Kaip žiūrėti nemokamus serialus ir filmus iš AMC, Hollywood Channel ir kitų

Ankstesnėse publikacijose matėme, kaip galime žiūrėti DTT iš „Android“ įrenginio, taip pat peržiūrėjome įvairias srautinio perdavimo platformas, kuriose galima nemokamai žiūrėti filmus ir serialus internete. Tačiau šia proga mes pasikalbėsime apie Mikrokanalai, nemokama „AMC Network“ iniciatyva, skirta viešinti aukščiausios kokybės televizijos kanalus, kuriuos dažniausiai galime rasti tokiose mokėjimo platformose kaip „Movistar +“, „Vodafone TV“ ar „Euskaltel“.

Kaip veikia Microcanales.com

Microcanales.com yra nauja svetainė, kurią ką tik pradėjo AMC Networks ir kuri siūlo nuolatinė nemokama prieiga į turinį iš teminių kanalų, tokių kaip AMC, Canal Hollywood, DARK ar Sol Música.

Šios platformos idėja yra pasiūlyti tam tikrą skaičių serialų, filmų ir dokumentinių filmų, siekiant priartinti įmonės produkciją prie plačiosios visuomenės ir paskatinti ją, pasisekus ir gera valia, samdytis jos paslaugas. (Kaip mes sakome , galima matyti ne visus kanalus, tik tam tikrą pasirinktą turinį).

Iki šiol ši nemokama AMC paslauga buvo pasiekiama tik iš jos programos Android ir ios, nors su premjera microchannels.com visu šiuo turiniu dabar taip pat galima mėgautis žiniatinklyje iš naršyklės neįdiegiant jokios programos.

Atsisiųsti QR kodą Microcanales Kūrėjas: AMC Networks International Iberia Kaina: Nemokama Atsisiųskite QR kodo „Microcanales“ kūrėją: Multicanal Iberia, S.L. Kaina: Nemokama

Galimas TV kanalas ir turinys

Šiuo metu paslauga siūlo nemokamą turinį, parinktą iš 13 kanalų, kuriuose galime rasti visko – nuo ​​maisto gaminimo programų iki gyvų koncertų, siaubo filmų, veiksmo filmų ar nepriklausomų serialų.

Tai yra sąrašas visko, ką mikrokanalai siūlo šį balandžio mėnesį Ispanijoje:

 • AMC: „Stan Against Evil“, „Oho, gavau neteisingą numerį“ ir „Pažeminimas“
 • Holivudo kanalas: „Baltoji audra“, „Vestuvių diena“ ir „Filmai ir žvaigždės“
 • Saulės muzika: „A Solas: Amaral“, „A Solas: El Kanka“ ir interviu su Manueliu Carrasco
 • Odisėja: „Malonumas ir skausmas: meilės mokslas“ ir „Didžiųjų kačių era“
 • XTRM: „Gelbėjimas Afganistane“, „Kerštas kalėjime“ ir „Veiksmų zona“
 • TAMSUS: „Hellraiser 3: Hell on Earth“ ir „Apokalipsė“
 • SundanceTV: „Tai uždaryti“, „Kuskusas“ ir „Pažadai ir melas: UB40 istorija“
 • Yra: „Nuostabi šviesa“, „Mano vestuvių naktis“ ir „Nugara į duris“
 • Virtuvės kanalas: „Naminiai desertai“, „Kaip jis gaminamas?“ ir „Pasaulio rinkos“
 • Decasa kanalas: „Special Casa Decor 2020“, „Tavo svajonių namas“ ir „Su Chuso prisilietimu“
 • Gurmanas: „Asado meistrai“, „Taco meistrai“ ir „Lotynų tradicija“
 • Daugiau prašmatnumo: „Išmok grimuoti“, „Baldų perdirbėjas“ ir „Atkurk savo rankomis“
 • Pandos kanalas: „Panda virtuvė su Julija Makaroni“ ir „Panda ir kartono miestas“

Žinoma, reikia pabrėžti, kad televizijos programų ir serialų atveju jie suteiks mums prieigą tik prie poros pirmųjų epizodų, nes tai vis tiek yra reklaminė platforma, kurios tikslas yra pasamdyti jų mokamas aukščiausios kokybės paslaugas. Bet kokiu atveju, tai jau daug daugiau nei tai, ką siūlo kitos įmonės, tokios kaip „Netflix“, čia Ispanijoje, todėl tai vis dar yra įdomus pasirinkimas, jei tai, ko ieškome, yra nemokama, legali ir kokybiška audiovizualinė pramoga.

Rekomenduojamas įrašas: kaip nemokamai žiūrėti „Movistar + Lite“ iki gegužės mėn

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found