10 naudingiausių ir rekomenduojamų kelionių programėlių

Pripažįstu. Nesu per daug keliauti mėgstantis žmogus. Tačiau pastaruoju metu (dėl savo vestuvių su antrąja „operacinės sistemos“ puse, supranti mane) kelioms dienoms keliauju Ispanijoje. Norite sužinoti, kokios programėlės yra geriausios kelionėms organizuoti, pigiai keliauti, o trumpai tariant – tikrai naudingos aplikacijos keliauti ir aplankyti kitus miestus 2018 ir 2019 metais?

Beveik visas programas, kurias matysime toliau, pastarosiomis dienomis naudoju iš pirmų rankų ir galiu jus patikinti, kad jos yra nekenksmingos. Šiandienos įraše apžvelgiame 10 populiariausių kelionių programų, skirtų „Android“.. Nepamirškite jų iš akių!

10 programų, kurios palengvins jūsų gyvenimą keliaujant į Ispaniją ir kitas šalis

Prieš pradedant, reikėtų paaiškinti, kad, priklausomai nuo paskirties vietos, kai kurios programos veiks geriau nei kitos pagal jų populiarumą. Pavyzdžiui, jei vykstame atostogauti į Baskų kraštą, gali būti, kad „Uber“ nėra tiek daug priimti, todėl tenka ieškoti kitos panašios programėlės, kaip alternatyvos keliavimui taksi.

Google žemėlapiai

Tai pati akivaizdžiausia rekomendacija. Atsisveikinkite su sudėtingais popieriniais žemėlapiais amžinai. Naudodami Google Maps galite ne tik matyti savo vietą žemėlapyje ir ieškoti gatvių ar važiuoti greitkeliu. Jis taip pat nurodo trumpiausią maršrutą, kad pasiektumėte tikslą, derinant metro linijas, visų rūšių viešąjį transportą, autobusus, traukinius ir žygiai pėsčiomis. Visa tai realiu laiku ir su išsamiomis instrukcijomis. Idealiai tinka persikraustymui dideliuose ir mažuose miestuose.

100% nepakeičiama programa keliaujant. Greičiausiai jį jau įdiegėme pagal numatytuosius nustatymus. Jei ne, galime jį atsisiųsti čia.

Atsisiųsti QR kodo žemėlapius – Navigacija ir viešasis transportas Kūrėjas: Google LLC Kaina: Nemokamas

Jei jūsų mobilusis telefonas šiek tiek pasenęs arba jame mažai „chicha“, galite išbandyti ir lengvąją „Google Maps“, skirtą „Android“, versiją.

Atsisiųsti QR kodą Google Maps Go: maršrutai, eismas ir transportas Kūrėjas: Google LLC Kaina: Nemokamas

Airbnb

Esminis įrankis ieškant nakvynės už gerą kainą. Pirmą kartą pasinaudojęs Airbnb prieš kelias dienas, patikinu, kad pakartosiu. Galime ne tik rasti pigūs butai, skirti kelioms dienoms atostogauti. Programėlė taip pat leidžia bet kada bendrauti su nuomotoju per pokalbį, o geriausia: galite pamatyti kitų žmonių, kurie anksčiau buvo toje vietoje, nuomones. Geriausias būdas žinoti, kad iš jūsų nesipriešina.

Atsisiųskite QR kodą Airbnb Kūrėjas: Airbnb Kaina: Nemokamas

Eventbrite

Kitas esminis geros kelionės taškas dažniausiai yra koncertai, spektakliai, parodos, teatrai ir kita žaisminga-šventinė atributika. „Eventbrite“ yra kultūrinė darbotvarkė, leidžianti greitai sužinoti įvykius, kurie vyks tam tikromis dienomis bet kuriame pasaulio mieste.

Bendrovė „Ticketea“ įsigijo 2018 metų pradžioje, tad dabar bilietus į daugybę veiklų galime įsigyti ir tiesiai iš programėlės. Labai rekomenduojama, ypač dideliuose miestuose, tokiuose kaip Madridas, Paryžius ar Dublinas.

Atsisiųskite Eventbrite QR kodą – atraskite įvykius ir pramogas netoliese Kūrėjas: Eventbrite Kaina: Nemokamas

Uber

Nors būdami namuose Uber nesinaudojame, tai gali būti geras pasirinkimas keliaujant. Nepaisant konfliktų, kurie egzistuoja kai kuriose šalyse su šia paslauga ir kitose, tokiose kaip „Cabify“, tiesa yra tokia, kad šiuo metu Uber yra daugiau nei bet kada anksčiau (84 šalys ir daugiau nei 800 miestų). Kainos paprastai yra mažesnės nei įprastų taksi, o aptarnavimas tikrai geras.

Atsisiųskite QR kodą „Uber“ – paprašykite pavežimo Kūrėjas: „Uber Technologies, Inc.“ Kaina: Nemokamas

Piniginės kortelės | Passbook piniginė

Kelionės dažnai apima skrydžių, įlaipinimo bilietų, koncertų bilietų ir kt. Nors visada galime atsispausdinti atitinkamą bilietą ar bilietą, galime jį išsaugoti ir skaitmeniniu formatu ir pasinaudoti juo tiesiai iš mobiliojo telefono.

