Antutu Benchmark: geriausia programa, skirta apskaičiuoti tikrąjį jūsų mobiliojo telefono našumą – „The Happy Android“.

Ar norėtumėte sužinoti tikrąjį savo mobiliojo telefono veikimą? Ar žinote, ar jūsų „Xiaomi Mi5“ yra geresnis nei „Samsung Galaxy S7“? Daug kartų nepakanka žinoti technines išmaniojo telefono specifikacijas. Galite turėti labai galingą procesorių, tačiau jei jis nėra gerai integruotas ir nemoka teisingai valdyti sistemos, jis gali pasiūlyti mažesnį našumą nei kitas, a priori, silpnesnis procesorius. Ir tai tik vienas pavyzdys. Tas pats pasakytina apie RAM ar grafikos valdymą.

Taigi, kaip mes galime išmatuoti tikrąją terminalo „chicha“?

Norint įvertinti tikrąjį įrenginio veikimą, mums reikės lyginamosios analizės įrankio. Jis bus atsakingas už terminalo testavimą ir, remdamasis grynai objektyviomis vertėmis, už tą konkretų įrenginį skirs pastabą arba balą.

Antutu Benchmark: patikimiausia programa, skirta įvertinti našumą „Android“ ir „iOS“.   

Jei esame įpratę skaityti aparatinės įrangos palyginimus internete, tikrai kada nors girdėjome jos pavadinimą. AntutuTai pati populiariausia ir bendruomenės priimtiniausia programėlė terminalo našumui matuoti. Tiesą sakant, tai buvo lyginamosios analizės įrankis, naudojamas 2014 m. Google I/O, ir nuo tada jis praktiškai laikomas pramonės standartu.

Su Antutu galime išnagrinėti visus techninius įrangos aspektus, nuo RAM, procesoriaus, GPU, rašymo greičio, 2D / 3D grafikos ar vartotojo patirties. Antutu viską matuoja.

Jis taip pat turi daugiau nei puikių funkcijų, pavyzdžiui, galimybę matuoti a palyginti su lyginamuoju savo išmanųjį telefoną su bet kuriuo kitu terminalu, kurį galite sugalvoti (jų yra beveik visi). Puikus būdas sužinoti, ar jūsų mobilusis telefonas yra geresnis nei a „Nexus 6“. arba naujausio modelio Huawei, pavyzdžiui.

Kaip naudoti Antutu Benchmark

Žmogui, kuris pradeda naudotis Antutu, jo naudojimas gali būti šiek tiek painus. Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti, kai tik įdiegiate Antutu programą, yra įdiegti kitą papildomą programą, Antutu 3DBench. Jei ne, turėsime problemų paleidžiant pirmąjį nuskaitymą.

Čia yra 2 programos, kurias reikia įdiegti Antutu etalonasAntutu 3DBench.

Atsisiųskite QR kodą AnTuTu Benchmark Kūrėjas: AnTuTu Kaina: Nemokamas Atsisiųskite QR kodą Antutu 3DBench Kūrėjas: AnTuTu Kaina: Nemokama

Įdiegę 2 programas Turėsime tik spustelėti egzamino mygtuką, kad pradėtume pirmąjį nuskaitymą mūsų terminale.

Atlikus nuskaitymą, įrankis parodo terminalo gautą balą, kuris gaunamas pridedant visus teste numatytus aspektus (3D, UX, CPU ir RAM).

Testas, kurį matote paveikslėliuose, atliktas naudojant a UMI Plus , mano naujausias mobilusis (ir kuriuo, beje, esu labai patenkinta). Kaip matote, Antutu dėka galiu žinoti, kad UMI žaidžia toje pačioje lygoje kaip ir IPhone 5, Samsung Galaxy S5 ir Xiaomi Redmi Note 3. Visų jų balai labai panašūs į UMI Plus.

Norėdami palyginti savo išmanųjį telefoną su kitu modeliu pirmiausia turite atlikti terminalo apžiūrą, tada parodykite šoninį meniu ir pasirinkite "Paieška“. Toliau beliks tik nurodyti terminalo, su kuriuo norime pasimatuoti, pavadinimą ir atlikti paiešką Antutu duomenų bazėje.

Antutu 2016 reitingas: kokie yra geriausi terminalai šiais metais?

Kalbant grynai technine prasme, geriausi išmanieji telefonai šiuo metu 2016 m. Antutu yra šie.

Kaip matote, lentelės viršuje didelių staigmenų nėra. The iPhone 7 ir 7 plius išsiskirti aukščiau kitų. Stebina trečioji pozicija Leeco LEX720, modelis, kuris buvo pristatytas vasarą, bet nuo to laiko nieko negirdėjome. Jei kas tikisi rasti Samsung sąraše jis turės nusileisti į 13-ąją poziciją, kurią užima „Samsung“ flagmanas Galaxy S7 Edge.

Ką manote apie Antutu Benchmark? Ar bandėte jį savo terminale? Norėdami papasakoti mums savo rezultatą ir bet kokią kitą istoriją, kuri ateina į galvą, nedvejodami peržiūrėkite komentarų laukelį.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės