Kaip „Android“ įrenginį paversti retro žaidimų konsole

Jei mums patinka retro žaidimai ir mes norime sukurti savo sistemą namuose, geras būdas tai padaryti naudojant „Android“. Nuo „Mega Drive“, N64, GBA, PS1 ar „Super Nintendo“ emuliatorių, naudojant kitas sistemas, tokias kaip MAME, visos jos pasiekiamos „Android“ skirtų programų formatu. Ir tiesa ta, kad jie yra labai patogūs.

Be to, jau kurį laiką „Play“ parduotuvėje galime pamatyti ir oficialius pakartotinius retro žaidimų leidimus, tokius kaip „Sega Forever“ klasika arba „Final Fantasy“ ir „Dragon Quest“ sagas. Be to, pažiūrėkime, kaip galime savo telefoną, planšetinį kompiuterį ar televizorių paversti savotišku Android retro žaidimų konsolė.

Kaip savo seną „Android“ mobilųjį telefoną paversti klasikine vaizdo žaidimų konsole

80-ųjų ir 90-ųjų vaizdo žaidimai paprastai nėra labai reiklūs, todėl jei turime seną Android mobilųjį telefoną, galime suteikti jam naują gyvenimą, jei nuspręsime jį naudoti prijunkite jį prie televizoriaus ir naudokite kaip žaidimų konsolę.

Daiktai, kurių mums prireiks

Norėdami surinkti visą sistemą, mums reikės šių elementų:

  • Android telefonas arba planšetinis kompiuteris.
  • USB C į HDMI adapteris mobiliajam telefonui ir HDMI laidas, skirtas prijungti prie televizoriaus.
  • Jei mūsų mobilusis telefonas neturi USB C prievado, mobilųjį telefoną prie televizoriaus prijungsime kitu būdu.
  • Retro žaidimų emuliatorius arba rinkinys.
  • Mus dominančių žaidimų ROM.
  • Žaidimų pultelis arba vaizdo žaidimų valdiklis („Bluetooth“).
  • Įkroviklis, kad prietaisas visada įjungtas ir neišsikrautų baterija.

Jei turime TV Box, tai dar paprasčiau, nes Android įrenginiui prijungti prie televizoriaus nereikės jokio papildomo laido ar adapterio.

Emuliatoriai

Surinkę visus „Android“ konsolės komponentus, ilgiausiai gali užtrukti surasti tinkamus emuliatorius. Jei esame girdėję apie retro platformas, tikrai skambės kaip pasakiškas Recalbox. Deja, tai nėra „Android“ pasiekiamas sprendimas, nors galime rasti kelių platformų emuliatoriai, tokie kaip RetroArch, kurios vienu metu palaiko kelias konsoles.

Žaidimų pultelis

Norint pasiekti tinkamą žaidimų patirtį, mums reikės „Bluetooth“ žaidimų pulto. Galime pasinaudoti PS4 valdikliais – žiūrėkite ČIA, kad sužinotumėte, kaip tai padaryti – arba nusipirkti su Android suderinamą valdiklį. Šiuo metu yra gamintojų, tokių kaip 8Bitdo, kurie daro tikrus stebuklus su aukščiausios kokybės ir estetikos retro žaidimų pulteliais.

Žaidimai

Dabar, kai turime emuliatorius ir žaidimų pultą, mums tereikia turėti keletą žaidimų. Jie yra tai, kas paprastai vadinama ROM, o tai iš esmės yra žaidimas suspaustas į ZIP arba RAR failą.

Reikėtų atsiminti, kad žaidimų ar ROM atsarginių kopijų kūrimas yra teisėtas tol, kol turime originalią kasetę ar žaidimą. Taip pat žaidimų, kurių neturime, ROM atsisiuntimas fiziniu formatu yra visiškai neteisėtas.

Kaip alternatyvą, mes taip pat galime „nuplėšti“ savo ROM naudodami tokį įrenginį kaip „Retrode“, kurio dėka galime išgauti savo kasetės turinį ir atsisiųsti ją į kompiuterį per USB jungtį.

Be to, yra ir nemokamų ROM iš nepriklausomų kūrėjų, kurie taip pat nepažeidžia jokių autorių teisių, o kai kuriais atvejais jie yra tikrai puikūs.

Retrogamingas „Android“ per KODI

Kita labai rekomenduojama alternatyva žaidžiant vaizdo žaidimus „Android“ yra KODI. Nuo 18 programos versijos joje yra naujas įrankis, vadinamas Retroplayer.

Mes galime pamatyti, kaip sukonfigūruoti „Retroplayer“ savo „Android“ įrenginyje, naudodami ŠIĄ PAMOKA.

Kaip nustatyti „RetroArch“ emuliatorių rinkinį „Android“.

„RetroArch“ naudojimo idėja yra turėti vieną centrinį įrankį, kuris leistų mums mėgdžioti visus žaidimus. Taigi galime padaryti viską iš vienos svetainės, nereikia nuolat atidaryti ir uždaryti programų.

Atsisiųsti QR kodą RetroArch Kūrėjas: Libretro Kaina: Nemokamas Atsisiųskite QR kodą RetroArch64 Kūrėjas: Libretro Kaina: Nemokamas

Šiuo metu yra 2 RetroArch versijos, standartinė versija senesniems įrenginiams ir 64 bitų versija modernesniems Android įrenginiams. Todėl prieš diegiant programėlę patartina pasitikrinti, kokios versijos mums reikia. Paprastai tai suprasime iš karto, nes jei mūsų įrenginys nesuderinamas, bandant jį atsisiųsti iš „Play“ parduotuvės pasirodys labai aiškus pranešimas.

Įdiegę programą, RetroArch paprašys mūsų leidimo nuskaityti vidinę atmintį. Tokiu būdu jis aptiks aplankus, kuriuose yra žaidimų ROM.

Tada atsisiųsime emuliatorius, kuriuos ketiname naudoti. Dėl to mes ketiname "Load Core -> Download Core"Ir mes pasirenkame emuliatorius, kurie mus domina. Galima rinktis iš daugiau nei penkiasdešimties.

Galiausiai grįžtame į pagrindinį meniu ir spustelėkite "Įkelti turinį“. Ieškome žaidimo ROM, kurį norime įkelti su atitinkamu emuliatoriumi, ir būsime pasiruošę gerai retrožaidimų seansui.

Be įvairių funkcijų, „RetroArch“ turi internetinį atnaujinimo įrankį, internetinį kelių žaidėjų režimą tiems žaidimams, kurie jį palaiko, ir, svarbiausia, galimybė išsaugoti žaidimą. Tai veikia net su žaidimais, kurie iš pradžių neturi išsaugojimo funkcijos, kuri leidžia sustabdyti ir atnaujinti žaidimus, kai mums tai geriausia.

ClassicBoy kaip alternatyva

Kitas emuliacijos rinkinys, kuris taip pat yra „Android“, yra „ClassicBoy“. Jis palaiko iki 8 skirtingų emuliatorių ir turi pritaikomus valdiklius, nors nemokama versija nesuteikia galimybės išsaugoti žaidimo. Kažkas, ką galime išspręsti, jei gausime premium versiją, kuri kainuoja apie 3,5 euro.

Atsisiųskite QR kodo „ClassicBoy“ (32 bitų) žaidimų emuliatorių Kūrėjas: „PortableAndroid“ Kaina: Nemokamas

Asmeniškai manau, kad apskritai jis nėra toks geras kaip RetroArch, tačiau turi keletą įdomių dalykų, tokių kaip palaikymas iki 4 žaidėjų, valdymas gestais ir akselerometras.

Specialūs emuliatoriai: Citra, Nostalgia NES ir MAME4droid

Galiausiai paminėkite, kad taip pat yra galimybė įdiegti konkrečius sistemos emuliatorius. Pavyzdžiui, pastaraisiais mėnesiais jis tapo tikrai populiarus Citra, klasikinis „Nintendo 3DS“ emuliatorius, skirtas „Android“. Kita vertus, jei vienintelis dalykas, kuris mus domina, yra 8 bitų pavadinimų grojimas iš NES, būtinai turėtume įdiegti Nostalgija NES, „Android“ emuliatorius, kuris kovojo daugelį metų ir veikia tikrai gerai. Taip pat, jei mums labiau patinka viso gyvenimo arkados, nieko panašaus į bandymus MAME4droidas, dar vienas iš tų, kurie kuria mokyklą, emuliatorių.

Trumpai tariant, „Android“ turi emuliatorius, skirtus daugumai klasikinių sistemų, kai kurios yra geresni nei kitos, tačiau neabejotina, kad yra bendruomenė, kuri nesiliauja siūlanti naujų dalykų, kad maksimaliai išnaudotų mūsų mobiliųjų įrenginių grojamąją dalį. Kai kurių kitų įdomių emuliatorių galime rasti įraše "10 geriausių emuliatorių, skirtų „Android“. Nepameskite to iš akių!

Ar jums šis įrašas buvo įdomus? Jei taip, kategorijoje galite rasti kitų panašių prekių Android.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found