10 geriausių svetainių, kuriose galima atsisiųsti nemokamų šriftų

¿Jūs turite atsisiųsti aukštos kokybės šriftus visiškai nemokamai? Na, neieškokite toliau, atėjote į reikiamą vietą! Šiame naujame Top 10 sąraše pasinaudosiu proga rekomenduoti kelias svetaines, iš kurių galite atsisiųsti nemokamų šriftų tiek komerciniam, tiek asmeniniam naudojimui.

Kai kurie iš šių puslapių, pvz., 1001 nemokamas šriftas, siūlo galimybę atsisiųsti iki 10 000 šriftų už kuklią kainą – šiek tiek mažiau nei 20 USD, taigi jums nereikės ieškoti po vieną jų platų kiekvieno tipo katalogą. šriftas. Kita vertus, kiti pateikia jums keletą stilių to paties tipo šriftui ir iš ten prašo numesti šiek tiek pinigų, o kiti puslapiai tiesiog prašo jūsų pasirinktos simbolinės aukos. Kiekviena svetainė yra skirtinga, tačiau visose rasite didelį nemokamų ir kokybiškų šriftų pasirinkimą.

10 puikių saugyklų šriftų atsisiuntimui nemokamai

Visos toliau rekomenduojamos saugyklos siūlo daugybę šaltinių, kuriais galėsite naudotis ir mėgautis, todėl pirmyn ir pažiūrėkite. Esu tikras, kad rasite ne vieną, kurį norėtumėte naudoti ilgą laiką.

1001 nemokamas šriftas

Viena geriausių (jei ne pati geriausia) šriftų atsisiuntimo svetainių Visų rūšių. Jei ieškote a šrifto tipas labai konkretus, jį galite rasti 1001 nemokamų šriftų. Žiniatinklio viršuje yra naudinga paieškos sistema, iš kurios galite ieškoti reikiamo šrifto tipo. Būtų keista, jei jo čia nerastum. Kaip gerai nurodyta žiniatinklyje, didžioji dauguma šriftų tipų yra nemokama programinė įranga (nemokamai), išskyrus nedidelę dalį, kuri yra shareware ir jas būtina užregistruoti. Puslapio viršuje yra šriftų lentelė, suskirstyta pagal kategorijas, o tai labai naudinga, jei ieškome x tipo šriftų stilių arba jei ieškome konkretaus šrifto stiliaus, bet nežinome tikslaus jo pavadinimo.

Apsilankykite saugykloje

Šrifto voverė

„Font Squirrel“ yra dar viena puikių svetainių, kuriose galite rasti daugybę Atsisiunčiami laiškų dizainai. Čia rasite visų formų ir dydžių šriftų tipus, nuo nemokamų šriftų, kuriuos galite atsisiųsti tiesiogiai, iki komerciniam ar mokamam naudojimui skirtų raidžių stilių. Šoninis meniu yra labai gerai organizuotas ir suskirstytas į kategorijas, o tai labai padeda ieškant labai konkretaus šrifto.

Apsilankykite saugykloje

Creative Bloq

„Creative Bloq“ yra grafikos, interneto ir 3D dizainerių svetainė su kokybišku turiniu, kuriuo siekiama įkvėpti skaitytojus. Be to, jame yra puiki skiltis, iš kurios galite atsisiųsti aukštos kokybės nemokamus šriftus. Šiame puikiame įraše jie siūlo 100 geriausių nemokamų šriftų, kuriuos rado internete.

1001 šriftas

1001Fonts.com yra svetainė, labai panaši į 1001FreeFonts.com, turinti platų šriftų stilių katalogą ir įvairius šriftus, kuriuos galima atsisiųsti. Visi raidžių stiliai yra suskirstyti pagal kategorijas ir prie kiekvienos jų yra etiketė su dolerio simboliu, nurodanti kiekvienos licencijos tipą. Jei etiketė yra žalia, tai reiškia, kad tai yra nemokamas šriftas ir gali būti naudojamas komerciniais tikslais. Jei jis yra raudonas, tai reiškia, kad jį galima nemokamai atsisiųsti asmeniniam naudojimui.

Apsilankykite 1001Fonts

FontSpace

FontSpace turi keletą šriftų, kurių neradau kitose svetainėse, ir jie yra tikrai puikūs. Skirtingai nuo kitų „FontSpace“ svetainių, visi atsisiunčiami šriftai yra skirti asmeniniam (nekomerciniam) naudojimui. Čia galite atsisiųsti šriftus, skirtus MS Word ar bet kuriai jūsų tekstų rengyklės programai. Dabar, jei galite suteikti naujo oro savo kūriniams ar asmeniniams raštams su nemokami raidžių šriftai kurį galite rasti FontSpace.

Apsilankykite FontSpace

Behance.net

„Behance“ yra dizainerių, iliustratorių ir apskritai kūrėjų svetainė, kurioje jie gali dalytis ir reklamuoti savo talentus. Nuo šriftų, skirtų nemokamam ir komerciniam naudojimui, iki tokių, kuriuose autorius vertina nedidelę auką, daugeliu atvejų galėsite atsisiųsti puikios kokybės ir dizaino šriftus. Labai rekomenduojama.

Apsilankykite saugykloje

Šrifto audinys

FontFabric yra monda. Visi šriftai, kuriuos rasite jų svetainėje, yra visiškai nemokami komerciniam ir asmeniniam naudojimui (išskyrus „Baron“ šriftą). Tinklalapį 2008 m. įkūrė dizaineris Svet Simov, siekdamas tapti puikia baze, padedančia kitiems dizaineriams kurti internetines svetaines, spausdinti marškinėlius ar kurti logotipus. Nuo tada jie sukaupė daugiau nei 100 originalių šaltinių katalogą ir tiesa ta, kad kiekviename iš jų galite pamatyti rūpestį ir atsidavimą. Švarūs, stilingi ir gerai sukurti šriftai. Čia rasite labai asmeniškų šriftų tipų, kurių niekur kitur nepamatysi.

Apsilankykite „FontFabric“.

Awwwards.com

Kiekvienais metais Awwwards.com komanda sudaro sąrašą su 100 geriausių nemokamų šriftų ir raidžių stilių kuriuos jie randa tinkle. Tai sunkus atrankos darbas, bet tai atsispindi rezultatuose. Jei norite atsisiųsti šriftus asmeniniam ar komerciniam naudojimui, pažiūrėkite į šioje svetainėje pateiktas kolekcijas, tikrai kai kada.

Apsilankykite „Awwwards“ sąraše

Freebiesbug

Kaip rašoma freebiesbug.com svetainėje, čia rasite «fRankomis parinkti šriftai grafikos dizaineriams ir interneto dizaineriams«. Jie turi 382 nemokamų šriftų kolekciją, kurią galima atsisiųstiTaip, pažiūrėkite į licenciją, nes kai kurios yra skirtos tik asmeniniam naudojimui. Kai kuriais atvejais galėsite atsisiųsti šriftą iš pačios svetainės, o kitais atvejais būsite nukreipti į svetainę, kurioje yra priglobtas minėtas šriftas (dauguma yra tos pačios svetainės, apie kurias mes paminėjome tame pačiame įraše).

Apsilankykite saugykloje

Paprasčiausiai geriausias

Galiausiai kalbėsime apie SimplytheBest.com – kitą svetainę su didele nemokamų šriftų saugykla. Nors dauguma šriftų yra visiškai nemokami, kai kurie paprašys nedidelės aukos arba nusipirks tiesiogiai. Jei pavargote visada naudoti tuos pačius „Word“ šriftus ir norite šiek tiek skirtis, pažiūrėkite į šią svetainę.

Apsilankykite SimplytheBest

Tikiuosi, kad šis mažas vadovas jums buvo naudingas. Ak! Ir jei žinote kokią kitą svetainę, iš kurios galima atsisiųsti nemokamus ir kokybiškus šriftus, nesidrovėkite ir palikite komentarą :)

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found