10 geriausių „Android“ paleidimo priemonių – „The Happy Android“.

The paleidimo įrenginiai arba paleidimo įrenginiai jie yra geriausias tinkinimo įrankis. Paleidimo tipo programos juk yra ne kas kita programas, kurios keičia mūsų „Android“ sistemos išvaizdą, suteikdami naujos erdvės mūsų darbalaukiui, meniu ir piktogramoms. Ir todėl jie mums taip patinka. Geras paleidimo priemonė tai pakeičia viską.

Ar norite sužinoti keletą populiariausių, kuriuos šiandien galime rasti „Google Play“? Pateikiame geidžiamiausių šių 2016 m. paleidimo priemonių sąrašą. Pirmyn!

Veiksmų paleidimo priemonė 3

„Action Launcher 3“ yra minimalistinio dizaino paleidimo priemonė Medžiagos dizainas ir didžiulė krūva funkcijų. Kai kurie iš žymiausių yra Langinės arba žaliuzės, kurios mums leidžia peržiūrėti programą jos neatidarant; į Greita tema kad pritaikyti mūsų namų temą pagal tapetų spalvas; arba Greitoji juosta, valdiklis, leidžiantis pridėti nuorodų į klasikinę „Google“ paieškos juostą. Visa tai neskaičiuojant didelio piktogramų pasirinkimo ir įvairių pritaikymų, kuriuos galime sukurti naudodami šią nuostabią „Android“ programėlę.

Atsisiųskite QR kodo veiksmų paleidimo priemonę Kūrėjas: Action Launcher Kaina: Nemokama

„Google“ dabar paleidimo priemonė

„Google“ dabar yra „Google“ paleidimo priemonė, idealiai tinka tiems, kurie ieško minimalistinės patirties. Tiesiog nerasime puikių pritaikymo galimybių ar milijonų priedų pasirūpina, kad viskas būtų įtraukta į savo svetainę, kad naršymas būtų greitas ir sklandus.

Ši paleidimo priemonė yra iš anksto įdiegta telefonuose Nexus ir kol kas jis nuolatos atnaujinamas, tačiau pasirodo nauji telefonai Pikselis (kuris turi kitą paleidimo priemonę) šios programos ateitis yra gana neaiški.

Atsisiųskite QR kodą „Google“ dabar paleidimo priemonė Kūrėjas: Google LLC Kaina: Nemokama

Nova paleidimo priemonė

„Nova“ yra viena populiariausių paleidimo priemonių „Play“ parduotuvėje. Jis gali būti toks subtilus arba perkrautas, kaip norime. Jame pateikiamas didžiulis piktogramų, temų ir konfigūracijos parinkčių asortimentas, kad pakeistume pagrindinį ekraną taip, kad jis mums patiktų. Su Nevažiuoja galime tvarkyti savo programas, valdiklius, kurti aplankus ir galimybę įkelti atsarginę kopiją į mėgstamos konfigūracijos debesį. Tikriausiai tai paleidimo priemonė, leidžianti šiuo metu daugiau tinkinti „Android“. Tai turi Daugiau nei 10 milijonų atsisiuntimų ir 4,6 įvertinimas sistemoje „Google Play“.

Atsisiųskite QR kodo Nova Launcher Kūrėjas: TeslaCoil programinė įranga Kaina: Nemokama

Eikite į paleidimo priemonę

Tai yra temų paleidimo priemonė. Turi daugiau nei 10 000 tinkinamų temų mūsų stalui, be to 25 ekrano animacijos efektai ir vienus 15 papildomų valdiklių. Man nepavyko to patikrinti, bet manau, kad šiuo metu tai yra daugiausiai atsisiuntimų „Android“ paleidimo priemonė: daugiau nei 200 milijonų! Ypač rekomenduojama tiems, kurie mėgsta keisti temą ir reguliariai žaisti su tapetais ir pan.

