„Teclast X22 Air“ – nebrangus 21,5 colių „viskas viename“ su 128 GB SSD

Kartais pamirštama, kad Teclast nėra tik planšetinių kompiuterių ir nešiojamųjų kompiuterių gamintojas. Ir taip karts nuo karto atrandi tokių staigmenų Teclast X22 Air. Plonas ir mielas „viskas viename“ stalinis kompiuteris, panašus į „iMac“, bet nepalikdamas nė vieno inksto.

„Teclast X22 Air“ apžvalga – „viskas viename“ su pigiu „Intel Celeron“ procesoriumi biuro automatizavimui ir daugialypės terpės įrangai

Teclast X22 Air yra stalinis kompiuteris su vidutinės klasės aparatūra, idealiai tinkama kasdienėms biuro automatizavimo užduotims, naršymui ir daugialypės terpės turinio vizualizavimui. Kompiuteris be bokšto, kuriame visi komponentai yra paslėpti už ekrano. „Vienas monitorius, kad pritrauktų juos visus ir pririštų prie tamsos“, kaip pasakytų Tolkienas.

Dizainas ir ekranas

Šis „Teclast“ „viskas viename“ turi a 21,5 colio ekranas su Full HD raiška, kraštinių santykis 16:9 ir 178 laipsnių matymo kampas. Rėmeliai yra pakankamai ploni, o storis per visą monitoriaus plotį yra tik 9,1 mm ploniausioje vietoje – viršuje.

Už ekrano randame keletą prievadų: 2 USB 3.0 prievadai ir 3 USB 2.0 prievadai, VGA lizdas, HDMI išvestis, RJ45 jungtis, maitinimo ir ausinių įvestis. Jame taip pat yra 2 stereo garsiakalbiai, po vieną kiekvienoje monitoriaus pusėje.

Bendri X22 matmenys yra 50,20 x 35,60 x 9,20 cm, o svoris - 3 kg.

Galia ir našumas

Komponentų lygiu randame vidutinės klasės kompiuterį su keliais aspektais, kuriuos reikia pabrėžti. Įrenkite SoC Intel CeleronKeturių branduolių, veikiančių 2,24 GHz dažniu, GPU Intel HD Graphics 400, 4 GB RAM DDR3L plečiama iki 16GB ir a 128GB SSD diskas su vietos papildomam SSD mSATA formatu. Žinoma, operacinė sistema nėra standartinė - joje yra DOS, todėl turėsime ją įdiegti patys. Jis taip pat prijungia LAN kortelę ir siūlo 802.11b / g / n WiFi ryšį.

Našumo lygmeniu Teclast X22 Air siūlo kažką pusiaukelėje tarp gero nešiojamojo kompiuterio ir įprasto, bet ginčytino stalinio kompiuterio. Veikimas neabejotinai efektyvus, o SSD dėka galėsime naršyti ir dirbti su programomis pavydėtinu tempu.

Tačiau neturime per daug apdorojimo galios sunkioms redagavimo užduotims atlikti, todėl gali tekti padidinti RAM, jei ketiname profesionaliai dirbti su tokiomis programomis kaip „Photoshop“ ar „Adobe Premiere“.

Žinoma, mums labai daug lieka dirbti su skaičiuoklėmis, tekstų rengyklėmis, naršyti internete ir žiūrėti vaizdo įrašus.

Kaina ir prieinamumas

Teclast X22 Air turi kaina 353,45 dolerio, keisti apie 293,06 eurus, GearBest. Kitose patikimose svetainėse, tokiose kaip „AliExpress“, pateikiama kaina 379.99$, apie 312 eurų. Apskritai tai yra daugiau nei puikus kainos ir kokybės santykis už tai, ką siūlo šis „Teclast All in One“.

Teclast X22 Air nuomonė ir galutinis įvertinimas

[P_PERŽIŪRA post_id = 10621 visual = 'pilnas']

Ar verta pirkti šį stalinį kompiuterį? Jei norime kompiuterio, kuris neužimtų daug vietos, su geru ekranu ir našumo lygiu, viršijančiu vidutinį biuro automatizavimo ir navigacijos užduotyse, be jokios abejonės, tai yra mūsų įrenginys. Visų pirma, atsižvelgiant į mažą kainą.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės