2017 m. „Google Play“ apdovanojimai: geriausios metų programos

Tą pačią savaitę „Google“ ką tik paskelbė „Google Play“ apdovanojimus geriausioms programoms ir žaidimams iš oficialios „Android“ parduotuvės 2017 m. Pasaulinis apdovanojimas už geriausią metų programą atiteko Sokratiškas, programėlė, padedanti išspręsti matematines problemas ir lygtis tiesiog jas nufotografuojant.

Programa taip pat veikia su kitais dalykais, tokiais kaip mokslas, biologija, istorija, anglų kalba ir daugelis kitų. Pelnytas apdovanojimas už tiesiog puikią programą.

Atsisiųsti QR kodą Socratic Kūrėjas: Socratic Kaina: Nemokama

2017 m. „Google Play“ apdovanojimai už geriausią programą: žvilgsnis į „Android“ programų olimpą

Kalbant apie kitus laimėtojus, „Google“ nusprendė juos suskirstyti į kategorijas, pateikdama po 5 nugalėtojus kiekvienam iš jų. Toliau pridedame sąrašą su kai kuriais iškiliausiais šių metų nugalėtojais (galite pamatyti visą sąrašą ČIA) kiekvienoje reklamuojamoje kategorijoje.

Daugiau pramogų

Tarp nugalėtojų kategorijoje „Linksmiausias“ randame Inkaras:

Atsisiųskite QR kodo prieraištį – programą podcast'ams kurti Kūrėjas: Spotify Ltd. Kaina: Nemokama

Platforma naujiems balsams, kaip ir jūsų. Klausykite naujienų santraukų, vartotojų sukurtų podcast'ų ir interaktyvių radijo laidų. Be to, galite mesti savo.

Geriausios socialinės programos

Geriausių socialinių programų kategorijoje randame keletą labai įdomių programų, pvz Viryklės receptai:

Nemokamai atsisiųskite QR kodo gaminimo namuose receptus Kūrėjas: Cookpad Inc (JK) Kaina: Nemokamas

Raskite naudotojų sukurtus receptus ir lengvai paskelbkite savo šioje virėjų mėgėjų bendruomenėje. Norite pasidalinti savo, kaip virėjo, nuotykiais ar pakalbėti apie maisto gaminimą? Galite paskelbti savo gaminamų patiekalų nuotraukas ir pradėti privačius ar grupinius pokalbius.

Geriausios kasdienės programos

Tarp geriausių kasdieninių programų yra tokių programų kaip Jillian Michaels „Mano kūno rengyba“:

Atsisiųskite QR kodą Jillian Michaels: The Fitness App Kūrėjas: EM Digital LLC Kaina: Nemokamas

Treniruokitės kaip garsieji naudodami tinkintus kasdienius ciklus ir Jillian demonstracines versijas, kurios nudžiugins jus kiekvienu judesiu. Taip pat galite laikytis asmeninio maitinimo plano, kad pasiektumėte aukštesnį gerovės lygį.

Novatoriškesnis

Inovatyviausių skiltyje išsiskiria tokios aplikacijos kaip Pinterest ar Snapchat, o kitos mažiau žinomos, bet tokios pat įdomios ar daugiau, pvz. Būk mano akys:

Atsisiųskite QR kodą „Be My Eyes“ – Pagalba akliesiems Kūrėjas: „Be My Eyes“ Kaina: Nemokamas

Geri darbai svarbūs, kad ir kokie maži būtų. Padėkite akliesiems naudodami tiesioginį vaizdo ryšį arba paprašykite tarptautinės reginčiųjų bendruomenės pagalbos.

Geriausi atradimai

Tarp geriausių 2017 metų atradimų laukiame tokių paraiškų kaip Libby, žavi skaitmeninė biblioteka, būtina skaitymo mėgėjams:

Atsisiųskite QR kodo „Libby“, kurį sukūrė „OverDrive“ kūrėjas: „OverDrive, Inc. Kaina: nemokama“.

„Libby“ sujungia geriausias bibliotekos galimybes – nemokamą skaitymą ir begalines galimybes – su skaitmeninio amžiaus patogumu. Gaukite paskolas savo bibliotekai ir pasinerkite į skaitymą naudodami programoje integruotą elektroninių knygų skaitytuvą ir garso knygų grotuvą.

Geriausia vaikams

Kategorijoje, skirtoje mažiausiems namams, „Google“ pasirinko apdovanoti, be kita ko, Žvaigždžių žygis, astronomijos programa vaikams, kurią bendruomenė gerai įvertino:

Atsisiųskite QR kodo „Star Walk: Astronomy for Kids“ programą 💫 Žvaigždžių žemėlapis Kūrėjas: Vito Technology Kaina: Nemokamas

Ateities astronomai apie planetas, žvaigždynus ir daug daugiau gali sužinoti observatorijoje ir filmuose arba keliaudami į kosmosą su karve astronaute.

Populiaresnis

Galiausiai, populiariausių programų reitinge kai kurios programos išsiskyrė kaip įdomios ir keliančios nerimą, pvz. FaceApp:

Atsisiųsti QR kodą FaceApp Kūrėjas: FaceApp Inc Kaina: Nemokamas

Pakeiskite savo veidą naudodami dirbtinį intelektą paprastu prisilietimu: pridėkite gražią šypseną, paseninkite ar atjauninkite nuotraukoje esantį asmenį, tapkite patrauklesniu, pakeiskite lytį ir patobulinkite asmenukę naudodami patrauklaus stiliaus filtrus.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės