Sky Force Reloaded, išgelbėk pasaulį nuo savo laivo! - Laimingas Android

Jei šiame vaizdo žaidimų versle užsiimate nuo pat pradžių (ar bent jau nuo devintojo dešimtmečio bumo), kai žaidimų kategorijų nebuvo tiek daug ir jos buvo pagrįstos sauja pikselių, šokančių pagal velniško šablono garsą. į kurį ritmą, atkreipkite dėmesį, nes tai gali jus sudominti.

Vienas iš tuo metu pasirodžiusių žanrų, kuris užpildė daugumą (jei ne visas) to meto arkadų, buvo dažniausiai žinomas kaip "Matamarcianos" ir labiau techniškai, Nušaukite juos. Pavadinimai kaip, ErdvėUžpuolikai, Galaga, R tipo arba 1942 m. (Antrojo pasaulinio karo tema) jie yra kaltininkai, kad mes praradome gyvenimo valandas, susidūrę su miniomis priešų, aprūpintų naujausiomis technologijomis.

Sagos pradžia

Dar 2004 m., ranka rankon su Begalinis Svajonės, pasirodė platformai Symbian žaidimas DangusJėga. Žaidimas, kuris dėl gautos sėkmės buvo pagamintas svajones per savo dešimtmetį jis bus paskelbtas „Google Play“ parduotuvėje Sky Force 2014. Ši nauja žaidimo versija nustebino grafika3D, įspūdingi peizažai su ryškiomis spalvomis ir labai visapusiška mūsų laivo tobulinimo sistema.

Žaidime siūloma susidurti su priešų bangomis, atakuojančiomis mus tiek sausuma, tiek jūra, tiek oru – lėktuvais, tankais, laivais ir klasikiniu galutiniu eilės bosu (milžiniškos karo mašinos pavidalu). dešimt lygių. Be to, kiekvienam lygiui turėtume įveikti tas pačias keturias misijas:

  • Pašalinkite 100% priešo laivų.
  • Surinkite bent 70% žvaigždžių.
  • Išgelbėk visus žmones.
  • Įveik lygį nepadarydamas žalos.

Atlikę šias užduotis, turėsime galimybę dar kartą žaisti tą patį lygį sunkesnėje jo versijoje ir pasiekti atrakinkite iš viso keturis sudėtingumo lygius: normalų, sunkų, beprotišką ir košmarą. Turėdami visa tai, mes atsistojome iš viso 40 lygių, dėl ko padidėtų paklausa ir padidėtų sunkumai.

Kitas nuostabus šio žaidimo aspektas yra premijų gavimo sistema. Viso žaidimo metu kiekviename lygyje iratsitiktinai, a "laiškas" kad turėtume surinkti, o tai, kai lygis bus baigtas, suteiktų mums pranašumą. Šios premijos gali būti nuo sutrumpėjo laukimo laikas laivo atnaujinimo metu ar net turėti papildomą laivą angare.

Lyg to būtų negana, turėjome turnyro režimą, kuriame savotiškai varžydavomės su draugais "Išgyvenimo režimas" ir patikrinkite, kas surinko daugiausiai balų.

Niekada antrosios dalys nebuvo tokios geros

Jei žaidi Sky Force 2014 jūs suprantate, kad, be nuostabaus dalyko, susijusio su vaizdine sekcija, tai yra a labai pilnas žaidimas. Jame yra praktiškai viskas, ko galite paprašyti „Shoot'em up“, tad kaip tai patobulinti?

2016 m. „idreams“ suteikė tam tikrą posūkį ir, remiantis žaidimų sistema, dėl kurios „Sky Force 2014“ tapo puikia, reikia Sky Force Reloaded.

Tai "antra dalis" žaidime integruota visa ankstesnio žaidimo mechanika ir pridedamos kelios naujos funkcijos, kurios tik pakelia kartelę, jau aukštą, kurią nustatė jo pirmtakas.

Dabarties tobulinimas

Neatmetant techninių aspektų, tokių kaip grafiniai patobulinimai arba padidintas greitis, užtikrinantis didesnį grojamumą, šioje antroje dalyje randame nuosavas laivų parkas ir patobulinta premijų sistema.

Dabar turime iš viso devyni laivai. Kiekvienas iš jų su savo ypatybėmis nuo padidėjusios sveikatos iki padidėjusio šaudymo greičio ar sutrumpėjusio laiko, kurio reikia žmonėms gelbėti.

Pradėsime nuo klasikinio raudonojo laivo iš ankstesnio žaidimo ir Surinkę penkias dalis, kurios sudaro kiekvieną iš jų, atrakinsime naujas. Žaidžiant kiekvieną lygį dalys atsiras atsitiktinai.

Kita vertus, premijų sistema kaip raidės lieka renovuotas. Jei anksčiau galėjome rinkti korteles, kurios suteikė mums nuolatinių pranašumų, dabar pridedama kita rūšis laiškus, kurie suteiks mums pranašumų ribotą laiką.

Kaip šios versijos naujovė, „idreams“ įdiegė kai kurias "Modifikatoriai" kad jie sąlygos žaidimus nuo pat pradžių. Šiuos modifikatorius galima įsigyti eidami gauti deimantų įgyvendinant skirtingus tikslus, pašalinti tam tikrą skaičių priešų, išgelbėti kuo daugiau žmonių ir pan.

Jei esate aistringas "Matamarcianos" Arba jei norite prisiminti tuos 80-ųjų arkadinius pavadinimus, kurie mums suteikė tiek daug linksmybių (taip pat ir kančių), tai yra būtinas žaidimas jūsų išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje. O jei ne, išbandykite, nes tai tikrai jūsų nenuvils.

Atsisiųsti QR kodą Sky Force 2014 Kūrėjas: Infinite Dreams Kaina: Nemokama Atsisiųskite QR kodą Sky Force Reloaded Kūrėjas: Infinite Dreams Kaina: Nemokama Ar turite Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės