Skirtingi „Windows 10“ gamyklinių parametrų atkūrimo režimai – laimingas „Android“.

„Windows 10“, kaip ir kitos operacinės sistemos, leidžia atlikti tam tikras atkūrimo užduotis. Jei nesame patenkinti „Windows 10“ arba ji neveikia tinkamai, sistema leidžia atlikti įvairius veiksmus, kad rastume problemos sprendimą.

Iš esmės, jei norime grįžti į gamyklinę būseną, į ankstesnę „Windows“ versiją arba įkelti S.O. vaizdą. kuriuos išsaugojome, „Windows 10“ leidžia atlikti visus šiuos veiksmus iš centralizuoto skydelio.

„Windows 10“ atkūrimo ir atkūrimo funkcijos mane užkabino

Tam turime eiti į "Pradėti -> Nustatymai -> Atnaujinimas ir sauga"Ir spustelėkite"Atsigavimas“ Kairiajame meniu. Mums bus pateiktas langas su 3 skirtingomis parinktimis:

Iš atkūrimo meniu galime atkurti "Windows" "gamyklinę būseną", grįžti į ankstesnę versiją arba įkelti sistemos vaizdą

Iš naujo nustatykite šį kompiuterį

Pirmas variantas, kurį „Microsoft“ mums siūlo, jei nesame patenkinti savo sistemos būsena, yra atkurti S.O. Tai yra to paties tipo atkūrimas, kurį „Android“ siūlo šiandien, ir iš esmės jį sudaro švarus „Windows“ diegimas iš naujo. Žinoma, ji taip pat suteikia galimybę pasilikti asmeninius failus, jei nenorime visiškai ištrinti. Tai geras pasirinkimas, jei turime konkrečią problemą arba mus užpuolė virusas. Taip pat su privalumu, kad šį kartą Windows neprašys sistemos diegimo disko, labai svarbus veiksnys.

Galime pasirinkti palikti asmeninius failus: Ačiū, Microsoft!

Grįžkite į ankstesnę versiją

Ši parinktis leidžia grįžti į ankstesnę „Windows“ versiją. Jei neseniai perjungėte į „Windows 10“, galite grįžti prie ankstesnės „Windows 7“ arba „Windows 8.1“ versijos, tačiau būkite atsargūs: tai galite padaryti, tik jei ją įdiegėte mažiau nei prieš 30 dienų. Kai įdiegiate „Windows 10“, ji pasilieka 20 GB su ankstesnės operacinės sistemos duomenimis, atsargine kopija. Nuo diegimo mėnesio sistema šią atsarginę kopiją ištrina, todėl nėra galimybės atšaukti proceso.

Nepraktiška ir visiškai nenaudinga, jei to nepadarysime greičiau nei per 30 dienų po W10 įdiegimo

Išplėstinė pradžia

Iš išplėstinio pradžios meniu galime atlikti sudėtingesnes užduotis. Leidžia išlyginti kompiuterį įdiegiant vaizdą, įdiegiant kitą operacinę sistemą paleidžiant iš USB / DVD arba atkuriant sistemą į ankstesnius išsaugojimo taškus. Norint pasiekti išplėstinį paleidimą, būtina iš naujo paleisti sistemą. Paleidę iš naujo, pasirodžiusiame meniu turime pasirinkti "Trikčių šalinimas -> Išplėstinės parinktys”.

Be galimybės iš naujo įdiegti sistemą, šiame meniu yra daug kitų naudojimo ir konfigūravimo funkcijų

Iš šio naujo meniu galime atlikti:

  • Ankstesnio išsaugojimo taško atkūrimas: Tai geras pasirinkimas, jei esame įpratę kurti atkūrimo taškus ir norime grįžti į tašką, kuriame žinome, kad sistema veikė tinkamai.
  • Sistemos vaizdo atkūrimas: leidžia įdiegti operacinės sistemos vaizdą. Vaizdas yra tiksli operacinės sistemos kopija su visais failais ir kitais, kuriuos įtraukėme į jį, todėl jei turime bazinį vaizdą, galimybė jį įdiegti įvykus kokiam nors nenumatytam įvykiui yra sklandi alternatyva.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės