Kaip vienu metu atidaryti kelis failus „Windows 10“.

„Windows“ sistemoje pagal numatytuosius nustatymus galime užprogramuoti programas, kad jos būtų paleistos paleidžiant. Jei šiek tiek dirbame, galime priversti sistemą atidaryti tam tikrą dokumentą, kai tik mes prisijungsime. Kaip? Na, sukurkite tiesioginę prieigą prie failo aplanke "AppData \ Roaming \ Microsoft \ Windows \ Start Menu„Mūsų vartotojo profilyje.

Tai yra „Microsoft“ siūlomos parinktys, gerai. Bet kas atsitiks, jei mes norime vienu metu atidaryti kelis failus ar programas, nereikia paleisti Windows paleisties? Lengviausias dalykas yra įdiegti "Atidarykite kelis failus”.

„Open Multiple Files“ yra „Windows“ skirta programa, kuri leidžia mums kurti sąrašus su programomis, dokumentais ar URL, ir vykdyti juos visus iš karto, tuo metu, kai nusprendžiame.

Kaip vienu metu atidaryti kelis failus ir dokumentus sistemoje „Windows 10“.

Pirmas dalykas, kurį turime padaryti, yra atsisiųsti programą ir įdiegti ją savo kompiuteryje. Atidarę jį, tereikia spustelėti mygtuką "Papildyti"Norėdami pridėti visus elementus, kuriuos norime sugrupuoti: programas, dokumentus, aplankus, poaplankius arba URL adresus.

Failų, kuriuos galime įtraukti į sąrašą, tipas neribojamas. Tai gali būti ir nuorodos, ir .EXE failai. Atidaryti kelis failus gali juos vykdyti. Pridėję visus elementus, galime išsaugoti sąrašą iš "Failas -> Išsaugoti”.

Norėdami vienu metu vykdyti visus sąrašo elementus, tiesiog spustelėkite mygtuką „Atidaryti kelis failus“.

Paraiškos tikslas – mums padėti automatizuoti visų failų atidarymą būtini projektui, prie kurio dirbame. Taigi, pavyzdžiui, jei kuriame pristatymą darbui, programa gali atidaryti Power Point, Excel, 2 Word dokumentus, PDF ir keletą informatyvių tinklalapių, kad viskas būtų paruošta akimirksniu. Tai, kas gali sutaupyti daug laiko, jei esame įpratę dirbti su įvairiais įrankiais ir dokumentais.

Tokiu būdu galime sukurti suvienodintus įvairių užduočių sąrašus ir, kai tik reikia, įkelti juos iš "Failas -> Įkelti”.

Reikėtų nepamiršti vienos detalės – vienu metu atidarykite kelis failus ir programas gali sulėtinti mūsų komandą. Tai bus ypač pastebima, jei turime seną kompiuterį arba per daug failų atidaroma vienu metu. Bet kokiu atveju labai paprasta naudoti ir tikrai praktiška priemonė.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės