MECOOL M8S PRO L apžvalga: 4K TV dėžutė su HDR 10 ir 3 GB RAM

„TV Box“, apie kurį šiandien kalbėsime, yra puikus įrenginys ieškantiems „TV dėžutės“, kurios našumas viršija vidutinį, nepaliekant milijonieriaus. The MECOOL M8S PRO L Tai naujos kartos alternatyva su viskuo, ko galime paprašyti iš kokybiško „Android TV Box“.

MECOOL M8S PRO L analizė: įdomi aukščiausios kokybės TV dėžutė, palaikanti 4K

MECOOL M85 PRO L pasižymi keliomis savybėmis, kurios rodo, kad susiduriame su dabartiniu įrenginiu su technine įranga, atitinkančia visus poreikius, kuriuos galime rasti 2017 m. Palaiko 4K didelės raiškos raišką, turi geriausią TV dėžučių centrinį procesorių šioje Azijos žemyno pusėje ir naujausią Android 7.1.

Šiandienos apžvalgoje apžvelgsime MECOOL M8S PRO L, subalansuotas paskutinės kartos Android TV Box su kaina, kurią galime beveik pažymėti kaip „tobulą“ tokio tipo įrenginiui.

Dizainas ir pristatymas

M8S PRO L turi originalų ir elegantišką dizainą, su įspaustu korpusu, suteikiančiu išskirtinį įspūdį, kuris yra gana patrauklus televizoriui. Jis turi kompaktišką 10,2 × 10,2 × 2,1 cm dydį ir kelių tipų prievadus, tarp kurių yra viena HDMI išvestis, SD kortelės lizdas, 2 USB 2.0 prievadai ir Tinklo lizdas.

Techninės specifikacijos

Kalbant apie visą M8S PRO L techninių specifikacijų lentelę, randame šias detales:

 • Amlogic S912 64 bitų aštuonių branduolių ARM Cortex-A53 procesorius, veikiantis 1,5 GHz dažniu.
 • ARM Mali-T820MP3 GPU GPU iki 750MHz (DVFS).
 • 3 GB DDR3 RAM.
 • 32 GB vidinės atminties, kurią galima išplėsti kortele.
 • Android 7.1 operacinė sistema.
 • HDR 10 ir HLG HDR.
 • HDTV išvestis: 4K * 2K.
 • Miracast ir Airplay palaikymas.
 • Vaizdo dekoderis: H.265, VP9 Profile 2, H.264, AVS +.
 • 2.4G / 5G dviejų juostų WiFi.
 • Ethernet LAN: 10M / 100M RGMII.
 • Bluetooth 4.1 + HS.
 • Apima nuotolinio valdymo pultelį.

Ką daryti su MECOOL M8S PRO L?

Jei niekada nebandėte TV Box, iškart pamatysite, kad jos galimybės atvirai plačios. Iš esmės tai yra multimedijos centras su Android operacine sistema, o tai reiškia, kad galime ne tik leisti multimedijos turinį iš įvairių šaltinių (USB, išorinio kietojo disko, SD, DLNA, Miracast), bet ir įdiegti programėles.

Tai atveria duris tokioms programoms kaip KODI, Netflix, Youtube arba bet kuri kita srautinio perdavimo platforma ar internetinis turinys, turintis atitinkamą programą, skirtą „Android“.

Naudotojams veteranams M8S PRO L yra TV dėžutė, kuri yra apsirengusi geriausias Amlogic procesorius8 branduolių „Amlogic S912“. Taip pat siūlo nemaža dalis RAM (3 GB) todėl turinio atkūrimas, be naršymo ir programų vykdymo, atrodo sklandus, kaip ir nedaugelis kitų.

Visa tai neatsižvelgiant į tai, kad reikia turėti įrenginį, galintį atkurti 4K ir į HDR 10. Kokybiški vaizdai ir vaizdo įrašai garantuoti.

Kaina ir prieinamumas

MECOOL M8S PRO L yra aukštos vidutinės klasės TV dėžutė ir šiuo metu yra prieinama TomTop už kainą 52,07 euro, pakeisti 61,99 USD.

Be jokios abejonės, esame anksčiau puikus įrenginys ieškantiems aukštesnės kokybės televizoriaus dėžutės, nepakliūdamas į produktus, viršijančius psichologinį 100 eurų barjerą. Tiesą sakant, tai tebėra pusiaukelėje iki šio skaičiaus, o aparatinė įranga turi daugiau nei patenkinamų vytelių pakankamai reikliems vartotojams.

TomTop | Pirkite MECOOL M85 PRO L

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found