Galvojau, parašyti šį įrašą ar ne. Iš pradžių maniau, kad tai mano įsivaizdavimas, bet bėgant skyriams darosi vis aiškiau: CW serija „Black Lightning“ yra tikras puodo gyvenimas. Ko norite pasiekti šiuo personažu?
Ne tai, kad CW nežino, kaip kurti superherojų ar „meta-žmogaus“ serialus. Yra „Arrow“, „The Flash“, „Supergirl“ ir „Legendos of Tomorrow“. Kiekvienas su savo pliusais ir minusais, bet gana ištikimas DC komiksų dvasiai savo ribose. Galima sakyti, kad su „The Flash“ jie pataikė vinį į galvą, nors 4 sezonas pasirodė šiek tiek nuobodus. Tačiau Juodasis žaibas žaidžia visiškai kitoje lygoje – ir gudrus.
Viena vertus, tai atrodo kaip dar vienas superherojų serialas, bet, tarkime, apsimeta, kad yra kažkas panašaus į „Marvel“ Luką Keidžą. Tvirtas vaikinas, kovojantis su neteisybe aplinkoje, kurioje daugiausia gyvena afroamerikiečiai. Luke'o Cage'o atveju tai yra Harlemas, Jeffersono Pierce'o (dar žinomas kaip Juodasis žaibas) - Frytaunas. O kol kas panašumų.
Serialas pasakoja apie Pierce'ą, vidurinės mokyklos direktorių, kuris myli ir gerbia afroamerikiečių bendruomenę mieste, kurį kamuoja gaujos, apgaulės ir atsiskaitymai. Pierce yra sveiko proto balsas, skatinantis vaikus sutelkti dėmesį į studijas ir tapti naudingais žmonėmis. Kodėl? Nes jei neparduosi narkotikų gatvės kampe, nepadarysi blogo ar dar blogiau, ateis piktasis baltaodis ir viską iš tavęs atims.
Instituto direktorius dieną, budrus užgrūdintas naktįIš pradžių atrodo, kad susiduriame su kiek rasistiniu serialu, šįkart su perspektyva, pažvelgta „iš kitos pusės“. Bet einant skyriams supranti, kad taip nėra.
Naktį Džefersonas Pierce'as vilki „Black Lightning“ kostiumą ir labai apgailestauja dėl visų, kurie jam trukdo. Užtenka pasakyti, kad pirmasis susitikimas su ką tik savo galias atradusia dukra baigiasi gražia broliška kova.
Ne ką geresnės ir dukros. Jauniausia, Jennifer, pirmas dalykas, kurį ji daro, pamačiusi, kaip jos vaikinas tapo paraplegiška nuklydusios kulkos auka, yra jo palikti. Ir Anissa, vyresnioji sesuo, pirmą kartą panaudoja savo galias, kad paverstų griuvėsiais statulą, prieš kurią protestavo, ir tuo metu šen bei ten smogtų.
Jis atrodo kaip dviratininkas, peržengęs ribą su priedaisJuodasis Žaibas yra žiaurus su savo dukromis, su buvusia žmona jis elgiasi taip, kaip jam patinka, o ji taip pat netiki, kad jam daug geriau su 2 bendromis dukromis. Giliai viduje jie turėtų tai daryti šeimos labui, tačiau žiūrovo akyse lieka tik gana juokinga atmosfera. Koks šio serialo moralas? Ką rašytojai nori mums perteikti?
Galiausiai tikslas yra užbaigti Los 100 juostą, kur vienas iš galutiniai viršininkai Tai Tobias Whale, juodasis albinosas. Ar supranti tą puikią ironiją? Na, gal tai ne taip gerai... Esmė ta, kad galime susidurti su puikia superherojų serija su daugybe Juodoji galia ir daug srauto, tačiau būdas susidoroti su daugeliu susidariusių situacijų galiausiai ištraukia jus iš istorijos.
„Tobias“ komiksai labiau atrodo kaip ponas Bulvė, 20 metų ištirpęs saulėje žaislų parduotuvės vitrinoje.Akivaizdu, kad nėra lengva dirbti tokiomis aktualiomis ir įdomiomis temomis, kaip „Juodaodžių gyvenimai yra svarbūs“ ir probleminis „Juodas ant juodo smurtas“, tačiau tai nėra kažkas, ką galima išspręsti sudėjus 2 piktus baltuosius policininkus ir keletą argumentų. ir istorijos, kur pagrindinio veikėjo galios mažiausiai šokiruoja visame šou.
Tiesa ta, kad tai smagus serialas, kurį galima žiūrėti, dėka visų klišių, gana niūrių kostiumų ir stereotipinių personažų, sudarančių serialą. Žinoma, tai vis tiek kaltas malonumas. Nes žmonės, šis serialas yra blogas. Nepameskite to iš akių!
Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.