoriai paprastai siūlo geresnį našumą nei „Mediatek“, užtikrindami daugiau nei nepaprastą galią ir efektyvumą.

Visa tai lydi a GPU PowerVR G6430, a 4 GB RAM ir 16 GB vidinės atminties (+ 64 GB plečiama). Galbūt būtume įvertinę šiek tiek daugiau vietos ROM, šioje aparatinėje įrangoje, kuri ir taip jau labai vilioja, tačiau tai vis tiek yra smulkmena, kurią nesunkiai galima išspręsti naudojant gerą SD kortelę.

Kad suprastumėte šio terminalo veikimą, „Zenfone 2“ turi balas Antutu apie 50 000 taškų. Svarstyti.

Kamera ir baterija

The Asus ZenFone 2 komplektuojamas su 13,0 MP galinė kamera su f / 2.0 diafragmos objektyvais ir dviejų spalvų Real Tone LED blykste. Kalbant apie asmenukių kamerą, „Asus“ pateikia objektyvą, kurio skiriamoji geba 5,0 MP.

Visuose „Zenfone 2“ taip pat yra programa PixelMaster, kuri gali padėti mums padidinti ryškumą fotografuojant mažai apšviestose vietose.

Kaina ir prieinamumas

„Asus ZenFone“ kainuoja apie 175 USD, tačiau dėka kita akcija galime gauti tik už 149,99 USD, pakeisti apie 135 eurus.

Turbūt susiduriame su vienu geriausių 2016 m. vidutinės klasės terminalų kainos ir kokybės atžvilgiu. Ką manote apie Asus ZenFone 2?

GearBest | Populiariausių prekių ženklų reklaminis išpardavimas

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės