14 pagrindinių „Spotify“ gudrybių – laimingas „Android“.

„Spotify“ yra vienas populiariausių srautinio perdavimo grotuvų, kurį galite rasti šiandien. Jei jums patinka muzika ir turite įrenginį, ar tai būtų telefonas, kompiuteris ar televizorius, negalite sau leisti, kad jame nebūtų įdiegta „Spotify“. Tie, kurie bandėte, žinote, kad tai labai gerai, bet ar tikrai žinote viską, ką reikia žinoti apie „Spotify“? Tikrai nustebinsime kai kuriais iš šių...

Savaitinis atradimų grojaraštis

Tai suasmenintas grojaraštis, kuris atnaujinamas kiekvieną pirmadienį. Šis sąrašas sudaromas automatiškai, atsižvelgiant į jūsų klausymosi įpročius. Tai yra, jei klausysite tam tikros grupės Weekly Discovery grojaraštyje, atsiras panašios grupės, kurios jums gali patikti. Puikus būdas atrasti naują muziką. Ir atminkite, kad šis grojaraštis atnaujinamas kiekvieną pirmadienį, tad kiekvieną pirmadienį nauja, specialiai jums parinkta muzika. Be to, pagrindiniame „Spotify“ skydelyje turite mygtuką „Sužinoti“, kur galite pamatyti visus naujus albumus ir dainas, pasirinktus pagal programą ir pagal jūsų muzikinį skonį.

Naudokite telefoną kaip nuotolinio valdymo pultą ir leiskite Spotify muziką kitame kompiuteryje, telefone, Playstation ir pan.

„Spotify“ leidžia sinchronizuoti bet kurį įrenginį, kuriame įdiegta programa, ir leisti muziką iš vieno įrenginio į kitą. Praktiškai tai reiškia, kad galite naudoti telefoną kaip nuotolinio valdymo pultą ir leisti muziką iš „Mac“ ar asmeninio kompiuterio, valdydami dainas, kurios leidžiamos iš „iPhone“ ar „Android“ įrenginio. Šiais laikais galite valdyti muziką, kuri groja Playstation, išmaniuosiuose garsiakalbiuose ar televizoriuje iš savo telefono. Nuotolinio valdymo pultas į maitinimą!

Klausykitės savo dainų neįdiegę programos arba „Spotify“ programos

Galite klausytis muzikos iš „Spotify“ svetainės neįdiegę programos telefone ar kompiuteryje. Atsisiųskite „Spotify“ žiniatinklio grotuvą, kad galėtumėte prisijungti ir klausytis muzikos, kad ir kur būtumėte.

Atkurti ištrintą grojaraštį

Tai neabejotinai viena iš naudingiausių funkcijų nelaimės atveju. Kaip atkurti anksčiau ištrintą grojaraštį? Prisijunkite prie „Spotify“ svetainės ir šoniniame meniu spustelėkite „Atkurti grojaraščius”.

Bendrinkite grojaraščius su likusiu pasauliu arba pridėkite kitų naudotojų grojaraščius

Kokio dydžio! Puslapyje galite peržiūrėti kitų vartotojų (arba savo) grojaraščius iš savo kompiuterio open.Spotify.com/user/. Kai grojaraščiai bus įkelti, spustelėkite "Sekti" ir galėsite įtraukti juos į savo repertuarą.

Žiūrėkite dainų žodžius, kai jie groja

Kompiuterio arba „Mac“ kompiuterio versija turi integruotą funkciją, leidžiančią klausytis leidžiamų dainų žodžių. Kaip? Tiesiogiai dabartinio atkūrimo dešinėje yra parinktis, leidžianti suaktyvinti šią parinktį.

Siųskite dainas savo draugams

„Spotify“ turi vidinį pranešimų įrankį, leidžiantį siųsti dainas savo draugams. Viršutiniame kairiajame meniu "„Kol daina groja, pasirinkite“Dalintis -> Siųsti..."Ir pasirinkite vartotojo, kuriam norite siųsti muziką, vardą. Jūs netgi galite nusiųsti jam papildomą pranešimą, kad jis perskaitytų. Be to, kai vartotojas klausys dainos, gausite patvirtinimo pranešimą.

Kurkite bendradarbiavimo grojaraščius

Bendradarbiavimo sąrašą galite sudaryti spustelėję piktogramą "„Viršuje dešinėje, pasirenkamas“Padarykite bendradarbiavimą“. Tokiu būdu kiti vartotojai gali redaguoti sąrašą, o kai tik bus atliktas naujas pakeitimas, visi sąrašo redaktoriai gaus informacinį pranešimą.

Iškart išgirskite anonsą

Jei spustelėsite grojaraštį ir laikysite nuspaudę, išgirsite greitą grojaraščio turinio judėjimą. Tai labai naudinga parinktis, tačiau kol kas ji galima tik „iPhone“.

Importuokite dainas iš kompiuterio, iTunes ar kito įrenginio tiesiai į „Spotify“.

Įdiekite „Sptoify“ programą savo kompiuteryje ir spustelėdami mygtuką „Vietiniai failai" (per "Mano muzika") galite perkelti dainas iš savo kompiuterio į „Spotify“ paskyrą ir klausytis jų kada tik norite, neturėdami interneto ryšio.

Atsisiųsti dainas klausytis neprisijungus

Ši parinktis galima tik „Premium“ vartotojams. Galite atsisiųsti dainą ir klausytis jos vėliau be interneto ryšio. Neprisijungę galite klausytis daugiausia 3 333 dainų.

Padidinkite garso kokybę

„Premium“ režimu „Spotify“ leidžia padidinti muzikos bitų spartą iki 320 kbp. Nėra taip, kad laisvuoju režimu tai skamba prastai, iš tikrųjų daugelis nepastebės skirtumo, bet jei esate reiklus muzikos mylėtojas, tai yra geras būdas išnaudoti visas programos galimybes. Atminkite, kad jei dėl pagerėjusios kokybės sunaudojama daugiau duomenų.

Sukurkite aplankus grojaraščiams tvarkyti

Iš „Spotify“ darbalaukio versijos galite sukurti aplankus, kuriuose galėsite išsaugoti ir tvarkyti grojaraščius. Iš programos versijos darbalaukyje eikite į "Failas -> Naujas grojaraščio aplankas„Norėdami sukurti naują aplanką ir įvesti tam tikrą tvarką grojaraščių kolekcijoje.

Slėpkite savo grojaraščius nuo kitų vartotojų

Jei nenorite, kad joks vartotojas matytų jūsų grojaraščius arba klausomą muziką, galite tai paslėpti.

  • Įgalinti privatų klausymąsi: Pagrindiniame „Spotify“ meniu pasirinkite krumpliaratį ir suaktyvinkite parinktį „Privati ​​sesija“. Niekas negalės matyti to, ką girdi 6 valandas.
  • Slėpti grojaraščius: „Spotify“ darbalaukio versijoje nuostatų meniu panaikinkite varnelę „Paskelbkite savo veiklą „Spotify“.”.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės