Šį juodąjį penktadienį įsigykite „LeTV Leeco Le Max 2“ už geriausią kainą

The Juodasis penktadienis ir visi didieji prekės ženklai jau šildosi vienai galingiausių metų akcijų. Parduotuvės ir internetinės parduotuvės taip pat neatsilieka ir tam taip pat ruošia geriausius 2016 metų pasiūlymus lapkričio 25 d, kuri daugeliui pristatoma kaip ideali proga šių Kalėdų proga apsipirkti ir sutaupyti kelis eurus.

Kalbant apie apsipirkimą internetu, tai praktiškai tapo įprasta ir daugelis parduotuvių taiko dideles nuolaidas visą savaitę, kurio kulminacija kitą pirmadienį jau žinoma kaip Kibernetinis pirmadienis . Puikus žingsnis tiems, kurie nemėgsta paskutinės minutės priverstinio apsipirkimo.

Juodasis penktadienis 2016 per GearBest

Šiais metais internetinė elektronikos parduotuvė „GearBest“ sutelkė dėmesį jūsų juodojo penktadienio kampanija 2 skirtingais aspektais.

Viena vertus, turėsime nuolaidų kuponus, su kuriais galėsime gauti iki 80% pasiūlymų įvairiems elektroniniams gaminiams, tokiems kaip išmanieji telefonai, planšetės, veiksmo kameros, ausinės ar robotai dulkių siurbliai.

Pasiūlymai skirti kai kuriems geriausiems šiuo metu terminalams, tokiems kaip LeTV Leeco Le Max 2 arba Vienas plius 3, kad galime gauti atitinkamai už 199 eurus ir 443 eurus.

Nežinantiems „LeTV“ prekės ženklo – tai Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojas, kuriam viskas puikiai sekasi ir apie kurį kitąmet be jokios abejonės išgirsime daug. Visi jo terminalai turi labai galingas specifikacijas, kurios priverstų verkti ne vieną. Kaip pavyzdį minėtas Leeco Le Max 2, 5,7 colio terminalas su 2K raiška, 2,15 GHz Snapdragon 820 procesoriumi ir 21 MP kamera tarp kitų gražuolių. Beveik nieko.

Baigti, jei pirksime per PayPal, gausime papildomą 2% nuolaidą, kuris didelio pirkimo atveju gali būti gana elegantiška maža viršūnė.

GearBest Black Friday akcija prasidės po 2 dienų, šį trečiadienį. Visas nuolaidas ir pasiūlymus galite pamatyti apsilankę pačioje akcijos svetainėje, čia pat.

GearBest | Juodojo penktadienio akcija

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės