YOKATV KB2 PRO analizė, puiki TV dėžutė su ROOT ir 3 GB RAM

Šiandienos apžvalgoje su įrenginiu grįžtame į „Android TV Boxes“ pasaulį YOKATV KB2 PRO. Daugialypės terpės dėžutė, kurioje yra lygiai tokia pati aparatinė įranga kaip MECOOL BB2 PRO, kurią turiu svetainėje, kuri iki šiol man suteikė nemažai džiaugsmo. Ką tuomet mums siūlo YOKATV TV Box? Pažiūrėkime!

Prieš pradėdami, turime paaiškinti, kad iš Azijos žemyno pateiktų pasiūlymų turime susidurti su aukščiausios klasės Kinijos TV priedėliu. Tai nėra „NVIDIA Shield“ televizorius – jis irgi nevertas 200 eurų – tačiau jis yra vienas geriausių, kokių šiuo metu yra tokiose parduotuvėse kaip „GearBest“ ar „AliExpress“, skirtą „Android“ įnešti į namų televizorių.

YOKATV KB2 PRO apžvalga, saugus statymas su 3 GB RAM, galingu procesoriumi ir keliomis iš anksto įdiegtomis įdomiomis programomis

Daugelio Kinijos televizorių dėžučių trūkumas, kurį matome šiandien, yra tas, kad įrenginio kokybė paprastai visiškai atitinka jo kainą. Gryna logika, tiesa? Nedaug staigmenų ten nėra: nusipirkę pigią dėžutę gausite vidutinį našumą, dėl kurio dažnai kyla nuolatinių problemų. YOKATV KB2 PRO yra įrenginys, kuris, nors ir nėra tobulas, siūlo tam tikrą saugumą, kai reikia patenkinti standartinio vartotojo poreikius. Bet eikime dalimis...

Projektavimas ir gamyba

YOKATV KB2 PRO pasižymi elegantiška apdaila, stulbinančiu pilku korpusu ir logotipas, kuris užsidega ir tampa mėlynas kai paleidžiame įrenginį (ir raudona, kai jis išjungtas). Medžiagos, iš kurių jis pagamintas, yra aukštesnės nei vidutinės kokybės, kurią, bent jau aš, labai vertinu. Be jokios abejonės, tai TV Box, išsiskiriantis estetiniu skyriumi. Paprasta, bet gražu.

Galia ir našumas

YOKATV KB2 PRO turi procesorių Amlogic S912 Octa Core ARM Cortex-A53 procesorius, veikiantis 1,5 GHz dažniu, Mali-T820 GPU, 3 GB RAM ir 32 GB vidinės atminties, kurią galima išplėsti Android 6.0 kaip operacinė sistema.

Nelabai dažnai galima rasti „TV Box“ su 32 GB vidinės atminties, o tai reiškia, kad galėsime žiūrėti didelius torentus sraute, ar diegti visokius klasikinius vaizdo žaidimų ROM, nebijant, kad pritrūks vietos.

KB2 PRO gali leisti turinį 4K raiška 60 kadrų per sekundę greičiu ir palaiko HDR, kuris yra puikus, taip pat turi H.265 HEVC. Jei turėsime gerą televizorių, galėsime iš jo gauti tikrai gerą našumą.

Apskritai galime pasakyti, kad jis turi aukštos kokybės procesorių, pvz., „Amlogic S912“, o jo RAM ir saugykla tik sustiprina visą rinkinį, kad daugelyje situacijų būtų užtikrintas sklandus programų veikimas.

Programos ir funkcionalumas

Nors tai nenurodyta gaminio lape, iš to, ką mačiau skirtinguose forumuose, YOKATV KB2 PRO apima serijinius root leidimus. Kita vertus, TV priedėlyje yra iš anksto įdiegtos šios programos:

„Netflix“ veikia tinkamai, o jei turime rasti ką nors ne taip, galime sakyti, kad rodo tam tikras „Movistar +“ programos problemas: kartais ji netikėtai užsidaro, kai bandome šoktelėti pirmyn atkuriant takelį (nors jei leidžiame turinį „ be daugiau“ veikia gerai). Kitos programos, tokios kaip „YouTube“, „Spotify“ ar emuliatoriai, veikia puikiai, be didelių nusiskundimų.

Prievadai ir jungtys

KB2 PRO turi 2 USB prievadus, micro SD kortelės lizdą, HDMI, AV, optinį prievadą ir LAN prievadą. Jis turi Bluetooth 4.0 ryšį ir Palaiko „WiFi AC“ ir „Dual Band“ (2.4G / 5G) tinklus.

Tiesa ta, kad jungiamumas yra puikus taškas šios TV Box naudai, nes nėra įprasta rasti įrenginių, turinčių tiek daug funkcijų šia prasme, kaip YOKATV dėžutė.

Kaina ir prieinamumas

„Android TV Box YOKATV KB2 PRO“ turi kaina 78,73 €, keisti apie 95 USD „GearBest“. Didesnė kaina, kurią šiuo atveju kompensuoja aukšta šio įrenginio komponentų kokybė.

YOKATV KB2 PRO nuomonė ir galutinis įvertinimas

[P_PERŽIŪRA post_id = 11067 visual = 'pilnas']

Ar verta pirkti tokį televizorių? Sąžiningai, jei pasirinksime daug pigesnes alternatyvas ir planuojame jas intensyviai naudoti, ne tik leisdami vaizdo įrašus iš rašiklio diskų ar panašiai, greičiausiai būsime nusivylę. Jei ieškome kažko, kurio našumas viršija vidutinį ir tai suteikia mums šiek tiek pasitikėjimo, KB2 PRO yra vienas geriausių šiandieninių variantų.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės