Programėlė „RAM Jet“, skirta „Android“ („Xiaomi“): kas tai yra ir kaip ji veikia

Panašu, kad pastarosiomis dienomis įvyko nedidelis incidentų, susijusių su programa, vadinama "RAM Jet“. Tai gana įtartina programa, nes ji pasirodo vartotojui savo noru neįdiegiant jos savo Android telefone. Ar tai virusas ar kenkėjiška programa? Kokia jo nauda? Pažiūrėkime!

Taip veikia RAM Jet programa

Paprastai vartotojas identifikuoja RAM Jet programą dėl jos piktogramos automatiškai pasirodo darbalaukyje nieko nedarydami, kad tai įvyktų. Staiga matome programos piktogramą (mėlyną raketą), o jei einame į įdiegtų programų sąrašą, RAM Jet net nėra. Jei ieškosime jo Google Play parduotuvėje, pamatysime, kad jos irgi nėra. Kaip keista, a?

Tai yra matoma problema „Xiaomi“ mobiliuosiuose telefonuose („Xiaomi Redmi Note 7“, „Redmi 6“, „Redmi Note 4“, „Redmi Note 5“) ir „Pocophone“ prekės ženklo terminaluose. Jei naudosime POCO paleidimo priemonę, vietoje vienos piktogramos darbalaukyje taip pat galime rasti daugybę nuorodų į RAM Jet.

RAM Jet yra pati „Xiaomi“ valymo programa

Pirmiausia reikia suprasti, kad tai nėra virusas. RAM Jet yra RAM atminties valymo programa, kurią sukūrė pati „Xiaomi“, ir paprastai ji yra iš anksto įdiegta visuose mobiliuosiuose telefonuose, kuriuose naudojamas „Android“ skirtas MIUI tinkinimo sluoksnis, naudojant „Cleaner“ įrankį.

Tai, kad jis pasirodo staiga ir be įspėjimo, paprastai yra sistemos atnaujinimo pasekmė. Tai vis tiek yra klaida, nes piktograma neturėtų būti rodoma darbalaukyje, bet mes galime pašalinti šią nuorodą be papildomų rūpesčių. Turėkime omenyje, kad MIUI tinkinimo sluoksnyje nėra taikomųjų programų stalčiaus, kuris tam tikru būdu gali paaiškinti, kad įvyko tokio tipo „gedimas“ (darbalaukyje rodoma programos piktograma, kad vartotojas žinotų, kad buvo atnaujintas nėra labai praktiška pasakyti).

Turite kelias RAM Jet piktogramas darbalaukyje?

Kai „Xiaomi“ pradėjo kurti savo naują nepriklausomą prekės ženklą, žinomą kaip „Pocophone“, ji nusprendė pasinaudoti savo MIUI tinkinimo sluoksnio pranašumais, kad taip pat „evoliucionuotų“. Šioje naujoje sąsajoje yra programų stalčius, ji taip pat gali būti įdiegta atskirai, kaip paleidimo priemonė kitų prekių ženklų „Android“ mobiliuosiuose įrenginiuose pavadinimu „POCO Launcher“.

Tiesa ta, kad ši paleidimo priemonė turi daug teigiamų aspektų, nors ji taip pat turi savo šviesas ir šešėlius. Viena iš jų yra naujausia pranešta klaida: dėl vieno iš naujausių atnaujinimų gedimo darbalaukis užpildomas daugybe pasikartojančių RAM Jet piktogramų.

Kaip problemos sprendimą galime pabandyti pašalinti sparčiuosius klavišus ranka arba įdiegti stabilią POCO Launcher versiją, pvz., 2.6.6.3 versiją. Kita vertus, taip pat galime laukti naujo atnaujinimo, kad išspręstume šį gedimą arba įdiegtume alternatyvią „Android“ paleidimo priemonę.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found