Atsisiųskite QR kodo GO Launcher EX: tema ir fonas Kūrėjas: GOMO Live Kaina: Nemokamas

ZenUI

Šią paleidimo priemonę sukūrė Asus jis turi keletą tikrai puikių funkcijų. Deja, joje taip pat yra kai kurios „bloatware“ programos (nereikalingos programos ir valdikliai, kuriuos galime pašalinti, jei jie mums nepatinka). Naudingiausias jūsų įrankis yra programos apsaugos sistema, naudojama modelio užraktui nustatyti tam tikroms programėlėms, kad niekas negalėtų jų atidaryti be mūsų leidimo.

Atsisiųskite QR kodo ZenUI paleidimo priemonę – greitą ir protingą. Kūrėjas: ZenUI, ASUS Computer Inc. Kaina: Nemokama

Rodyklės paleidimo priemonė

Arrow yra „Microsoft“ paleidimo priemonė. Skirtingai nuo daugelio šio tipo programų, atrodo, kad „Arrow“ yra labiau „biuro“ naudotojas. Kodėl? Dizainas labai paprastas, jame yra 2 meniuKontaktai (redaguoti)"ir"Priminimai (pastabos) “, vengiant bet kokių papildymų, kurie gali atitraukti dėmesį. Ideali programėlė darbui.

Jame taip pat yra sąrašas naujausi veiksmai Tai praverčia, jei ieškome kokių nors ką tik naudotų duomenų ar programos. Tai labai lengva paleidimo priemonė ir taip, ji turi keletą tinkinimo parinkčių. Vien dėl to, kad ji nepanaši į kitas programas, „Arrow“ yra paleidimo priemonė, į kurią verta atkreipti dėmesį.

Atsisiųsti QR kodą Microsoft Launcher Kūrėjas: Microsoft Corporation Kaina: Nemokama

Apex paleidimo priemonė

„Apex“ yra tiesioginis „Nova Launcher“ konkurentas. Abi turi praktiškai tos pačios savybės: begalė temų, piktogramų ir konfigūravimo parinkčių. Jei galvojate įdiegti naują paleidimo priemonę ir jau žinojote „Nova“, galbūt „Apex“ taip pat atrodo labai geras įrankis. Be to, labai lengvas.

Atsisiųskite QR kodo „Apex Launcher“ – pritaikytas, apsaugotas, efektyvus kūrėjas: „Android Does Team“ Kaina: nemokama

Atomo paleidimo priemonė

„Atom“ yra programa su keliais gana šauniais dalykais. Jame yra temos kūrėjas, be daugelio kitų temų, kurias galima atsisiųsti iš „Google Play“. Jame taip pat yra valdymas gestais, papildoma paslėpta juosta su daugiau nustatymų, valdiklių, piktogramų ir kt. Labai rekomenduojama.

Atsisiųskite QR kodo „Atom Launcher“ kūrėją: DLTO Kaina: Nemokama

Sveiki, paleidimo priemonė

Kita tikrai populiari paleidimo priemonė, kurią atsiųsta daugiau nei 100 mln. Jame yra gana tikslus gestų valdymas, pvz., dukart palieskite, kad atidarytumėte programų stalčių, arba braukite iš vieno iš kampų, kad būtų rodomas dažniausiai naudojamų programų sąrašas. Jame taip pat yra daugybė temų ir tapetų, kuriuos galima atsisiųsti.

Atsisiųskite QR kodo Hola paleidimo priemonę – temos ir fonai Kūrėjas: Holaverse Kaina: Nemokama

8 paleidimo priemonė

Jei ieškote kažko tikrai kitokio ir nepanašaus į „Android“, tuomet turite išbandyti „Launcher 8“. Vienintelis jo tikslas – paversti mūsų telefoną „Windows Phone“.. Jei norime pajusti, ką reiškia naudoti „Microsoft“ sistemą mobiliesiems įrenginiams, bet „Android“ telefone, tereikia atsisiųsti ir išbandyti šią programėlę.

Atsisiųskite QR kodo WP paleidimo priemonę ("Windows Phone Style") Kūrėjas: XinYi Dev Team Kaina: Nemokamas

Ką manote apie šį galingų „Android“ paleidimo priemonių sąrašą? Ar žinote kitų, kurie to verti? Jei taip, nedvejodami pateikite savo nuomonę komentarų laukelyje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found