„Android“ sistemoje šių tipų banknotai paprastai saugomi (.PKPASS) formatu, o būtent tai ir daro „WalletPasses“: skaito ir tvarko tokio tipo failus. Su šia programa galime saugokite visus mūsų bilietus ir parodykite juos kasose nenaudodami popierinio bilieto. Lengva ir praktiška, kaip ir turi būti.

Atsisiųskite QR kodo „WalletPasses“ | Passbook Wallet Kūrėjas: Wallet Passs Alliance Kaina: Nemokama

Kur yra viešasis tualetas

Kalbant apie praktines programas, „Kur yra viešasis tualetas„Turėtų pasiimti medalį. Su šia programa mes galime žinoti bet kuriuo metu kur yra artimiausi viešieji tualetai. Jei nenorime eiti į barą atsigerti vien tam, kad galėtume pasinaudoti tualetu ir pasišlapinti, galime įdiegti WiPT ir išbandyti savo laimę.

Mano mieste, kuris nėra labai didelis, gana tiksliai nurodo visus tualetus rajone. Jos „Google Play“ balas taip pat yra gana aukštas (4,4 žvaigždutės), todėl atrodo, kad tai yra daugiau nei patikima programa, kai reikia.

Atsisiųskite QR kodą Kur yra viešasis tualetas Kūrėjas: sfcapital Kaina: Nemokama

Wifi žemėlapis

Kai keliaujame, svarbu (ar net daugiau) nei žinoti, kur yra viešasis tualetas kur rasti nemokamą wifi. Tam turime programas, pvz., „WiFi Master Key“ arba patį „WiFi“ žemėlapį – du įrankius, rodančius žemėlapį su visais nemokamais belaidžiais tinklais.

„WiFi Map“ turi duomenų bazę, kurioje yra daugiau nei 100 milijonų nemokamų „WiFi“ tinklų ir viešosios interneto prieigos taškų. Vienas iš pagrindinių jos aspektų yra tai, kad tai leidžia atsisiųskite visus konkretaus miesto WiFi slaptažodžius, kad vėliau būtų galima su jais susisiekti neprisijungus. Bravo.

Atsisiųskite QR kodo WiFi žemėlapį® – Nemokamas internetas su slaptažodžiais WiFi Kūrėjas: WiFi Map LLC Kaina: Nemokamas

Google vertėjas

Be „Microsoft Translate“, „Google“ vertėjas yra turbūt geriausias mobiliųjų telefonų vertėjas neprisijungus. Jei fokusuosime fotoaparatu gali versti tekstus ir vaizdus kurį matome ekrane, turi labai gerą balso vertėją, kuri taip pat garsiai perskaito, ką verčia realiu laiku, taip pat galime rankiniu būdu įvesti verčiamą tekstą. Labai rekomenduojama kelionėms į užsienį, kai nelabai valdome gimtąją kalbą.

Atsisiųsti QR kodą Google Translate Kūrėjas: Google LLC Kaina: Nemokama

Skyscanner

Skyscanner yra meta paieškos sistema, kuri mums padeda rasti pigių skrydžių į bet kurią pasaulio vietą. Jis panašus į „Google Flights“, bet atidesnis ir bendruomenės vertinamas daug pozityviau. Labai rekomenduojama programa, skirta ieškoti viešbučių ir išsinuomoti automobilius – viskas viename, naudojant centralizuotą paieškos variklį.

Atsisiųskite QR kodą Skyscanner – skrydžiai, viešbučiai ir automobilių nuoma Kūrėjas: Skyscanner Ltd Kaina: Nemokamas

XE valiuta

XE valiuta yra viena geriausių Valiutos ir valiutos kurso keitikliai, skirti Android. Ar jums kyla abejonių, kiek eurų yra 128 svarai? Ar jums reikia pereiti nuo pesų prie dolerių ir turėti galvos dėl mažų nesąmonių? Kai keliaujame į užsienį ir tenka susidurti su kita valiuta, labai lengva prarasti skaičių. Tokiais atvejais geriausia įdiegti vieną iš šių praktinių mobiliojo telefono keitiklių.

Atsisiųskite QR kodo XE valiutą – pinigų pervedimai ir konverteris Kūrėjas: XE.com Inc. Kaina: Nemokamas

Alpify Safe365

Ši programa ypač tinka, jei keliaujame su vaikais ir pagyvenusiais žmonėmis. Tai programa, leidžianti mums žinoti tikslią asmens GPS vietą realiu laiku, dėka jūsų mobiliojo telefono. Jame taip pat yra panikos mygtukas, kurį paspaudus susisiekiame su pagalbos tarnybomis. Labai rekomenduojama šeimos kelionėms į judrias vietas.

Atsisiųskite QR kodo Safe365❗Programėlę vyresnio amžiaus žmonėms ir dar daugiau Kūrėjas: Safe365 Kaina: Nemokamas

Ir ką tu galvoji? Jei žinote kokią nors kitą rekomenduojamą programą keliauti, nedvejodami apsilankykite komentarų skiltyje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found