10 geriausių vaizdo žaidimų kanalų „YouTube“ – „Happy Android“.

Vaizdo žaidimų tematikos kanalus „YouTube“ atradau seniai ir nuo tada tai buvo vienas didžiausių mano pramogų šaltinių. Yra daug talentingų „YouTube“ naudotojų, todėl šiandien noriu su jumis pasidalinti kai kuriais savo mėgstamiausiais. Tiksliau, mano asmeninis top 10 geriausi vaizdo žaidimų kanalai „YouTube“..

10 geriausių vaizdo žaidimų kanalų „YouTube“.

Perspėju, kad nesu didelis žaidimų mėgėjas, todėl į sąrašą neįtraukiau nė vieno tokio tipo kanalo. Bet kokiu atveju, jei žinote ką nors verta, nedvejodami rekomenduokite jį komentarų skiltyje.

Kino žudynės

Pirmas vaizdo žaidimų kanalas, į kurį pirmą kartą rimtai užsikabinau. Tai yra kanalas Angry Video Game Nerd, taip pat žinomas kaip James Rolfe. Padedant Mike'ui Matei, per daugiau nei 150 serijų jie atskleidžia kai kuriuos blogiausius žaidimus Nintendo ir kitų retro konsolių istorijoje. Visa tai pabarstyta daug humoro, keiksmažodžių ir alaus. Tikra „YouTube“ klasika.

Žaidimų istorikas

Norman Caruso kanalas yra vieta, kurią verta aplankyti tiems, kurie nori sužinoti visas užkulisius. vaizdo žaidimų istorija. Užtrunka daug laiko, kol pasirodys vaizdo įrašai. Tačiau laukti paprastai verta, nes dažniausiai tai yra ilgi, labai gerai dokumentuoti ir kokybiški vaizdo įrašai su informacija ir detalėmis, kurių vargu ar kur kitur rasite.

Polinada

Polinados vaizdo įrašų vadovėliai yra iš kito pasaulio. Tai yra Borja Pérez, genialaus ir figūruojančio vaizdo žaidimų kanalas Koks apgailėtinas gyvenimas. Užmaskuoti humoro pamokų eskizai, skirti žaisti „Fifa“, „Resident Evil“ ar „Zelda“. Kanalas buvo neaktyvus daugiau nei 2 metus, tačiau vis tiek galite žiūrėti visus 3 šių garsių „vaizdo pamokų“ sezonus.

JinoGamerHC

Vienas populiariausių Ispanijos vaizdo žaidimų youtuberių šiandien ir, mano nuomone, vienas geriausių. Geras kanalas, kuriame galite sužinoti paskutines naujienas ir kruviniausi skandalai vaizdo žaidimų pasaulyje. Kiek Metal Gear Survive ima $ už kiekvieną naują lizdą? Kuri EA šiuo metu yra viena nekenčiamiausių kompanijų? Jino jums pasakoja labai išsamiai.

Metaliniai Jesus Rocks

Metalo Jėzaus kanalas yra vienas iš labiausiai rekomenduojamų, jei esate vaizdo žaidimų kolekcionierius ir norite atrasti pamiršti praėjusių laikų brangakmeniai, žinoti visus daugelio konsolių modelius ir priedus ir apskritai maloniai ir maloniai kalbėti apie vaizdo žaidimus.

Saselandas

Saselis ir ginčai. Ginčas ir Sasel. Mylėk arba nekęsk. Daugelis žmonių kaltina jį dėl toksiškumo „YouTube“ vaizdo žaidimų kanaluose. Nieko nėra toliau nuo realybės. Galų gale žmonės ieško padažo, tačiau niekas negali paneigti, kad Saselis įdeda savo sielą į viską, ką daro, net jei vėliau padarys klaidų. Žurnalų, tokių kaip „Hobby Consolas“ ir kitos skaitmeninės laikmenos, rykštė, pripažinkime, jie jiems to labai neapsunkina.

Anksčiau įrašyta

„Red Letter Media“ vaikinų vaizdo žaidimų kanalas. Džekas ir Ričas pasakoja apie naujausius žaidimus ir dalijasi įspūdžiais. Geras vaizdo žaidimų apžvalgų puslapis.

Fernanfloo

„YouTube“ megzvaigždė, kuri nenusipelno prisistatymo. Fernanfloo yra labai pamišęs.

Sklandus McGroove'as

Smooth McGroove yra vaikinas, kuris kuria a cappella dainas iš klasikinių vaizdo žaidimų garso takelių. Jei nenorite ilgam atsiriboti nuo ekrano, pažiūrėkite į jo 9 balsų Guile'o temos perteikimus „Street Fighter 2“, „Super Mario World“, „Metal Gear“ ar „Zelda“. Gryna magija.

Vyresnieji reaguoja: žaidimai

REACT kanalo skyrius, kuriame vyresni vyrai leidžia žaisti vaizdo žaidimus. Malonė matyti, kaip jie reaguoja į tokius žaidimus kaip „Grand Theft Auto V“, „Mortal Kombat X“ ar „The Last of Us“. Geriausia yra tai, kad seneliai atiduoda save iki galo, padovanodami keletą akimirkų prisiminimui.

Sąžiningi žaidimų anonsai

Skyrius „Smosh Games“ kanale. Jo nuoširdūs vaizdo žaidimų anonsai yra tikrai įdomūs, puikiai montuojami ir, kai tik gali, prideda pirštą ant žaizdos. Likusi kanalo dalis man neatrodo tokia sėkminga, bet tu negali turėti visko!

Garbingas paminėjimas: Profesorius Gameris

Kanalas, kuris pastaraisiais mėnesiais išpopuliarėjo dėl salsos. Kanalas, kuriam vadovauja rinkodaros „profesorius“ – iš čia ir kilo kanalo pavadinimas – kuris pateikia savo nuomonę apie dabartinius įvykius. verslo požiūriu.

Aš visiškai nesutinku su šio youtuberio gyvenimo filosofija, bet tai yra vienas iš tų kaltų malonumų, kurie tau nepatinka ir kurie tave supyks, bet galiausiai vis tiek pamatysi. .

Ir ką tu sakai? Kokie yra jūsų mėgstamiausi „YouTube“ vaizdo žaidimų kanalai?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės