„Xiaomi Redmi 5 Plus“ analizė, mobilusis su dideliu ekranu ir didele baterija

The „Xiaomi Redmi 5 Plus“., taip pat žinomas kaip „Xiaomi Redmi Note 5“ Azijos versijoje, yra naujas vidutinis bendrovės 2018 m. „Xiaomi Redmi Note 4“ įpėdinis atvyksta tenkinti tų, kurie ieško gero našumo terminalo poreikius. , su dideliu ekranu ir bombai atsparia baterija.

Šiandienos apžvalgoje analizuojame „Xiaomi Redmi 5 Plus“., mobilusis telefonas, kuris supurtys ne vieną Kinijos gamintojo konkurentą. Visų pirma tiems, kurie siūlo didelius išmaniuosius telefonus už ne didesnę nei 200 € kainą. Ką siūlo naujasis „Redmi 5 Plus“?

Analizuojant „Xiaomi Redmi 5 Plus“ – vidutinės klasės su dideliu ekranu ir galinga baterija, kurios daugelis laukė

Naujasis „Xiaomi Redmi 5 Plus“ pasižymi ne per daug revoliucinėmis savybėmis, ypač turint omenyje, kad net prieš metus, kai pasitraukė kitas puikus „Xiaomi“ vidutinės klasės modelis „Mi A1“.

Nepaisant to, „Redmi 5 Plus“ patiks tiems, kurie ieško didesnio skydelio, kurio estetika geriau pritaikyta laikui, o baterija nutolusi šviesmečius nuo puikaus „Xiaomi Mi A1“.

Dizainas ir ekranas

Kalbant apie dizainą, pokyčiai yra esminiai, lyginant su ankstesniu Xiaomi Redmi Note 4. Turime didesnį išmanųjį telefoną, su didesniu ekranu, kuris, neeliminuodamas telefono rėmelių, žymiai labiau išnaudoja jo paviršių.

Norėdami tai padaryti, jis atsikratė klasikinio fizinio mygtuko priekyje, kad liktų kuo daugiau vietos ekranui. Ekranas, kurio kraštinių santykis yra 18:9 puiki Full HD+ raiška 2160 x 1080p, pikselių tankis 403ppi ir ryškumas 450 nitų.

Ekranas suapvalintais kraštais ir išlenktas 2.5D, apsuptas metaliniu korpusu nugarėlėje, kur randame klasikinį pirštų atspaudų skaitytuvą, iškart po kamera.

„Xiaomi Redmi 5 Plus“ matmenys yra 15,85 x 7,54 x 0,80 cm, sveria 180 gramų ir yra juodos, mėlynos ir auksinės spalvos. Stiprių matmenų ir svorio terminalas, neliečiant pertekliaus, tik reikiamu mastu.

Galia ir našumas

Kalbant apie „Redmi 5 Plus“ išmanymą, randame labai panašias charakteristikas į tas, kurias galime pamatyti jau minėtame „Xiaomi Mi A1“. Viena vertus, mes turime procesorių Snapdragon 625 aštuonių branduolių 2,0 GHz lydimas a GPU Adreno 506, 4 GB RAM ir 64 GB vidinės atminties plečiama iki 128GB kortele. Jei kažkas veikia, kam tai keisti?

Programinės įrangos skiltyje terminalas naudoja „Android 7.1“ versiją, pritaikytą „Xiaomi MIUI 9“ sluoksniui. Programinės įrangos sluoksnis, apimantis keletą įdomių funkcijų, tokių kaip „Mi File Manager“, „Mi Remote“, kad būtų galima pasinaudoti infraraudonųjų spindulių terminalo funkcija ir valdyti televizorių, ir visada vertinamas FM radijas.

Apskritai tai yra vidutinės klasės telefonas, kuris veikia tikrai gerai pagal našumą ir sklandumą, siūlantis įdomių rezultatų net kai kuriuose žaidimuose su didele grafine apkrova.

Kad galėtume įsivaizduoti, šis terminalas turi Antutu balas 77 221 ir lyginamoji analizė 864 (vienas) / 4 239 (daugelis) Geekbench. Labai geras balas pats savaime, bet dar geresnis, jei lygintume su kitais telefonais, tokiais kaip „Xiaomi Mi A1“ (61 454 Antutu), „Huawei P Smart“ (65 935 Antutu) ar BQ Aquaris X (60 123 Antutu).

Kamera ir baterija

„Xiaomi Redmi 5 Plus“ kamera yra pasiryžusi paprastumui. Galinėje dalyje nėra dvigubos kameros, bet bent jau matėte 12 MP objektyvas su f / 2,2 diafragma ir 1,25 μm pikseliais. Gera kamera, kuri taip pat apima naktinį režimą, fazės aptikimo fokusavimą ir galiausiai suteikia daugiau nei patenkinamų rezultatų. Tačiau priekyje randame tik suderinamą 5,0 MP objektyvą. Užtenka kelių asmenukių, bet prastesnės kokybės nei galinis objektyvas.

Baterija savo ruožtu yra viena iš šio terminalo privalumų. 4000 mAh talpos baterija su mikro USB įkrovimu Dėl savo talpos ir mažai suvartojamo „Qualcomm“ lusto jis gali veikti 2 dienas. Jis neturi greito įkrovimo, bet bent jau jo trukmė žymiai pailgėja, gerokai viršijanti vidutinį.

Kaina ir prieinamumas

Šiuo metu „Xiaomi Redmi 5 Plus“ kainuoja 199,99 USD, keisti apie 165 Eur, GearBest. Jį taip pat galima įsigyti Amazon.co.uk už kainą, kuri 2018 m. kovo pradžioje yra apie 200 eurų.

Kitose patikimose svetainėse, tokiose kaip „AliExpress“, taip pat galime gauti lengvesnę 3 GB RAM + 32 GB ROM versiją. apytikslė kaina 136 eurai.

Sultingo kainos ir kokybės santykio terminalas, kuris neabejotinai pristato kokybišką produktą už jūsų prašomą kainą.

„Xiaomi Redmi 5 Plus“ nuomonė ir galutinis įvertinimas

[P_PERŽIŪRA post_id = 10772 visual = 'pilnas']

„Xiaomi Redmi 5 Plus“ yra idealus terminalas tiems, kurie mėgsta „Xiaomi Mi A1“, bet nori didesnio ekrano ir ilgiau veikiančios baterijos. Už tai turime šiek tiek sunkesnį, bet labiau stilizuotą terminalą ir kur kas labiau pakoreguotą kainą.

Likusiesiems – idealus telefonas naršymui, pokalbiams, kuriame yra pakankamai vietos nuotraukoms saugoti ir našumas, kuris leis mums net pasilepinti kokia nors galingesne programėle ar žaidimu nei įprastai.

[wpr_landing cat = 'išmanieji telefonai' nr = '5 ']

O ką manote apie „Xiaomi Redmi 5 Plus“? Ką manote apie naują „Xiaomi“ vidutinės klasės 2018 m.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės